Допоможіть комп'ютерному чайникові

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем UnLikE, 10 Липень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Звичайно могла. Просто поганої якості батарея.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Може бути батарея погана, а може програмне забезпечення. Спокійно могли цепанути якийсь вірус через інтернеті.
    Щоб подивитися, що жере батарею, заходите в налаштування і має бути такий пункт "як батарея та продуктивність" чи щось в тому подібне. Там є пункт "використання батареї", в якому є дві вкладки: програми та пристрій". Диветеся, що жере батарею. В основному найбільше жерцть найбільш користуванні програми та екран.
    Дивіться чи не включений GPS, блютуз та вай фай і мережа, якщо є картка. Виключайте все, що не потрібно.
    Пройдіться ао сповіщення та автозапуску програм і роботі в фоні, виклюсіть, що не треба.
    Якщо не допоможе, перш ніж купувати нову батарею, перепрошийте планшет. Можливо проблема в прошивці.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ігри могли оновитись і почати споживати більше, це мало ймовірно, але можливо.
    програма є безплатним додатком, який можна завантажити в гуглплей чи ще в чомусь того роду (там де ігри завантажуєте).
    Перевірте вручну що садить батарею, так як писали вище.

    За батарею, так можливо що і зносилась, але спочатку потрібно перевірити всі налаштування, а потім міняти батарею
     
  4. sanches

    sanches Well-Known Member

    В мене теж з Асусом була така проблема. Збила всі настройки до нуля, встановила тільки ті додатки, якими планувала користуватись - допомогло.

    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
  5. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я знову сюди.
    Під час завантаження віндовс ноут постійно перезавантажується. Тобто з'яляється логотип віндовс, а тоді на долю секунди блимає синій екран і перезавантажується далі. Шо дєлать?
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене таке було. Прийшлося все перевстановлювати. Поставили якусь іншу версію та й все.

    Хто знає як psd/ pdf перекласти грамотніше в php/css? Тільки фотошоп й відповідні плагіни, розширення?..Бо гуглю-гуглю, а там все виключно з фотошопом поради.А в мене фотошопу нема...
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Маєш на увазі перевстановлення Віндовс?
    ВВечері спробую через F8, надіюсь, що проблема не в жорсткому диску.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а встигаєш побачити що на тому екрані пише?
     
  9. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ні.
    Тому вчора з ноги запустила через Ф8 виправлення неполадок. Шота воно там виправило, а потім зявився дивний звір "бут" шотатам і сказав, що альбо в мене проблеми з девайсами, типу сд-рома, або юсб, або з нардом. І той бут там весь час сидить :girl_crazy:
    Притарабанила сьогодні на роботу, мо хлопаки позирять.
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Нє прашло і полгода:girl_haha:.
    Вінду перевстановили - все було гуд. До пори - до часу...
    Вчора зник тирнет, я "строїла" ноут, мережу, провайдера і роутер. Періодично ноут взагалі "казав", що немає доступних підключень до мережі. Вмикнула фільмєц з розширенням аві , не додивилась і вимкнула ноут.
    Сьогодні включаю: тирнету не є. Поки тенди-сєнди - єсть контакт. І в мене гримнувся провідник. Пів дня перезавантажувала просто так, перезавантажувала провідник . Майстер сказав принести ноут на роботу. Але для мене той варіант на вже не підійшов.
    Загалом, здається мені, що ноут хапнув вірусяку черех віфі і за рахунок того, що я дивилась фільм, експлорер прийняв чи скопіював неправильне розширення.
    Перезагрузки, відновлення системи, точок доступу і т.п. - ніц не дало. З горем пополам :girl_crazy:, поки зависло перезавантаження провідника, я підключила ві фі і шарюсь з гостьової конфігурації. Тупить жахливо!
    Чьо пишу: може хто мені на пальцях пояснить, як можна щось зробити, коли система висне. Без завантаження віндовс.
    Пи.Си. Завтра ноут тарабаню до майстра. Тішить, що все таки не жорсткий диск і вінда не впала.
    Ех!
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, в кого провайдер "Воля"?...Чи можете зараз зайти на їхній сайт?...В мене він не відкривається, кол-центр - весь час збивається дзвінок. Виникла проблема, що не можу зайти на деякі сайти, хотіла вияснити питання в провайдера. А по ходу також не можу з ним зв"язатися. 99% сайтів працює, а кілька конкретних - ні...Роутер перезавантажувала через reset, дивилася налаштування - IP б мало визначати автоматично. Ноут перевіряла 10 антивірусками - все гуд, вірусів нема.
     
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Погугліть. Там в них шось сталось. В новинах вдень писало.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

  14. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дуже потребую поради. У мене в смартфоні усі фото і відео зберігались на карті пам"яті. Але якось він просто перестав її "бачити", вичитала , що потрібно відформатувати карту. Відповідно, перед цим, увесь вміст з картки перекинула на ПК (так як було в телефоні, все по папочках). Картку усмішно відформатувала і знову закинула фото з ПК в смартфон. Вчора мені потрібно було скинути знову ціж фотографії з комп"ютера на іншу карту пам"яті, але практично всі фото пропали...утворилась якась одна незрозуміла папка в якій в перемішку є якась незначна частина фотографій. І що найцікавіше, тепер вже ПК не бачить також фото, папки пусті. Пише, що "носитель содержит оцифрованные фотографии". Допоможіть, будь ласка, розібратись . Як так сталось? то воно само, чи я щось наклацала? В телефоні чи на комп"ютері? І що з тим робити?
     
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Може хтось знає. Як скопіювати, або краще зробити прінт скрін переписки у вайбері на планшеті. Леново, андроїд 4,4?????
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Попробуйте затиснути одночасно кнопку викл. /вкл. І кнопку зменшення звуку.
     
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    аааа:girl_cray: Рятуйте. Я поломала робочий ноут. Працював-працював, пропав курсор, завис. Виключила кнопкою. Включила знову. Живий. Але курсора нема. Стрілками і клавішами рухається, переключається.
    Шо робити?
     
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Пробуйте витягнути провід мишки від ноута і запхати ще раз
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та відразу таке робила. Нема курсора. І по "тактильному віконечку" на ноуті теж нема.