Допоможіть планшетному чайнику.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем zetta, 4 Вересень 2013.

  1. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Подивіться на Планшет Asus FonePad 7 - поєднання телефону і планшету.
     
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Угу, тільки враховуйте, що там сімку міні треба. І незручно все ж таки імхо по планшету говорити. Хоча від вітру добре захищає. ;)
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    поїздили по Львову і всі, як зговорилися, рекомендують Самсунг з діагоналлю 7, ціна підходить, є 3G і можна дзвонити, бо в 8 нема того поєднання
    і таки кажуть шо самсунги кращий за леново і за асус (маєм такий ноут, то проблем ніколи з ним не мали), тепер далі в роздумах
     
  4. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    в мене самсунг галаксі таб 4, то мені супер.
    правда є питання: які навушники підходять до таких планшетів? бо щось стандартні навушники не підходять, в "отвір" добре заходить, але зразу виключається весь планшет. у когось таке було? і сімка міні, де її купити.
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    тобто там йде не звичайна картка? бо власне нет треба через неї
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    А то часом не звичайна картка яку просто обрізають, аби залишився сам той чіп?
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    а і ще може є планшет розміром 10 , але з 3джі і можливістю дзвонити? ясно що ціна буде вища
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    я купувала картку лайф до планшета, то в магазині хлопці мені зробили її маленькою. Таке враження, що на картках вже є перфорація і по ній можна зменшити розмір.

    ми купили айпад 2, правда б.у., але він таки не до порівняння з деякими новими моделями...
     
  9. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    то в мене і є діагональ 10 з 3G. а отвір малесенький на сімку , тому і питаю де її взяти?
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2014
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    в салоні обраного мобільного оператора. Я купувала свою сімку в Альянсі на пр. Свободи. Хлопці все гарно пояснили, сімку зробили потрібного розміру, самі поставили її в планшет і усьо))
     
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    можете дати ссилку? можна в карму
    дякую.

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    може то такий http://rozetka.com.ua/samsung_sm_t531nzwasek/p735059/
     
  12. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    так такий самий. тільки я брала дешевше.
     
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    а де брали? бо шось їх ніде нема в наявності

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    чи то ризикнути і замовити з розетки

    ---------- Додано в 18:21 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

    якщо замовляти через інтернет-магазин, то чи можна замовити налаштування програм? те що пропонують у всіх магазинах
     
  14. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Не впевнена, що пишу сюди. Але моя проблема зв'язана з планшетом.
    В малого по планшету (користується десь 6 місяців) несподівано під час перегляду відео пішла тріщина з кута планшету по діагоналі через весь екран. Каже, що пристрій не падав на землю. Але ті діти, коли грають ігри, не контролюють сили натискання, може екран терпів-терпів і здався. Одна частина (вище діагоналі) не реагує на дотики, інша працює нормально. Отже в мене запитання: наскільки це серйозно, скільки приблизно обійдеться ремонт і де його відремонтують справді на совість? Хто з таким стикався - поділіться досвідом.
     
  15. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    В мене самсунг таб 3 7"-відверто задоволена-шустрий, память хороша і роз"єми зручні, з ним легше в роботі ніж з 10,1"(мала самсунг таб 10,1"N8000) Не розумію чому ви так нервуєте за міні сімку, я зайшла в мобільний салон і вони мені мою ж сімку "чікнули" на міні. Купувала за 110є
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    мені в ній не розходилося, таки купили 10 самсунг і задоволені
     
  17. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Майстер "порадував". Ремонт обійдеться в 3500 грн. Хто знає, де беруть планшети на запчастини? :)))
     
  18. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Порадьте планшетному чайнику: в мене під час роботи в інтернеті часом видає повідомлення, що час з'єднання минув і на кілька хв може не піключатися до інтернету або не завантажує певні сторінки , а через кілька хв все добре. Дивно тому, що одночасно з планшетом до інтернету (вай-фаю) підключений ноутбук і працює добре. Мені варто віднести на перевірку в сервіс чи це нормально? (планшет новий)
    Буду вдячна за відповіді
     
  19. olyaveres

    olyaveres New Member

    Підкажіть чим відрізняється
    Samsung Galaxy Tab 3 10 дюймів оригінал від копії .що вибрати потрібен терміново

     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Хочу купити планшет в районі 2000-2500 грн. Розумію, що щось дуже хороше за ті гроші не купиш, але все ж. Дивлюсь є різні фірми, але можливо хтось порадить, що є краще з того всього. Маємо планшет Assistant, але купувати таке саме не хочеться.