досягнення наших діточок від року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Nastynya, 17 Вересень 2010.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ромчик підсовує стілець до тих тумб/шухляд, які його цікавлять, залазить на стілець і тоді риється там. Сьогодні виліз на столешню, добре що в умивальник не заліз:girl_crazy:
    а ще добре, що холодильник сам не може відкрити, тільки показує на нього якщо хоче щось звідти взяти їсти
    ага, з шафи купе дістає пилосос, показує, що його треба скласти, висовує шнур, дає щоб я включила і хвилин 5 пилососить на місці. Щастя що в нього таке бажання не щодня і направду щастя, що він таке придумав, тепер в хаті частіше прибираю:)
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А мій встає позаду пилососа, щоб на нього дуло. І нівякому разі не можна щоб полосос змінив напрям і на нього перестало дути, відразу крик. Улюблена справа-витирати пелюку, навіть коли її нема. Дати пачку вологих салфеток і година спокою-все повитирає:girl_crazy:.
    А ще ми нарешті перестали падати на снігу:girl_crazy:. І вільно бігаєм як пінгвін).
    Багааато балакає. Прийде в кімнати і каже "В-чьи, сять і цяця". Включи музику, сять на крісло і дай цицю).
    Багато цьомається і показує зжимаючи кулачки як сильно він маму любить:girl_in_love:, або просто обіймає за коліна з словами "Сиииийно".
    Пісяєм на горщик (ну хіба дуже забавиться, то забуде).
    Улюблена забава-баняки -ложки-вилки, міряти гардероб (то в маму:girl_crazy:) і книжки (щовечора усі перечитуєм, інакше не заснем).
    Важимо десь 16 кг і виросли до 92 см.
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

     
  5. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми навчилися розказувати казочку про ріпку )))))))
    Я: -Пішов дід на город...
    Тараська: - Гуп-гуп
    - Взяв дід ріпку за зелений...
    - Чуб (і бере себе за чуба)
    - Тяне-тяне, а ріпка сидить в землі як...
    - Пеня (пень):girl_smile:
    І повторяємо за всіма вже більше слів
     
  6. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    в нас так само робить, а ще на кухні бере баняк чи сковорідку, перевертає, ставить біля столу, стає на нього і все дістає.
    кілька віршиків показує, коли я йому розказую, а от говорити не дуже хоче:sad:((
     
  7. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    На всі шухляди в хаті поставили захист або повідкручували ручки, а то мало того що все з них витягає, та ще так тягне, що раз на нього шухляда чуть не впала. Іграшками практично не бавиться, а от каструльки, кришки - це найулюбленіші іграшки, особливо татова турка для кави. Вміє сам залазити на диван і ліжко, а де залізти неможе, то щось собі підкладає під ноги і тоді вилазить. Говоримо мало, тільки дай мама баба гам дай титя дядя, каже папа. Гасає по всій хаті і все що "погано лежить" хапає, коли грає музика тупає ногами і крутиться)
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми почали говорити реченнями :). Практично усі слова повторює і починає видавати перлини. То зараз у нас дууууже цікавий період. Намагаюсь кожен перл зафіксувати.
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Маркуся говорить "Циця" ;) правда виходить "сися" ))) і говориить "Ти де?" а ще два дні тому, зранку, навіть очі не відкрив сказав "Привіт", дуже чітко(бо ми коли прокидаємось, я завжди говорю йому привіт), не знаю, як то в нього вийшло, але було тааак приємно :)
     
  10. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми говоримо: "Мамі ціці", а вночі сідає, піднімає піжаму і каже "мамі ціці", починає говорити словосполученнями, знаємо декілька слів на англійській, такі як дівчинка, хлопчик, собака, яблуко:girl_in_love:, запросто вилазить на всі крісла, які є в хаті, підходить до холодильника, бо знає,що там є шоколад і просить, показуючи пальчиками, щоб дати її трішки.
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    тому в нас крісла стоять на шафі, бо з к рісла на стіл, а стіл біля серванту, а інший біля комп. стола
    а на комп. столі стіііііііііііііільки цікавого....
     
  12. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    і моя всюди вилазить. Підставляє машину, далі на неї і куда хоче...