Допоможіть комп'ютерному чайникові

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем UnLikE, 10 Липень 2009.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Якщо обирати між фірмами ноутбуків, є якась найкраща? З 4 різних ноутів (Samsung, Asus, acer i lenovo) Найбільш сподобався Асус, ніколи не було проблем з пошуком і встановленням драйверів. Але Асус зараз ледве дихає, в той час як леново працює нормально. Хоча ноут леново молодший від асуса місяців на 8. Але на леново я не змогла знайти драйвер на тачпад для прокрутки. Довелось користуватись мишкою. І в обох ноутах перестав працюватити оптичний привід. Вичитала, що таке стається після того, як минає гарантійний термін. Acer файний нетбук, особливо тішить заряд батареї. Але має такі коломийки із встанвленням віндовса і драйверами, що не хочеться зв"язватись. Самсунг ніби непоганий, все працює. Але якось не лежить душа
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    найкраща? все залежить від ваших побажань. якщо заряд батареї не важливий - я би брала Делл. з трьох Делів (правда всі найдешевшої серії Востро) батарея здохла за 3 роки (тримає десь півгодини). асус - і батарея швидко здохла і гріється дуже сильно. асер - гріється сильно, але батарея ще не пагано тримає за 3 роки. але ще жоден ноут повністю не вмер. в знайомого самсунг помер за 5 років (жорсткий диск полетів), в іншої знайомої асус здох за 6 років. я вважаю, що це не поганий вік для ноута 5-6 років.
     
  3. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    в Деллів, вічна проблема з мережевою картою......то вибиває, то появляється.....мали таких 3 на фірмі (різного року виробництва), то вічно мучилась з ними, продали і чистий спокій маю! Недавно друг дзвонив, що йому робити він закордоном, а в нього такі самі проблеми з делом, так що дели для мене табу! Особисто я полюбила леново, маємо і старенькі по 5-6 років і новенькі, всі працюють стабільно і тьфу-тьфу проблем не виникало ні разу, драйвери теж всі найшла).
     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    з цих виробників особисто в мене душа лежить до асусу.
    леново мають чоловікові рідна і двоюрідна сестра, то я в тих ноутах розчарована: як перевстановлювали віндовс, то або не могли знайти драйверів, або не ставали "рідні" (здається, до тачпеду чи ще чогось так і не знайшли). ще й зібрані, як на мене, халтурненько.
    і якщо брати 5-й варіант, то я теж
    маємо вже четвертий ноут (з них 3 інспірона), нарікань нема: хороші робочі коники.
    наш старенький інспірон 1720 має вже біля 5 років, зараз ним користується чоловікова мама. батарею, щоправда, мусили замінити, бо тримала близько години, і замінили термопасту, але за умови двох роки інтенсивного навантаження (далеко не офісними програмами) це абсолютно нормально
    дивно, жодного разу не стикалась. було таке, що в моєму ноуті (inspiron 7720) глючило з'єднання, думали що направду полетіла мережева карта, а насправді чомусь злетів драйвер. щоправда, остаточно проблема вирішилась як перевстановили віндовс, бо драйвер і надалі злітав, але вже добрих півроку все працює без збоїв)

    ще хотіла додати, що в тих моделях делл, що в нас були і є, дуже навіть непогана система охолодження.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    от власне я хочу потужний ноут. Чоловік таки схиляє до асусу, а я в роздумах
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    А як вони по шумності?
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    в принципі, асуси непогані.
    а для якої мети плануєте брати?
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    А що плануєте робити на ноуті? Я собі рік тому вибирала, то зупинилась на hp ProBook 4540s, з мінусів - відносно важкий, трохи гріється. З переваг - ударостійкий (перевірено), Автокад літає, а то була основна вимога до ноута. В тому ціновому діапазоні всі інші виробники пропонували менш потужні. За рік не ламався ні разу. Міняли матрицю, бо на ноут впав скляний стіл. І таке буває:girl_crazy: Матриця тріснула, на ноуті дві маленькі вмятини. Після заміни працює, як ніби нічого і не було:girl_curtsey:
    Через рік планую купувати новий, то дивлюся на Самсунги - в них з 01.01.14р. на всю техніку гарантія 3 роки.
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2014
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    поки не навантажую рендером або іграми, то inspiron 7720 майже не чути
    а так будь-який ноут трохи шумить, коли процесор і відеокарта вимагають охолодження :)

    так, досить потужний. щоправда, особисто для мене розширення дисплею малувато :) потребую не менше 1920х1080)))
     
  10. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    оцих я взагалі обожнюю! хороші, потужні проблем немає, як правило чуть-чуть дорожчі, скажімо, тих же леново
     
  11. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    На мою думку, кожен виробник має свої "плюси" і "мінуси". Іделів нема.
    Дешеві лінійки ноутів HP, Lenovo, Asus (2500-3500 грн.) - всі якісь "недороблені". Відповідно, за рахунок економії на якості зборки та коплектуючих, - дешеві.
    Samsung - трохи не встигають за розвитком ноутбуків і нетбуків. Але в планшетах зовсім інша історія - в передовиках :)
    Dell - дійсно тримає марку як в бюджетних моделях, так і дорогих.
    Досить непогано почали себе зарекомендовувати на українському ринку Fujitsu: основна фішка - зборка або німецька, або японська. Поки не завоювали великий сегмент ринку, то ше турбуються про якість. Приблизно як Lenovo, коли тільки з'явились в Україні. Як буде далі - побачим :)

    А взагалі, як каже інженер: " Нема найкращого, є прямі руки і вчасна профілактика".
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Мені дешево не вийде))) Бо потрібно не інтегровану відеокарту, операивку від 4Гб і діагональ 19 дюймів. а взагалі задумувалась над стаціонарним компом. Але не дуже є де ставити, ну і по квартирі не будеш з ним ходити
     
  13. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    ой, не знаю де ви зараз знайдете 19", хіба старіші моделі
    в продажу зараз є хіба dell alienware 18", але за таку ціну можна купити 3 потужних ноута

    як на мене, 17" мало б вистачати

    або подивитись в сторону моноблоків

    ще, як варіант, моноблок Asus Transformer AiO P1801-B187K, має діагональ 18", процесор Іntel Core i7-3770S, оперативки 6Гб і жорсткий диск на 2 терабайта
    головна фішка цього трансформера - знімається дисплей і маєте великий планшет на андроіді. Мінус - ціна під 14 тис. грн.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    такого точно не тре. Я і планшет несумісні речі))))))

    ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

    ага, в мене накрайняк телевізор до ноута підключений
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Дівчата, маю дома ноутбук і нетбук з одинаковими параметрами. Ноутбук завалений всяким різним майже повністю, а нетбук чистий. Але в нетбуці дуже повільно працює інтернет, при тому, що в ноуті і планшеті він нормальний. В чому може бути справа? НІби вірусів немає, скайп закритий, в налаштуваннях проксі-сервер відключений (то всьо гугля підказала).
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    в мене таке було тільки навпаки - на нетбуці літав, а на нокті страшно гальмував. Подзвонила в службу підтримки свого провайдера, дали мені налаштування все запрацювало.
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    можливо проблема в самій мережевій карті. Гляньте яка швидкість через нетбук буде на speedtest.net і яка швидкість на ноутбуку.
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    І в мене питання - в мами інтернет від Київстару і їхній ж роутер. Не можу підключитися з ноута hp. Чоловіковий hp теж не підключається. Всі інші ноути/планшети/телефони працюють чудово. Що б то мало значити?
     
  19. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Аналогічно, і нетбук так-само працює ду-уже повільно, так було з самого початку. В подруги ідентична ситуація, так що наразі нетбук в мене часто пилом припадає.
     
  20. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    а який антивірус? в мене був AVIRA, то дуже тормозив не лише інтернет, а й взягалі ноут.