Дослідження: польськомовні написи Львова (збір фотоматеріалів)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Borodinka, 1 Березень 2010.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дослідження: польськомовні написи Львова (збір фотоматеріалів)

    недавно проїзжала вулицею Куліша, побачила надписи і про вас згадала :)
    може той орієнтир вже тут давали: Куліша, як їхати від мосту залізничного, зліва. Десь на третині вулиці
     
  2. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Дослідження: польськомовні написи Львова (збір фотоматеріалів)

    Дякую, Ануто. Той напис маю :) При чому завдяки форумлянкам нереставрований і відчищений варіанти!!!
    Маю кілька питань, може Ви мені допоможете, будь ласка.
    1. Підкажіть, де цей напис знаходиться - це дошка з прізвищами професорів, розстріляних гітлерівцями.
    [​IMG]
    2. Як правильно (науково, фахово) називається такий бампер-обмежувач, що встановлювали перед в"їздом у брами, щоб будинок не оббивати колесами?
    [​IMG]
     
  3. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Дослідження: польськомовні написи Львова (збір фотоматеріалів)

    З 21 лютого по 5 березня 2011 р. в головному корпусі ЛНУ ім. Франка в Музеї історії Університету висітиме виставка світлин, зібраних у ході дослідження польських написів сучасного Львова. Запрошую всіх бажаючих!

    Я зі співавторкою Pampyshk-ою.
    [​IMG]
     
  4. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

  5. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

  6. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Дослідження: польськомовні написи Львова (збір фотоматеріалів)

    Щиро запрошуємо на презентацію книги Ксенії Бородін та Іванни Гонак "Ім"я будинку та інші написи" із серії "Львів po polsku".
    Це дослідження - особливий путівник у світ польських довоєнних написів, що збереглися на житлових будинках сучасного Львова.
    Добре продумані і з помилками, розташовані майже під землею і під самими хмарами, зроблені видатними митцями і пересічними львів"янами, написані прозою і віршами...

    Докладніше на сайті: http://www.lvivcenter.org/uk/chronicle/news/?newsid=916