Допоможіть розібратися зі схемою!

Тема у розділі 'Схеми для вишивки', створена користувачем Олюська, 3 Серпень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, в мене питання назріло. Допоможіть, будь ласка! Починаю вишивати своє бістро, і відразу облом: по-перше, моя схема в РМ розрахована на ДМЦ - але з тим справлюся. Але є ще одне, що неясно: у скільки ниток треба вишивати? У схемі намальований символ, і в дужках цифра "4". РМ каже - 4 strands. То як? Просто мене насторожує те, що я ніколи не вишивала на 16 аїді, чи може бути, що в 4 нитки на такій дрібній тканині?
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Я нічо не зрозуміла:8: Подивись що пише в інструкції ДІМ, там же ж вказано, в скільки ниток.
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    я здурію коло того набору... як вишивати Hals cross stitch? на схемі в РМ то такі квадратики, а на паперовій - півхрестрики(((( мені шити півхрестиками?

    там все англійською або французькою((((( але ніби мало б бути 4 нитки, якщо то півхрестик..?
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Ірусю, так - треба в 4 нитки вишивати. і той квадратик, то півхрестик насправді

    або для надійності фото інструкції англ. виклади, допоможемо.

    п.с. треба всі деталі дивитися в оригінал інструкції, а вже з РМ саму схему (хрестики)
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям


    дякую :) фото зараз не можу викласти, бо заряджаю фотік.

    почну ті півхрестики, і, мабуть, за пару годин покажу процесик :) бо я дуже сумніваюся, що ляжу ще сьогодні спати :)
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    я тебе розумію :) Замість того, щоб починати закінчувати :)girl_crazy:) серце. Сиджу інструкцію до набору Діменшина розглядаю... вже хочу ниточки порозбирати... отак ти мене заразила своїм набором ( в мене такого органайзера нема як в тебе, проста планшетка з дірками)... руки ТАК сверблять почати його вже... але я дала собі слово, що після хвостів і не раніше НР. мушу дотримуватись! чи не мушу? :girl_crazy:
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ггг в мене теж серце в хвостах))))))



    мусиш))) я на тебе з бістром почекаю)))) а який в тебе набір?
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Ірцю, не чекай! Вишивай своє вже, бо я ще більше чекаю твоїх процесів. А в мене на черзі набір з Орхідеями. після НР покажу :)
     
  9. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    дівчата допоможіть будь ласка
    хочу таку біскорнюшку Скачать файл Vasilki.xsd
    а не можу розібратися із схемкою
    мене цікавить друга сторона із написами як там вишивати ( в РМ пише петіти, а як то практично? )
    може порадите щось
    Дякую
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Насікльки зрозуміла, то такі спец.хрестики, ось тут є зразки. Найкраще їх вишивати на рівномірці, бо тоді найлегше визначити середину звичайного хрестика і помістити туди один/два поздовжніх/поперечних (горизотальних чи вертикальних, як вже по схемі вимагається)
     
  11. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    дякую
    Буду пробувати, хоча ще не зовсім собі то уявляю:8:. Добре, що почала вишивати на рівномірці
     
  12. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Дівчата, допоможіть будь ласка розібратися зі схемою, бо я щось остаточно заплуталася.:girl_cray:
    [​IMG]
    там де пише ниточки strands 1 я вишивала в 1 нитку зложену в 2, тоді там де пише 2 в скільки я маю вишивати? І саме найголовніше, ось це:
    [​IMG]
    що ці символи означають, як догадуюся, що 4 і 7 символи, це французи.
    І ще скину схему, щоб було краще зрозуміло, про що йдеться мова.
    Скачать файл 1.xsd
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    це означає в одну ниточку, ні в що не зложену, хіба ні?
    зложену в 2 - це вже strands 2

    а щодо другого аркушу - французи там тільки те, що перший символ (такою квіточкою)
    все решта - то шов "назад голку", обшивання, то символи, мабуть, якими кольори на самій схемі позначені

    а нормально вийшло в дві нитки? якщо має бути в одну - треба в одну - тоді ніжніше буде виглядати, порівняно з рештою вишивки
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Йо-йой...:girl_mad:

    там де пише strands 1-то треба вишивати в 1 нитку, ніц складати не треба, бо то фактично виходить в 2 нитки :sad:
    там, де пише strands 2-в дві нитки, тобто можете скласти одну нитку в два рази, можете просто відрізати 2 нитки необхідної довжини, зміниться лиш спосіб закріплення
    Floss Used for French Knots-фрнцузи крутити в дві нитки 434 ДМЦ
    Floss Used for Back Stitches:-кольори для бекстічу (шов "назад голку")
    весь бек в одну нитку

    про які симоли мова, бо я щось не зрозуміла :sad:
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Naturals,
    Відповідаю по пунктах
    1. там, де стоїть цифра 1 потрібно вишивати в одну нитку, де 2 - в дві
    2. French Knots - це французький вузлик, а цифра 2 означає що його потрібно вишивати в дві нитки
    Bakc Stitches - це контур і він вишивається в одну нитку

    Ні, ні це не французи, це позначаєть певний колір яким потрібно вишивати контур
    Хі-хі. яка я повільна вже двоє людей відповіло поки я строчила
     
  16. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    хи, і я почала писати, але дівчата тут вже добре все пояснили:girl_smile:
    і порада: якщо щось не розумієте в схемі, де інструкція англійською, то краще перед тим, як вишивати, загляньте у словник або порадьтесь з нами:girl_curtsey: а то потім шкода буде роботи....
     
  17. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    в дві нитки як на мене то вийшло нормально, в одну мені було якось, не таке.
    значить, то тільки на оці один француз, а все решта бекстічи


    про ті, що ви мені пояснили трошки вище в своєму дописі.

    Ото я натворила ділов, нічого вже буде як є, на другий раз буду знати, Дівчата дуже вам всім дякую, за допомогу!

     
    Останнє редагування модератором: 18 Березень 2010
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    в дві
    то добре видно, коли кладете нижній півхрестик
    то є задумка дизайнера
    так досягається ефект півпрозорості, легкості, контрасту
    дуже часто ефект видно лиш після того як вишито значну частину роботи
     
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    А чому Ви тільки так вишиваєте? Вам зручно, коли обидва кінці є зафіксовані знизу, так? А коли один кінчик висить і голочка підтягується, то вам не зручно чи ви не звикли?
    В мене на теперішній роботі є і двох- і однониткові хрестики, і так само півхрестики. То я вишиваю так, як написано. Воно потім покажеться, як буде готове.
     
  20. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    не знаю чомусь привикла так вишивати, мені так в деякій мірі зручніше