Допоможіть знайти фітнес-клуб!

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 21 Грудень 2006.

  1. natalena

    natalena Member

    В електрон зовсім не раджу, бо пішла один раз туди, щоб подивитись - дуже мрачно ісумно, а поки доповзла до спортзалу, вже спортзал не потрібен був:girl_haha:А у Формі вже була 3 рази, там дуже хороший ремонт і великий вибір тренажерів,немає черги, там де тренажери на ноги - окремий зал, мені більше сподобалось ніж в інших спортзалах, в яких була, шкода, що басейну немає :sad:
     
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дівчата, очу почати займатись фітнесом, але немає з ким лишити донечку 2,5 р. Чи є якісь клуби, де можна було б прийти з дитиною, може є десь якийсь дитячий куточок з іграшками? Або це можуть бути інші спортивні заняття (не фітнес).
     
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    В FitCurves можна з дітьми, але кутка немає, просто диванчик, де дитина може сидіти і дивитись чи чимось бавитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дякую. А може Ви знаєте їхні ціни, хоч приблизно? А то вони по телефону ніц не кажуть (щойно дзвонила).
     
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    В Аквапарку є дитяча кімната, біля спортзалу. Я там малого лишала завжди, яка там ціна зараз за 1 год. я не знаю, але поцікавтеся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Було здається біля 1,5 тис. (чи 1300...забула вже) - абонемент на півроку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kareglazka

    Kareglazka New Member

    Дівчатка,всім привіт! Порадьте будь ласка хорошого тренера в Спорт лайфі на Чорновола або на Упа?))) Хочу трошки відкоректувати фігуру )))


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  8. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    хто був у Sport Club Lviv,на Пасічній 93 ?
    як вам, поділіться?
     
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хто ходить в Малібу на вул. В.Великого(коло Челентано)? Мені б туди було ближче ніж до Олімпу , але мені чомусь здається, що там зовсім маленький тренажерний зал. Можливо хтось був і може написати відгук?
     
  10. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    А там хтось наглядає за дітками чи вони самі бавляться? Дякую.
     
  11. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Є дівчинка, яка за ними дивиться. І є купа іграшок))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата підскажіть скільки коштує абонемент в басейн в Спортлайфі.
     
  13. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Зараз акція- карта фітнес плюс басейн за 9 грн в день.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. 30 хвилин- 30 грн., 1 год.- 60 грн.
     
  15. Olesya

    Olesya New Member

    Дівчатка, хто знає якийсь хороший (нові тренажери, просторий, хороші тренери) тренажерний зал на Личаківській (район вул. Ніжинська-Мечнікова), або район водоканалу? А то шукаю-шукаю, і щось без толку :sad: І можливо хтось дасть відгуки тренажерному залу від "Формули краси" на Стрийській?
     
  16. Twinkle

    Twinkle Active Member

    @Olesya з хорошими тренажерними в тому районі не дуже, з більших хіба Євроспорт на Петрушевича, на самій Водогінній є Vasil Gym, але він невеликий
     
  17. Olesya

    Olesya New Member

    @Twinkle а Vasil Gym здається в підвалі, чи ні? І який там стан тренажерів, може, знаєте? Бо на Петрушевича трохи захмарні ціни :sad: хоча там гарно! :)
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ще на Кониського (бічна Левицького) є Айседора, але також невеликий зал.
     
  19. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Я також шукаю В районі зеленої зал, але є або дуже маленький і мало тренажерів, або ціни захмарні. Можливо хтось знає якийсь маловідомий зал з хорошими умовами ?
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    А давайте позбираєм тренажерки в р-ні Топольної і наближених вулиць?
    Ось, які знаю:
    1.Грінченка у Версавії є внизу
    2. Тичини-Лінкольна - Айрон
    3. Спортлайф Чорновола
    4. Екофіт - Чорновола

    Лиш не знаю які там умови, ніколи не була, хочу спробувати як синусик підросте чуть
     
    • Подобається Подобається x 1