Допоможіть розібратися зі схемою!

Тема у розділі 'Схеми для вишивки', створена користувачем Олюська, 3 Серпень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    я думаю, ви маєте схему російської "Гамми" (у мене теж така є, тільки з іншим номером), то вони дають номери ДМЦ. ви покрутіть ту схему ще - в мене в одному місці написано: DMC
     
  2. Calypso

    Calypso Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Цю схемку роздобула в неті. Жодного слова про дизайнера, і жодної зайвої букви... Буду зараз проглядати, що це за кольори по таблиці DMC.
    Так виглядає, що це таки DMC. Треба ж було так зачаровано написати ))
     
  3. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Релігійна тематика: ікони, образи, інші релігійні зображення

    Дівчата, порадьте-допоможіть. Купила таку схему
    http://imageshack.us/photo/my-images/12/pb112421.jpg/
    але самій треба підбирати нитки. В магазині дали розкладку кольорів, але я, не настільки досвідчена вишивальниця, і не можу з тим дати ради. Очі розбігаються. Може хтось вишивав такий образ і може поділитися схемкою, де вказані номери ниток. Буду дуже вдячна!
     
  4. чоня

    чоня New Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    дівчата, , будь-лаааска, підкажіть що це за стіжки.....все-звичайні хрестики, а що значить оті половинки кубика? як вишивати?
    [​IMG]
     
  5. Ashana

    Ashana New Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Ви в інтернеті по назві ікони попробуйте знайти схемку
     
  6. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    можливо четвертний стіжок...
    тобто в тій клітинці де ви вишиваєте хрестик ви робите 4 хрестика, а одна позначка це один з чотирьох хрестиків
     
  7. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    І я сюди - за порадами. Допоможіть будь ласка!!!
    Хочу вишити таку сорочку
    [​IMG] маю таку схему [​IMG]
    і от я не знаю, чи ті "квіти" на схемі вишиваються хрестиком, чи "гладдю". Бо, дивлячись на фото - то так виглядає, що ніби і не хрестик, і блиск такий гарний - певно нитка якась шовкова.
    Дівчата - дуже чекаю на вашу допомогу. Дякую.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    на самій схемі (друге ваше зображення) чітко видно, що хрестик
    фото готової роботи дрібне, не видно
     
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    то точно хрестик. В мого чоловіка така сорочка. А блиск від шовкової нитки
     
  10. pretty-women

    pretty-women New Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Дівчатка допоможіть!!! закинула вишивку а тепер не можу знайти позначення ниток домоможіть підірати хто має такий досвід.
    [​IMG]
     
  11. Ziben

    Ziben :)

    Знайшла у розділі Серцеманія таку схемку
    [​IMG]
    підкажіть, будь ласка, яким видом хрестиків тут вишивати? Я так розумію, заповнені білі квадратики- це повний хрестик, а решту позначок? Буду вдячна за допомогу

    це фото вишитої подушки
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Квітень 2014
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Весільні картинки, метрики

    [​IMG] маю питання .Хто вишивав, яких розмірів в см виходить вишивка? Бо почала вишивати хрестик в хрестик , і здається мені якоюсь маленькою, очікувала що картинка буде більшою. Чи може треба було вишивати через одну (не знаю чи мене зрозуміли).Бо я зелена у вишивці , ніколи не захоплювалась цим професійно.
     
  13. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Дівчата відзовіться хтось!! Бо не знаю що маю робити, чи пороти чи вишивати далі.:d64:
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    я так розумію Ви вишиваєте на рівномірці. Якщо так, то хрестик має лежати через 2 ниточки
    ось так
    [​IMG]
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Я вишивала. то Якраз моє фото. брала люрексову аїду. але не пам"ятаю яку саме. шила один в один. картина вийшла немаленька. а ще з оформленням, то досить і велика. завтра подзвоню, попрошу хай мама поміряє)
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    прикиньте скільки сантиметрів у 10 хрестиках вашої вишивки. Перерахуйте схему по найвищих і найширших точках. То і буде розмір вишивки. Будете оформляти в рамну, то ще додайте десь по 2 сантиметра до паспарту і пару сантиметрів самого паспарту, а ще ж буде рамка. Гарантую, що менше листка А4 не вийде і дріботтям вишивка не виглядатиме.
     
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    У мене в 1 см вкладається 7 хрестиків. І то виходить десь 20 см на 20 , то так приблизно. А я очікувала що сама вищивка буде як А4 формат плюс рамка і паспарту , то А3.
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    ось фото там ще має бути по краях розочки, але більше 20 см точно не вийде[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    У мене в тканині три ниточки переплітаються з 3-ма ниточками (не знаю чи мене зрозуміли)таке плетення.
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Gorbywka, це панама, не вважайте за грубість, але візьміть нормальну тканину, роботи шкода.