Допоможіть знайти нефролога!Терміново.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lady Thornbush, 7 Січень 2017.

  1. Lady Thornbush

    Lady Thornbush New Member

    Привіт всім, у мене гідронефроз, не вроджений . У віці 19 поставили цей діагноз, скільки я набігалась-одному богу відомо, адже як завжди-гроші беруть, а лікувати-нашо? Коротше після біганини я потрапила до дуже відомого у Львові лікаря, тоді в мене була 1 стадія...полікувалась ( з усіма супутніми рентгеном, аналізами і т д), нічого не турбувало, не боліло. Аж почало нити в попереку, я на УЗД а уздистка офігіла поставивши діагнозом гідронефроз 2 ступеня з переходом в 3, притому що спочатку проблема була лише з одною ниркою, тепер 2. Того лікаря до якого ходила-нема зараз і чи я до нього потраплю-невідомо. Я оббігала всіх кого знала, включно з дерматологом, якого дістала з своїм * підкажіть до кого йти*, на жаль він не зміг нікого порадити, чесна ж людина. Підказали мені одного лікаря, я у відчаї до неї, як людина-сподобалась, а решта-побачимо з часом по результатах лікування ( все мені розписала на листку, мені так детально ще ніхто нічого і ніколи не пояснював) але я мушу перестрахуватись, бо маю дуже гіркий досвід з татом, якого просто лишили б вмирати, і з собою ( лікую акне вже 10 років і про наших дерматологів можу дуже довго і нудно говорити) . Відвідувачі, я вас БЛАГАЮ допомогти контактами і відгуками, мене не цікавлять травники і шамани з бубнами, проблема серйозна і то дуже, оскільки ця серйозна хвороба розвивалась і руйнувала нирку, зараз мені чесно сказали що імовірним буде хірургічне втручання і то ше бог знає чи не дійде до видалення нирки. Гроші спустила на налізи і біганину, я буквально прошу тут про допомогу, бо нема куди йти, я не хочу стати черговою жертвою живодера про яку мельком згадають в новинах. Я у відчаї,будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ!
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Нефрологія на Коновальця. Там зав. відділенням Біленька дуже хороший нефролог.
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Плюсуюся за неї
     
  4. Lady Thornbush

    Lady Thornbush New Member

    Дівчатака, а хтось має її контакти? Буду дуже вдячна.
     
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Також плюсуюсь. Контактів не маю, бо тато лікувався в неї дуже давно.
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Чи є в когось контакти? Що то за установа там і яка адреса?
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Нефрологічне відділення 5 мкл. Коновальця, 24. Контакти Біленької, на жаль, втратила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @галичанка, вона заввідділенням, приймає в нефрології, третій поверх, в самому кінці коридору кабінет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Порадьте будь ласка хорошого нефролога у приватній клініці..
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчата, терміново треба нефролога. Приватного бажано але доброго.