Допоможіть Катрусі!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем cjomcjomka, 27 Березень 2016.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Катрусі всього місяць, і в неї онкологія.
    Це донечка нашої форумлянки @HOPIC і моя похресничка.
    Дівчинка народилась з пухлиною в поперековій ділянці. Всі дуже чекали дня, коли нарешті можна буде зробити операцію, позбавитись пухлинки і нарешті жити нормальним життям зі здоровим немовлятком.
    Але в день операції почалась зовсім нова історія. Внутрішня частина пухлини, яку лікар побачила підчас видалення, значно збільшилась і виглядала загрозливо. Перші результати гістології приголомшили: пухлина була злоякісна.
    Станом на сьогодні уточнюється діагноз (вид саркоми) і Катруся потребує ретельного обстеження та консультацій спеціалістів не лише зі Львова.
    Щойно будуть готові документи і виписки, я додам їх фото у темі.
    Але зараз прошу просто під "чесне слово": давайте допоможемо хто чим може. Думки лікарів розходяться, основна нестандартність ситуації - крихітний вік пацієнтки. Батьки зроблять все, щоб чимскоріше звернутись до київських лікарів. Будь ласка, допоможімо їм хоч чимось.
    Номер карти для перерахування коштів:
    5168 7555 0345 7448 Котик Надія Ігорівна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    • Подобається Подобається x 11
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Христос Воскрес!
    поки маю трішки часу, напишу наші остані новини.
    в пятницю мала бути чергова хімія, але не вдалося, бо в Катрусі занизький гемоглобін (77) для хімії для такої малої дитини. ми змушенні були лягти знову в стаціонар.

    я питала, чи можливо гемоглобін підняти чимось іншим, препаратами заліза, але, на жаль, це анемія іншого походження. щоб проводити лікуванння далі за графіком, Катрусі зробили переливання крові. на наступний день зробили аналіз, піднявся до 87

    цей тиждень і так для нас важким був, тут дуже часто змінювалася погода - один день сонце, інший дощ, тиск скаче. мала дуже і дуже плакала. і з пятниці на суботу весь той плач чули медсестри, підняли лікарів. спочатку всі думали, що то животик, але я намагалася пояснити, що ні. одним словом, вс оці штучки, щоб дитина пропукалася не діяли, поки їй не вкололи но-шпу. аж тоді вона заснула. в нас виявилося трошки нестандартна ситуація, бо реакція на атмосферний тиск (біль в кітках) і те, що їй важко смоктати (болять м"язи) мали б проявлятися на наступний день після хімії, а в нас воно вийшло трошки пролонговано.

    цього разу їй зменшили дозу препарату, додали ще но-шпу, і слава Богу, вчора ввечері нас відпустили в готель.
     
    • Подобається Подобається x 20
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Бідний маленький горобчик. Серце крається.
    @HOPIC, хай Воскреслий Ісус дарує зцілення вашій крихітці. Молюся за неї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 5
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Хочу висловити окрему вдячність тим, хто допоміг Катрусі вже після того, як її тато оголосив про наявність необхідної про лікування суми. Ви зробили не "правильно", а "суперправильно"
    дякую вам
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Від вечора неділі Катрусик у Львові з батьками. На 2 тижні перерви між блоками хімії
    Бажаємо лялі відновитись якнайкраще і з новими силами продовжити боротьбу

    Крім лірики. На 26 травня шукаємо перевізника до Варшави. По деталі і контакти батька Катрусі зверніться до мене в ПП, будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Як там манюня почувається?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Привіт.
    Катрусі вдома набагато краще, принаймі, вона веселіша)
    показники крові поки що прийнятні для онкологів, але мусимо контролювати, 2 р/тиж заходить педіатр.
    маленька відсипається-від"їдається, я дуже-дуже сподіваюся, що вона набере вагу.

    @ГаЛоЧкА нам спрезентувала класний мобіль, мала тепер розмовляє з тими комашками.

    ще нас запитують за результати хімії. нам сказали, що треба пройти 3 блоки. звичайно, я б краще слідкувала динаміку після кожного, але....це знову мрт. і знову анестезія. узд "не бачить".
    я дуже сподіваюся, що хімія буде діяти. що польський радіолог не помилився, що це невидалені залишки (хоч забрали й так ДУЖЕ багато), а не нові вогнища. я дуже сподіваюся. бо тоді прогноз сприятливіший, якщо можна так сказати про пухлинку, яка в"їлася в основний м"яз спини, що тримає хребет.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Катруся - солодка крихітка в безкомпромісно дівчачому одязі і з надзвичайно мудрим поглядом, якого не передає жодне фото (на фото вона якась така чорнява і чорноока, а в реальності - русяві пушинки і сині намистинки уважних оченят)
    Так швидко промайнув час, який вона провела вдома. І вже завтра батьки везуть Катрусика до Центру Здоров'я Дитини до Варшави, де дівчинка отримає наступний блок хіміотерапії.
    Коли я розповіла одному другові, як швидко зібрали гроші на лікування Катрусі, він спершу не повірив. Дуже дякую всім, завдяки кому моя похресничка має можливість бути в руках хороших лікарів.

    Ми всі тут співчуваємо, але - переважна більшість - далеко не уявляємо того, що переживають батьки. Чого варте - навіть фізично - життя майже без сну для годуючої мами (умови лікарні передбачають лише розкладачку в нічний час, а вночі Катруся нерідко отримує крапельниці, тож про сон говорити важко). Давайте сьогодні помолимось за їхній душевний спокій, за сили для них. За щасливу дорогу і за Боже диво для маленької Катрусі.
    Я дуже вірю в те, що спільна молитва творить дива. Давайте сьогодні о 22.00 помолимось за них разом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @cjomcjomka на другий блок достатньо коштів?
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Трішки перекинула... Хай одужує пошвидше!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    + одужуйте
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Маю гарне фото Катрусі. Загалом, хочу показуквати тільки тільки ті фото, де вона найкраще виглядає. Дякую Богу, що я маю зо 2-3 фотографії в тиждень, з яких вибираю. Я просто хочу, щоб Катрю запам"ятали такою маленькою усміхненою пушинкою, не хоч, щоб над нею завжди висіло "саркома". Вона ж про це не знає. Вона ж звичайний малючок, який хоче робити все, як має бути.

    Напевно єдине заняття, якому Катруся завжди рада і ніколи не відмовляється повправлятися і "підтримати форму", навіть в лікарняній палаті.

    катрусяповзе.jpg
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 29
    • мімімі мімімі x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    + трішки
    хай одужує маленьке Янголятко.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. pidlisniy

    pidlisniy New Member

    Надійка, хай ваше маля пошвидше одужує. Божої вам допомоги.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. pidlisniy

    pidlisniy New Member

    хтось може знає, як там малеча?
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @pidlisniy якраз в неділю тато писав
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Всім привіт.
    Отже, вчора ми мали контрольний аналіз крові.

    Результати пізно ввечері надіслали і я трішки заспокоїлася. Я маю велику надію, що перед анестезією для мрт не потрібно буде переливати кров. Ні, все далеко не ідеально, і показники не в межах норми, але стабільно. А стабільність дає можливість щось прогнозувати, нехай навіть на кілька днів наперед.

    В Катрусі настрій більш ніж бойовий, він передається мені, чоловікові, всім рідним. І хоча мандраж уже є, переживаю за результат, навіть не зробивши ще досліджень, але дуже-дуже-дуже сподіваюся, що все для неї складеться добре.

    Ще раз дякую всім!
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Привіт усім.

    Сьогодні Катрусі зробили контрольний аналіз крові, огляд і завтра з самого ранку ми йдемо на МРТ. Результати, швидше за все, будуть аж з понеділка, бо вихідні попереду.

    Ці 4 місяці лікування - оглядів, аналізів, спостережень, блоків хіміотерапії, переливання крові, температури та інших «приємностей» - я дуже сподіваюся, що дадуть позитивний результат. Скажу чесно, коли ми почули цей діагноз, то я не спочатку не вірила, що Катруся буде жити. Мені страшно було спати, бо я боялася, що от вже – завтра - її не стане. Знаєте, що допомогло зібратися? Прості дівчачі штучки – в шафі Катрусю чекали сукеночки, які Юля нам подарувала. Від народження і десь так до 2 років. Тоді я собі сказала, що вона переміряє – покрасується у всіх тих сукенках. І, так, сукеночки – наше все))

    Я не знаю, як дочекатися результатів МРТ. Ми таки дійшли до якось, напевно першого рівня виснаженості. Коли просто пусто, але сили ще точно є. Але вже їх починаєш економити. І коли згадуєш, які на смак сльози. Тільки тихенько, щоб не налякати усмішку, яку Катруся так щедро дарує.

    Я б хотіла попросити всіх друзів сотворити молитву за Катрусю. Я так сподіваюся, що ми робили все, як треба, що результат буде добрим, але і боюся водночас. Я просто прошу підтримати нашу сім’ю.
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 31
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  21. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Надь, надіюсь ти не проти?
    Знаю, що багато хто чекає новин (сама з нетерпінням їх чекаю постійно), а не має їх на фейсбуці.
    Цитую Надіне повідомлення з фейсбуку.
    Тримаю за вас кулачки.
     
    • Подобається Подобається x 9