досягнення наших діточок від року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Nastynya, 17 Вересень 2010.

  1. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Наша Тая начинає розмовляти. Їй ще немає року, а сьогодні на ключі сказала відкий (відкрий), це вже рефлекс виробився на прихід тата з роботи. Я раніше вже не раз чула, але думала що причулось, а сьогодні вже чітко. А такі слова як йду, ти, впаво (впало), дай, де Ляля (де Ліля), це вже давно. Ходимо ще з десяти місяців.

    ---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

    .
     
  2. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Маргошка показує праву і ліву ручку/ніжку:girl_claping: каже:сіпати, Чіта, дідяка))))
     
  3. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    а В МЕНЕ ВСЕ ЩО КРУГЛЕ ТО "ябі"-яблуко! і каже "Дати ябі!" а як хоче їсти каже "мям,мням! а пити-"пийпи"
    Знає як "кажуть" багато тваринок і впізнає їх на картинках!А ще коли я не звертаю уваги на її слова каже "Ну.ОЛЯ!!! а коли щось хоче-"то зразу "Оля" а не мама!""""
    Як щось кине,чи їй впаде то приходить і каже "Впало";або "бах"!
    А ще показує що їй треба губи намалювати!!! Так починається кожен ранок!! Милується в дзеркалі яка красива!!!"ля-ля-ля!!!"

    Моїй 1.8р то навпаки як хтось вдягається то вона зразу бере: "тапці"!"ку-ку"(куртку)і "а-па"(шапка")і миттю готова йти(на гойда"-на качельку;на вуличку!!!)Іноді кричить "Ні,бррр!(не брати візочок!) а "Тап-тап" (піду ніжками)!!! Проблем з таким Богу дякувати у нас нема!!!
    А ,от поки що не відівчили від пустушки(погана звичка:girl_in_dreams:) називає її "па-па!" Особливо вночі як їй випаде,то зразу каже"ОЛЯ-"ПАПУ!!!!"(і я миттю шукаю)!А ще встає по 2-3 рази на ніч їсти "Малиш" то катастрофа":connie_pull-pigtail кричить "Оля-гам!!!("гам"-то виключно пляшка з Малишем
    Ось такі в нас діалоги!!! Кожного дня додається щось нове!!!
    Особливо кажеш заспівай пісеньку,то вона починаяє "Яли-нка,яли-нка далі незрозумілий текст"(це "У лісі, лісі темному!""")! і віршики про МАМу(слова зрозумілі то НАНА-Настю так називає,МАМА,І-ля(Іра-хресна;Дрійка(вуйко Андрій)і так безперестанку і різною інтонацією! В кінці починає плескати в долоні! "Кричати"ООО-ОО!(всі мають радіти почутому!) і кланяється!!!!-"Артистка"-нема на то РАДИ!!!)
     
  4. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А наша доця вже дуууже багато чого говорить, причому багато зрозумілого. Співає пісеньку "Бинь, катуу!", що означає "Бринь, спалили мою хату!" (якось я заспівала, а до неї причепилося, тепер наш хіт :girl_crazy: ). А ще Каріна робить шпагат, складочку, мостик і качає прес :girl_claping: (то ми так зранку робимо зарядку)
     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    :girl_dance: фото в студію!!! я от якраз думаю як організувати руханку Маргошці, мо підкажете щось?:girl_blush2:
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Почитала вас і згадала руханки Романа. То є а-ля динамічна гімнастика з народження але в безпечних межах...наскільки то можливо. Зараз улюблена вправа, то тримаючись за руки лицем до мене лібо до тата, ніжками взбиратись, якби топати по мені до гори, а потім - кувирок через свою голову, і на землю. Ото написала:girl_crazy:, сама ледь зрозуміла.
    Ще любить лазити по драбині, чим дуже лякає мою маму, бо долазить майже до стелі, абАжає скакати вперед-назад на двох ніжках по кімнаті, підтягуватись на перекладині, але то вже тільки з підстраховкою, качати прес, правда, замість піднімати верхню частину, піднімає низ:girl_crazy::girl_crazy:. Ну і гірка - то зе бест. Що він тільки на ній не витворяє:girl_impossible:
     
  7. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    От з цим важко. Показала якось малій, що на фотіку є фотки і відео (раніше це вона дивилася лише на компі і на телефоні), то тепер при спробі її зняти вона зразу біжить до мене і вимагає "лялю", радісно знаходить себе і гордо каже "Я!"
    В нас теж так, але це тому, що я сама так роблю. Більшість наших вправ - то лише подібність до справжніх. Звичайно, мостик доня ще сама не робить, лише піднімає трохи спину над підлогою, а я її притримую. От шпагат і складочку робить гарно, на прес лише ноги задирає, я їх опускаю, а вона потім знову піднімає. Дуже старається показати, як її друг на голову встає (стоїть на підлозі у вигляді букви "Л" - ноги прямі, голову спирає на підлогу, та ще й руки забирає), але в нашому виконанні це просте лежання на підлозі :girl_haha:
    А от мені цікаво, в якому віці діти вчаться підстрибувати? Я от недавно малій показала, то так смішно було дивитися, як вона намагалася повторити, розгойдуючись на ніжках:smile:
     
  8. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А нам лише 1.7, а ми вже спеціалісти по пиву, каже: пиво, Ченігівське, живе, а взагалі ми дуже багато знаємо слів, і бачу, що буде лепетун ще той
     
  9. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

     
  10. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А мій синулька тепер МАМАє безперестанку, причому, коли мене нема вдома, то ще частіше.
    А вчора подзвонили в двері, так він біг і кричав БА, ДІ, ДЯ (баба, дідо, дядько).
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми чим день, тим більше говоримо:
    - кука ( куртка )
    - апа ( шапка )
    - капки ( капчики )
    - впа ( впала )
    - віткий ( відкрий )
    - коп ( копає м"ячик )
    - топ-топ ( каже, коли йде по сходах )
    - куп-куп ( купатися )
    - мій-мій
    - ябля ( яблучко )
    - бабА ( банан )
    - пе ( печенько )
    - бр ( мандаринка :) )
    - ко ( цукОрок )
    - цюця ( теж щось солодке )
    - циця
    - пупка ( пупчик )
    - Лілі ( подружка Ліля )...
    Ну і всякі-всякі інші слова, які я вже і не згадаю, бо їх дуже багато. Дуже все повторює за мною, але на своїй мові. Знає, як говорить курочка, песик, котик, коник, коровка, як їде машина тощо. Говорить з інтонацією по телефону :).
     
  12. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    І у Діанки тепер повно нових слів! Щодня поповнює запас словниковий;)
    На хліб каже "буху", банан - то "бу", ще балакає словосполученнями. Наприклад :"дядько бабах(!!)" - дядько впав:). Або "тьотя - мууу" (тьотя принесла молоко). Любить тепер дуже віршик "Падав сніг на поріг...". Просить на руки або тягне до вікна і клянчить:"ніііх, ніііх"(означає, що треба розказувати віршика). Коли тато іде нароботу, то вона йому несе мою сумку (каже на неї "па-па"), ще щось своє у додачу, цьомає, махає відразу, каже:"тятя бі-бі"(тато їде на роботу:)).
    Знає як каже ворона і будь- яка інша пташка - "каааа(р)-каааа(р)". Пультом - "пууух",вже так справно переключає канали, що я аж дивуюся, звідки вона знає? Спеціально, коли їсть сама, бруднить руки, потім гордо заявляє:"мий-мий!!"(давай, мама, неси до умивальника, боя вже як "шміровоз:girl_blum:")
    Купиила їй нові тапочки-шкарпетки. Як Діанці подобаються!!! Зранку несе мені:"тяп-тяп(при цьому усміхається!!!)".
    Навчила її дурницю: маємо такі великі подушки подовгасті. Вона на одну лягяє, а я її тягаю. "Бі-БІ!!!!!" - тепер нема спасу: несе подушку, лягяє, і хоч-не хоч - мусиш її тягати;) Але скільки щастя!!!!
    Відкрила для себе спілкування по стаціонарному телефону. Я з бабунею балакаю, вона собі хотіла. Почула голос, "поговорила". Потім мені видає:"айо-айо! Бу(бабуня)!"
    Ясно! Тепер відчуваю, будем частіше з бабунею говорити;)
    Та взагалі, у Діанки тепер починається найцікавіший період - кожен день перли видає!!!
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А я балдію коли Михасик показує своїм манюньким пальчиком і каже - тьо тято, тьо мама, дяй тьо
     
  14. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Вчора Діанка вперше ходила на пальчиках. Так смішно;):):)І примовляє тоненьким голосочком:"тьоп-тьоп-тьоп..."А ще нарешті придумала як казати на шапку:"па-пу" (так само як на памперс:girl_haha:).І як каже - самій смішно;)
    Рукавиці - і досі "бех-бех"(грубим голосом, бо там собачки причіплені:)). Зато тапочки (будь-чиї) - то вже "тяптІ":girl_in_dreams:
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А у нас тап-тапи :)
    Але котик говорить гав тоненьким голоском, а собачка ав-ав:xaxa:
    А зайчик - то є ссііі і присідає (це він так високо Скаче) :lol:
    І уже майже не плутає на, дай і дяк (дякую), особливо, коли їй це дууже потрібно
    І їсть уже сама :)
     
  16. Hustjanochka

    Hustjanochka New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Моему синочку 1 рік і 8 місяців. Складає речення по 4-5 слів. Знає увесь алфавіт, цифри до 9, рахує до 3 (вчимося до 5, але 4 пропускає:girl_tender:) і знає 6 кольорів.
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Михасик будиться, бачить тато ще спить, притуляє Нальчик до буду і каже чшшшшш!!!!
     
  18. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    І в нас рано Євуся встає, переважно, раніше за Настю. І теж приставляє пальчик до губок і каже "Тссс, Нана", що в перекладі : "Тихо, Настя спить":girl_crazy:.
    Раніше в нас склад "пе" означав багато речей: і шкарпетки, і печенько:girl_in_dreams:. А тепер з"явилися зрозуміліші слова : петі і пецьо:girl_crazy:.
    Помагала мені Єва розвішувати попраний одяг. Побачила Настіні шкартепки і каже: "Нани петі" ( Настіні шкарпетки ). Так тішуся, що вона вже починає потрошки говорити:girl_in_love:!
     
  19. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А у Діанки нові приколи: ;) тато приїхав з роботи, вона несе футболку зі "словами": "Фу! Фу!" :) МИ сміємся, але то значить не те, що ви подумали, а просто футболка;) Штани - "ни-и". А як "каву" п"є!! Вхопила горнятко моє, де я каву п"ю і так перехиляє, каже "кавку пий";)))))
    Правда, так класно, коли діти починають балакати, розуміти і сприймати навколишнє!!!
    Діанка багато ше чого каже, але то все і не згадаєш...
    Вона ше і співає і танцює...А дурниці як любить!!!(і хто їх не любить...?)
    Тато навчив де щоки, шия і брови. (пишається вивченим він же;)), рахувати пальчики дуже люблять: бере долоньку, і починає загтнати пальчики: "дииин, тиии, птя!"(один... три... п"ять!) Купила бабау Діанці дуже класну абетку. Віршики - просто одне задоволення!!!
    Один є: "Бережечком-беріжком бігла баба з батіжком. Ба, - подумала кульбаба - це ж бабайко, а не баба" А Діанка на той малюнок каже "баба-баба...бееее(грубим голосом)"(означає баба як бабайко). Коментує все, що робиться!!!
    Я тепер її рідше бачу - то мені взагалі здається, що вона кожен раз інша, доросліша, цікавіша!!!
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2011
  20. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    1,6 Маргошка каже: добрий день, прошу дати, дякую, називає усі овочі і багато усього ще)) називає усі букви абетки) складає іграшки, підливає квіти, "ріже" варені овочі)))