Допоможіть комп'ютерному чайникові

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем UnLikE, 10 Липень 2009.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Ще би я знала що в Гуглі шукати. А просто пояснити, бачу, не хочете:girl_sad:
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    А яким чином ви підключали камеру до компютера? І як передивлялись?
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Може, просто відео не до кінця в комп"ютер загнане? чим заганяли?
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    я теж мрію про мак, але в нас то трохи проблематичніше з обслуговуванням, та й брати все таки краще в штатах, тут націнки неймовірні. зате робота з графікою там набагато краща
    та от власне пояснити не просто тільки по опису
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Ябкова продукція - це понти за великі гроші. Кажу це як жителька ябкового саду - айМак 24', МакБук 15', айФон, 2 айПода (раніше ще був комп Мак - забула як та коробочка точно називається, а також старіший МакБук)

    айМак ми купували 2 роки тому. Недавно з'явився глюк, при чому важливий глюк для тих, хто купує комп для роботи - на екрані вигоріли сліди від віконечка!! Це в мене стояло "включення заставки" на 100 хв. Лежала на дивані і хотіла бачити чи знайдуться віруси на компі.. За ті 100 хв нерухомо було відкрите віконечко антивіруса і після того лишився від нього знак, тобто при його закритті його було ледь видно. Через день активного користування компом той слід пропав.

    МакБук отримати майже рік тому. Через пів року з'явився битий піксель. При чому ноут не падав і не стукався. А ще є слід від пальця одного клієнта, який, мабуть, трохи засильно тицьнув в екран. Тепер на тому місці ніби внутрішньою підсвіткою засвічується невеличка частинка екрану.

    На айФоні битий піксель з'явився через рік. Зараз там ціла мозаїка :) Також програмне забезпечення до нього храмає капітально. На мою думку, за такі гроші могли б зробити так, щоб він не дратував користувачів.

    В одному айПоді перестав з часом працювати "рендом", другий іноді підвисає.

    Раніше в чоловіка ще був Мак - така коробочка-комп'ютер. Продав, бо за ті самі гроші купив швидший ПК.
    А старий МакБук довелось продати через те, що з часом один порт перестав бачити пам'ять, а також глючив звук - іноді просто зникав.

    Хоч мені дуже подобається дизайн ябків, але виникає питання: навіщо платити більше? :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    макміні? Ти про нього?

    А в нас ніяких проблем не було. А от віндовс доводилося перевстановлювати постійно. І вічною проблемою було те, що не бачив додатових хардів. Або зовнішніх... або ще чогось не бачив...
    Такої проблеми з маками не мали.
    До речі, компенсується в маках ціна на желізо тим, що програми дешевші. Ну, якщо хтось купує, звісно. :xaxa:
    І користуємося ми речами дуже старанно. У нас хіба iPhone, ну бо я вважаю, що телефон - то має бути телефон. iMac вже має 2 роки - ніяких проблем, макбук про новий, але попередній за рік теж не мав проблем. (ні разу дефрагментацію не доводилося робити, наприклад. :xaxa:) З iPod Touch взагалі все файно, тільки одну маю претензію, що не можна з кількома компами синхронізувати. :)
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Я Вам скажу!
    Інструкцію.
    Знаходите, читаєте, і не виникає зайвих питань.
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Я напевно в тому питанні останній чайник. НЕ НАПИСАЛА - відео записане на диску, такому маленькому. Коли включаю диск на компі, показує всього 1-2 хв. А на камері можна переглянути все відео
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Ааааааааааааа, ну це вже треба тоді питати, в якому форматі записано, якою програмою дивитесь? Чи фіналізували диск на камері?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Погоджуюся з думкою, тут враховувати потрібно й те для чого вам цей Mac, якщо просто відео глянути, статичну інфу почитати, скайпом покористуватися це є одне, для більш реальної роботи Мак бук не підходить (програмування, дизайн і т.д..)
    Щодо глюків так вони завжди є, були і будуть. Неможливо випустити програмне забезпечення ідеальним без так званих багів (помилок)
    По друге support для Мac юзерів в Україні ніякий, вже місяць чекаю на апгрейд до Snow Leopard. Тому за такі гроші треба зважити добре всі за і проти чи варто дійсно купляти таку гарну цяцьку чи можна обійтися Win XP або Win7.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    хто буде таким ласкавим вирізати мені з треку heartfixer DePhazz album Death by Chocolate (2001) кавалок 0.53-1.18 min
    з мене чукуляда:)
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Куда вам закинути?
     
  13. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    підкажіть будь ласка в мене перестала працювати мишка думала що полетіла сьогодні підключила іншу і вона не працює може я щось понажимала і вона через це не реагує:girl_in_dreams: а без мишки трохи важко.
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Вона у вас яка? (колір і характер не суттєво)
     
  15. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    одна я так розумію лазерна а інша звичайна більше ніц не можу написати бо особливо не розуміюся
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    А пімпочка, которою втикаєте у комп - кругла?
     
  17. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Так кругленька доречі коли лазерну вмикаю вона світиться але не працює
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    То кругленьку пімпочку як вставляєте - вимикайте комп.
    Прямокутненьку можна не виключаючи.
     
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    до-речі, якщо у вас мишка має ком-з"єднання, а не USB то потрібно виключати комп"ютер перед тим як підключити мишку, в іншому випадку - ви її просто спалите. Лише мишки, що йдуть до USB-портів можна під"єднувати при включеному комп"ютері.
    мовою пана Левандівки -
    то власне і є USB. Якщо у вас кругла і ви вставляли її не виключаючи комп, ну то ви її успішно спалили. Гарантії вона вже не підлягає.
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Допоможіть комп'ютерному чайникові

    Мишку, чи материнку?
    На що "ставите"? :)
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2009