досягнення наших діточок від року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Nastynya, 17 Вересень 2010.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Єві - 1 рік і 2 місяці. Почала говорити вже складніші слова:
    - ябля ( яблуко )
    - бабА ( наголос на останній склад - банан )
    - пий-пий
    - ням-ням
    - пісь-пісь
    - ткий ( відкрий )
    - тьотьо ( тьотя )
    - тато ( замість колишнього "тятя" ).
    Дуже багато всього розуміє. Викидує памперс в сміттєве відро, помагає мити підлогу, любить бавитися з возиком і лялькою: співає їй, колише. В свому візочку як не сиділа, так і дальше не любить сидіти :).
    Почали привчатися до горщика, бо мала дістала сильну алергію на памперси :sad:. То вже не просто мовчить, як мовчала, коли робила свої "справи" в памперс, а тримається між ножками і каже "каку". Правда, штанішки в той момент вже мокрі:girl_crazy:.
     
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми зовсім практично нічого не говоримо ((( ну хіба мама, баба, няня (це Настя) і ще коли настрій, то лепече по-своєму і все, на тому наш словниковий запас закінчено! А з досягнень, то знає призначення практично всіх речей (віником замітати, помадою малюватися, кремом лице мазати, заколку на волосся зачіпати, годинник на руку і т.д.), залазить на будь-яку поверхню: диван, ліжко, стільчик, табуретка, столик, а ще деколи просимося какати і просто какаємо, коли мама посадить, на горщик :girl_dance:
     
  3. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    мала пробує "щука" сказати)) ялинку прикрашала)) тісто місить))) комп включає і абракадабру друкує)
     
  4. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    В нас аналогічна ситуація...:sad:((...Говорить раптом декілька слів, а все решта на "своїй мові", хоча все йому розказуєм, показуєм, книжечки читаєм...:girl_sad:
    Але все розуміє...що йому скажеш, то все зробить...і призначення різних речей знає.
    О...а це взагалі...в мене таке враження, що з нашого синочка акробат буде...де він тільки вже не лазив....:girl_impossible:
     
  5. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    мій малий в 3,5 роки знає всі букви,
    складає конструктори
    бавиться в доміно ,сам знає куди що покласти
    бавиться в лото з буквами і малюнками
    говорить дуже логічні і цікаві речення
    вчиить віршики
    малює, пише, ліпить, розповідає з указкою про машини
     
  6. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А наша Діашка сама чистить зубки! Ще "замітає"(по своєму), знає, де що лежить, любить казочки;)
    Бере мене чи тата за руку і веде на кухню, показує на стіл, каже "ням-ням", коли пити хоче, каже "пий-пий". Ще любить дивитися у вікно і спостерігати за собаками, "гавкає", а потім махає кулачком "ньо-ньо-ньо";)
    Знає як каже собака, кіт, корова, кінь, коза, мишка, їжачок, і слоник;)Показує на рибок, жирафу, свинку. Ще путає качечку і курчатко:):girl_tender:
    Може ще щось і забула, але все на раз згадати неможливо!
    Ага, НЕ любить сніг, "говорить" з бабою по своєму "телефоні".
    Має 14 зубів і коли нервується або дуже хоче чогось, каже:"бдя-бдя-бдя-бдя" - як то смішно у її виконанні!!:girl_crazy:
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

     
  8. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    То мені прийшлося на ходу придумати, бо вона думала, що то коник і так цмокала як коник;)
    А я не довго думаючи, кажу, що слоник каже "ту-тууу"(типу поїзда),
     
  9. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ух ти! А в нас ще з 11-ти місяців тримаються лише 6 зубчиків...
     
  10. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Думаю, що то абсолютно не проблема!
     
  11. Azza

    Azza Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Максимкові 1,1 рочка робить і говорить під настрій. До року мало що робив, аж після рочку пішов трохи прогрес.
    Почав ходити, робити тосі-тосі, показує сороку -ворону, виносить у мусор памперс.
    Показує і знає деякі предмети (телевізор, акваріум(рибки), компутер, мишка, образ...)
    Слів каже мало : мама інколи І(так племіник перше кликав), тата, баба, на (коли дає і коли щось хоче взяти), Теґі-Еґі- Ґі(собака Тері), Ґзі(кличе так кота і собаку),
    бррр(коли за рулем або бавиться машинкою), гада(гойда-да), тє-ти(де ти), нє (ні), написала що згадала.
     
  12. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Йой, дівчата, аж спеціально включала комп, щоб похвалитися!!!
    Моя дівчина вперше сама повечеряла!!!!З"їла самостійно 4 вареники зі сметаною порізані на кусочки:dance:, тепер доїдає десерт - яблуко+банан!
    :girl_tender::girl_tender::girl_in_love::radist:
    Яке то щастя дивитися як вона підносить ложечку до ротика, попадає ПРАВИЛЬНИМ боком ще й їжею в ложці!!!Це диво, направду!!!!
     
  13. bajda

    bajda New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ой прикольно , у нас еще не скоро наверно ему 1.6 он только показывает на микроволновку когда хочет кушать . Хотела здесь у мам спросить , когда мы одеваемся на улицу это целая трагедия он от меня убегает , шапку срывает , когда обуваю вообще падает на пол , курточку застегаем уже в подъезде и все время рукавицы зубами снимает . Это что такое, так у всех или у нас только?
     
  14. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А мій синочок бігає по хаті , тільки пороги йому заважають. Побачить резетку, виключатель чи батарею - все це "Х"; коника-гойдалку - "Га-га"; образ, церкву, картину з собором - "Бо"; бульба,цибуля - "Бу". Шукає діда "Діді тє ти?"Приносить свої топікі, щоб взути його. Є ще багато інших вигуків, але щось ще не можу розібрати до чого вони відносяться.
     
  15. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми вже танцюємо, починаємо пробувати самі їсти, самі встаємо з ліжка, виходимо в іншу кімнату і кличемо "мам". Ще ми кажемо, як говорить песик - вуф, вуф, і котик - сісь. Бавимось ку-ку.
    ми теж не любимо вдягатись на дві.
    Ой забула, ще кажемо - ха і знаємо що це таке-до вогню і плити вже не ліземо:)
    Все та к одразу і не згадаєш:)
     
  16. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    У моєї подружки з малим те саме - йти на вулицю дуже хоче, зранку під дверима стояти може, а як до вдягання - кричить, тікає, виривається (йому 1р. 7м.) Ну так і мучається, сама вже мокра з хати виходить
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    угу...як хоче на двір, то приносить чобітки з кулідору, сідає на підлогу і типу надіває, а як поправді доводиться вдіватись, то крик...Одного разу вділа більш-менш без воплів, то сусідка з першого поверху аж з квартири виглянула, щоб перепитатись, чого Роман такий спокійний, чи не захворав:girl_crazy:
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ну нам,особливо, нічим хвалитись. В Оленки виліз 2 зуб, ще перед новим роком. На животик/спинку не перекидається. Хоча чоловік казав, що тягнулась за іграшкою і перевернулась на живіт. Смокче пальці на ногах. Коли лежить на спині і вхопиться за мої пальці, відриває голову і плечі від ліжка. Дуже вже хоче сідати, але ми не поспішаємо.
     
  19. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А у нас нову прикольчики;):
    поки гостювали у улюбленої баби (моєї мами) понаучувалася нових слів: "чи-чи" (включи: кліп Рибака , ялинку, книжку і все, що можна (і не можна) включити;)), "бу" - так називає свою прабабуню (ми всі кажемо "бабу" - скорочено, от вона і підхопила на свій манер),:girl_in_dreams:
    а із собаками взагалі окрема історія! Обожнює їх! Особливо коли гавкає наш собака Джек, вона бере кого-небудь за руку і веде до віконечка аби її взяли і вона могла помахати на того "противного собаку" кулачком ще й приговорює "ньо-ньо-ньо" тоненьким голосочком!:girl_in_dreams:
    Спить тепер зі всіма м"ягкими собаками, які познаходила у баби, ще+своїх 3 штуки - уявляєте, який звіринець доводиться колисати?;):girl_cool:
    Нарешті каже "діді" на діда! Вони так подружилися за свята! Вже дідові і "п"ять" дає і цьом і па-па!:girl_flirt: Обнімає взагалі всіх! Ще й руцю підставляє цьомати (не знаю може вже писала:girl_blush2:)
    Ага, знайшли ми грубезну книжку російських казок з класними ілюстраціями. Так Діанка навчилася показувати ведмедя (каже "беее" грубим голосом), козу і козенят, колобка і певно ще когось, бо казками завідувала "няня" - моя сестричка;)
     
  20. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Наша Каріна вже багато чого говорить (по складах я майже завжди догадуюсь). З нових слів - "китя" (киця, улюблена тваринка), "титя" (ну як же без циці?), "пе" (песик, вже не гав-гав), на бабулю каже "буля-буля" або "балябуля", а на діда лише "ді" (правда, у нас одні і ті ж склади різне означають, той же "ді" - це ще й дітки), недавно почала називати свого друга Максима "Ким". Знає, як говорить Дід Мороз ("Мо") - "о-хо-хо!" Та ще багато чого, зразу не згадаю.
    У нас любов до песиків і киць страшенна! Теж тягає іграшкових по квартирі, тягне з собою гуляти і чемно катає на санках (а тепер і на велосипеді). Навіть кульок у нас з кицями - ходимо лише з ним. А от якщо пес гарчати починає, то Каріна відгавкується, а то й візьме свого іграшкового, трясе ним і гавкає за нього.
    Правда, сидіти тепер в своєму стільчику не хоче, вже десь з місяць мушу її ловити по кухні, та ще й слюнявчики здирає. А ще може притягти своїх тварин за стіл і годувати їх