Допоможіть комп'ютерному чайникові

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем UnLikE, 10 Липень 2009.

  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    ви можете скопіювати установочний файл. і вже з нього встановити драйвер.
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Диска до принтера у мене нема, принтер старезний, hp, така махіна на пів столу. Ледве встановила його на свій ноут три роки тому, методом 'тику', десь натрапила на якомусь форумі цілком випадково, бо драйверів в неті до тих принтерів нема, тим більше таких, щоб грали з новими операційними системами.
    Тому й хочу там скопіювати і туди вставити :) чи це неможливо?
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Якщо маєте той файл, який стягли з форуму, то так.
    А система та сама?
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Система та сама, а де той файл знайти? Я повнезний чайник. Я думала, що клацну мишкою копiювати на драйвер, а там вставлю :)
     
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    маємо стаціонарний комп, підключили функцію вай фай, нотбук працює, а на телефонах пише аутентифікація, і не з"єднує з мережею. що це? як налагодити?
     
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    можливо, достатньо перезавантажити модем і телефони
    якщо не допоможе, треба міняти налаштування модему: в ньому може бути обмеження на к-сть підключень
     
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    ні, це не допомагає.
    а де їх змінювати?
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    може хтось знає що робити - видали мені на роботі жорсткий диск Silicon power, щоби я скинула з нього фото, а мій комп його не бачить. що робити?
     
  9. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Я так розумію, це зовнішній USB-вінчестер? Спробуйте вставити в інший USB-роз'єм, інколи деякі роз'єми на комп'ютері або не працюють або не вистачає потужності. Ну і треба почекати поки комп побачить, поставить драйвера, можливо треба буде перезавантажитись.
     
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    нажаль ні інший роз'єм, ні інший компутер не бачить його :sad: думаю може я щось на так роблю, може щось натиснути на тому пристрої треба, але там є тільки 1 кнопка RW, боюсь стерти інформацію на ньому, а інструкції в неті якоїсь не знайшла :sad:
     
  11. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    можливо вам потрібно онвити USB-драйвера на комп"ютері...
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Де зберігаються паролі на сайти?
     
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Логіни і паролі зберігає браузер. Стираються, якщо почистити кеш.
    Але як у вас так вийшло....фігня якась.
    Хто операційну систему і все інше на комп ставив?
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Якщо не помиляюся, то gmail акаунт зберігає все, не тільки паролі і логіни, але і історію вашу і усі закладки.
    принаймні в мене так: з якого комп'ютера не зайшла б в хромі через свій акаунт gmail, все збережено.
     
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    хром? просто якщо хром прив'язаний до акаунту гмейл, він зберігає всі вкладки, закладки, логіни, паролі... гугл знає все :)
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Відкрила для себе недавно сайт Pinterest. Цікаво там. Але не дуже розумію, що з тим можна робити...
    Можна завантажувати туди фото чи тільки репінити на свою стіну ті, що вже є?
    Можна коментувати чи лише дивитися?
    Що ще можна там робити?
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Якщо вже бути дуже дотошними, то всі дані зберігаються в базі даних, а не в браузері. То так... для точності. :girl_wink:
     
  18. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Дівчатка, може хтось в курсі як виділити цитату на IPad ?:girl_in_dreams: А то я і так, і сяк, і ніяк не можу:girl_blush2: Навіть муж не осилив.. А то я по суті не можу відповідати на запитання не процитувавши допис ((
     
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Можна завантажувати. Створюєте свою дошку з картинками, називаєте якось, і потім завантажуєте пін (дошка може бути приватна під замком, у мене таких є дві, всі інші відкриті). Також ви можете пінити з інших сайтів, не тільки з самого пінтереста. У мене є багато улюблених фудблогів, де є вибір, як можна розшарити фото, тоді обираю пін і відповідну дошку з їжею, і маю в своїй дошці і картинку і нагадування з лінком, де можна сам перепис глянути.
    Коментувати можна, але ніколи цього не роблю, фоловити можна як окремо дошку якогось користувача, так і повністю всі його піни. Якщо матимете якусь цікаву дошку, то і вас будуть фоловити (дуже це люблю, кожен раз тішуся, коли збільшується кількість по суті невідомих мені людей, які мають такі ж інтереси, що і я).
    Вам ще, можливо, tumblr буде цікавий, раджу глянути :)

    Заходьте в тему про планшетних чайників, там такі питання вже були :)
    і ще раджу перейти на tapatalk, я тепер ні за які печенька не повернуся в хром, як згадаю купу табів, набагато зручніше стало бути в курсі всіх подій на дп, я навіть на ЛФ стала заходити, хоча вже сто років там нічого не читала.
     
  20. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Зайшла сьогодні на почту : мейл ру, прийшов мені лист якого чекала, і тут мене викидає з почти, і просить наново ввести пароль, я ввожу вже разів зі 100 ( пароль точно памятаю) і не виходить. Секретне питання не активно , бо пишуть що останні три дні я входила в свій ящик, залишається тільки служба підтримки. Питання чого воно так сталося ? може хтось хайшов в мою почту ?, чи через три дні я зможу ввести секретне питання ? на службу підтримки не дуже хочу звертатись, бо там є багато інфо на почті, яку не хотілось би щоб читали. Є варіанти як її повернути ? в мене таке перший раз за 6 років