досягнення наших діточок від року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Nastynya, 17 Вересень 2010.

  1. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Аааааа, в нас нарешті свідоме слово! І не якесь там, а "цсицся"! А ще тепер роблячи па-па кажемо па-па! І нанизуєм колечка на піраміду, тільки нам треба їх подавати.:girl_cool:
     
  2. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Маргошка-помічничка - тягне віника більшого за неї і підмітає:girl_in_love: постійно приносить книжки читати, допомагає складати речі, саменька їсть:d25:
     
  3. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    В нас нова фішка - Каріна ходить спиною вперед. Падає часто, але це її не зупиняє. А ще її тепер не відтягнути від калюж, доведеться-таки купляти гумачки (думала, лише весною потрібні будуть)
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Хе, я гумачки ще влітку купила, бо доня навіть мааалюсіньку калюжу не пропустить)) а зараз навчилась навколо себе крутитися-танцювати і вчиться підстрибувати - поки получається на пальці підніматися:girl_in_love:
     
  5. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми вчора навчилися відповідати на питання, як звати маму? Мала каже "аля" ( тобто Галя), це мене так радує:girl_in_love:.

    І ще навчилися на мавпу казати"мапа", і на качку "катка". А взагалі на свій вік 1 рік і 3,5 міс ми говоримо "мама, тата, діді, баба, ляля, на ( це в неї замість дай), пий-пи (пити), тьотя, дядя, мям-мя ( їсти), ма (нема), впа (впала). От такі у нас успіхи в мовленні.
     
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

     
  7. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А у нас все, що падає або кидається - то "бам", а "ляля" - у нас як "яя" виходить. А взагалі вже багато чого намагається повторювати, правда, у словах вимовляє лише кілька складів - "ми" (мило), "но" (ложка або око, ну або ж носик :girl_haha:), "биль" (буль-буль, кидаємо щось у воду), сьогодні нове вивчила - "ні" (це я їй на вулиці іній показала).
    Каріна ще дуже любить олівці, фломастери, бігає з ними за мною, щоб ми щось малювали або ж чемно складає їх у коробочку.
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ромік теж так танцює, крутиться кругом себе то в одну то в іншу сторону, і ще присідає танцюючи, а підстрибувати він вже давненько навчився, як і бігати на носочках, ще любить ходити задом через всю кімнату, злазить-вилазить на ліжко і стілець, показує тосі і сороку-ворону. Якщо щось не хоче, то мотуляє головою "нє-нє". З вербальних успіхів: мама, татО, баба, кікі (киця), гав (собачка), коко (все що літає), бах (впав), дай, гойдада (на качельку).
     
  9. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Привіт:)
    І ми похвалимося своїми досягненнями. Ходити почали ще в 11 місяців, зараз вже так бігаємо, що не наздоженеш. Також дуже любимо танцювати і крутитися. Страшенно любимо дивитись рекламу. Маємо 12 зубчиків. Робимо па-па, даємо 5:) і здоров. Говорить щось на "своїй" мові. А ще навчились складати конструктор!
     
  10. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Нам 1 рік. Бачу інші дітки вже щось "кажуть" - моя дівчина ніц конкретного не каже (поки що.) Вже знає про призначення таких речей як гребінець (підносить до голови) і телефон - тягне до вуха. Махає всі па-па і на запитання скільки тобі рочків показує один (вказівний!) пальчик. А ще мені страшенно подобається коли дитина носить цьомки :kiss:по хаті: скрутить губці в трубочку і носить - то татові, то мамі, а ще сестричці, а далі по колу.. :girl_claping: Але то нам всім подобається.
     
  11. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    а ми в свої 1р.1м.22д. гарно бігаємо,складаємо пірамідку,сортер,говоримо мама,тато,баба,дідо,па-па,мий-мий,пісь-пісь,кама-це реклама (святе діло,без неї :girl_smile:нікуди),сійка-сестричка Софійка,па-впало,опа-посадити або взяти зі стільця,Ніка-це киця наша так називається,Таня-це я,але доця говорить ім"я беручи трубку телефона...замість алло.,як каже песик,киця,жабка,хрюшка,мишка,коровка,...і ще багато інших слів,але в основному це перші склади,ще ми вміємо танцювати і одночасно співати,крутитися в різні сторони,робити чесю-чесю,волоссячко чесати гребінцем,надівати обруч на голову і казати яка вона ка-тобто красуня...намагаємося самі їсти,правда то більше по доці тече і по стільчику,маємо 7 жубів....:girl_curtsey:наразі все що згадала...
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    І у нас так само :) Тільки гребінець до моєї голови тягне. А у нас ще всі тваринки кажуть авв :)
     
  13. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Правильно, маму тоже треба чесь. А то шо, мама нечесана буде - аяяй.
     
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Нашому Олексійчику 1 рік і 3 тижні - в рочок почав ходити, до того активно повзав.
    Вилазить та злазить з ліжка, має 5 зубів.Говорить:мама, папа, баба, дідя,дядя, тьотя, ляля, кака, пока, киця, куйка, на-на, койовка, моня, тако-тако-тако, но-но, тук- тук, бах.
    Показує на картинках звіряток та говорить як каже - коровка, коник, кіт, пес, качка. курка, мишка, гуска.Показує як курить папа і як мама з ним свариться, який він великий виріс, скільки йому рочків, тосяє і робить сорока-ворона.
    Складає пірамідку,показує на тваринках де носик і очі.
     
  15. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Молодці, як ви вже багато говорите.. А моє мале тільки каже мама, баба і ня (тобто дай..:girl_smile:))
     
  16. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А наша доця 1р і 3м , коли мама, тобто я, чистить яблучко, бере шкірки і несе у кімнату годувати кролика (Кролика ми називаємо Кій), а ще усі великі іграшки садить на горщик робити пісь-пісь))))
     
  17. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    а у нас манюня рветься годувати всіх звірят травою: тільки побачить песика, котика або курочку (а, ще ж у баби свині є!) - знаходить траву і бігає за ними.
    А повторює тепер дуже багато слів (точніше, лише кілька складів/букв у слові), знає, як говорять тваринки. З нового - показує, як літають пташки і як ходить пінгвін :girl_cool:
     
  18. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Оце непересічне досягнення)))
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Оце точно молодці!!!!
    Моя каже "мама" - до мене з одною інтонацією, а до тата з іншою. Хоча як просимо повторити "тато" то інколи повторює, але переважно крутить головою і говорить "ма-ма". Всі тваринки говорять у нас - ав. От на днях уже коровка почала казати муууууу, (хоча інколи каже ав і ніц тут не зробиш) але це більше нагадує завивання вовка :) Ну і коли хоче цицю то - мама-мама ам, коли щось інше то просто - аммм. Щось в Міюськи із словниковим запасом туго :sad:
     
  20. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Fast, не переймайтеся!
    Так буває. А приходить час - то як починають говорити - що й не зупиниш;)

    У нас прогреси!!Котик вже каже гарне "мяа-а, мяа-а"(ніжно, тоненько), собака теже "гау-гау"(грізним голосом).Крім мами-тятя, у нас ще є "дядькк","тьооть","я-я"(лялька), "піць"(хвильовка і гаряче),"ва"(вода),"мию-мию","во-во"(альо-альо), "ня"(і дай і на), "дяку"(дякую), бабах!(сама впала або кинула щось).Ще повторяє все, що кажу! Балакуча, коротше кажучи;)
    У горщику у нас поки печеня "кочує", часом їжаки "ночують", хоч знає, що "піссссь" на горщику треба, сама - ніяк!
    Любить читати книжки. Знає про курчатко віршик і несе мені чи "тятя" із такою віршованою інтонацією вручає, аби їй читали. Показує всіх героїв "Івасика...", лиш сміється як чує "дід" - не хоче казати!
    Всюди її повно! Останнім часом фішка - "патя" (сміття). Десь смітинку знайде і несе до відра!Цілий ритуал сміття носити!Як кажу, не бери бо то сміття - вона і не бере - то мені подобається;)Бере шуфельку і віничок таскає по хаті таій "патя-пааатя!" по-ніби замітає, по-ніби несе!Ой, як то миленько!!!
    По шухлядах не шастає. Лиш підхиляє, а я(строго):"Діана!Шо робиш?" То вона бігом до мене як злодій!Кумедно збоку троха:):)
    Взагалі-то, вона мені як подружка - все робимо разом, помагає, "пилососить", баняки "складає" - все як має бути!

    ---------- Додано в 02:17 ---------- Попередній допис був написаний в 02:14 ----------

    Ого!
    Оце так! А як Ви навчили? Бо ми щось вчили-вчили...ніц не дало!
    А такого і досі не все знає! Але нас тіко двоє, може обмежене спілкування так дає?
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2010