дрес-код

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем марта, 20 Серпень 2009.

  1. марта

    марта Well-Known Member

    цікаво чи є у вас на роботі такі встановлені правила

    я працювала у різних в т.ч. досить великих компаніях, але в нас не було ніяких вимог, тобто ходи собі як хочеш

    тільки одна моя знайома розповідала, що в них є спеціально обумовлений дрес-код і відповідно покарання за недотримання тих вимог, це велика страхова компанія

    також цікаво почути ваше відношення до таких правил
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Супер. Цілком підтримую...
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дрес-код

    Глянув аватар у купальнику - ржав. :xaxa:

    Порядок мусить бути! (в порядній фірмі)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    знайшла для прикладу (вибачайте далі російською)

    Приложение к приказу "О внешнем виде сотрудников ОАО "Газпром нефть". Правда, документ касается исключительно сотрудниц компании и при помощи красочных фотографий иллюстрирует все "можно" и "нельзя" делового стиля нефтяного гиганта.

    Помимо довольно стандартных требований к деловым костюмам, блузкам и туфлям (цвет: серый, черный, темно-синий, рисунок: клетка, полоска, ткань: хлопок, шелк), сотрудницы "Газпром нефти", в частности, не должны носить дешевую бижутерию, висячие серьги, звенящие браслеты и кольца с крупными камнями.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Для того, чтобы сотрудницы "Газпром нефти" могли соответствовать описанному в документе образу, HR-отдел компании провел мониторинг магазинов и выяснил, где можно приобрести вещи, подходящие под определение "деловой стиль".
    [​IMG]
    В мониторинге даже указан ценовой диапазон, а также приведено несколько дисконт-магазинов - насколько качественно вы одеваетесь, видимо, неважно. Главное - чтобы цвет был серым, блузка чистой, а сзади между ушей присутствовал туго стянутый, проколотый шпильками пучок.
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я б казала так: дрес-код важливий для працівників, що мають представницькі функції. ПРацівники, що безпосередньо працюють з клієнтами/партнерами.
    Але, тільки тоді, коли компанія в принципі має достатній рівень і виконує зобов'язання перед працівниками. А то дрес-код ми вводимо, а відремонтувати приміщення, створити гідні умови праці і оплату не поспішаємо.

    П.С. У нас на роботі дрескоду нема. В офіційному стилі ходить зазвичай лише генеральний, навіть власники приходть в "кежуал".
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: дрес-код

    Я не працюю, то дрес-коду в мене нема, але він є обов"язковою вимогою в мого чоловіка. Білі сорочки, червоні краватки, темні брюки у чоловіків, спідниці у жінок. Раніше вимогою були костюм, сорочка і краватка. В мене практично вже як хоббі було вибирати для чоловіка кольорові сорочки і підбирати до них краватки, ціла колекція назбиралась. Але викупила їх інша фірма і поставила свої вимоги дрес-коду. Тепер скукотіщща - купувати білі сорочки...
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Взагалі по життю не люблю всіляких обмежень.
    Але вважаю, що якийсь елементарний дрес-код повинен бути. Бо іноді в наших офісах такого можна надивитись. Особливо «люблю» в тому плані нашу податкову.
    Такий строгий дрес-код, як тут у прикладі, то це вже як на мене трохи занадто, особливо про кольори. Але якби довелось працювати у такій компанії і все решта мені подобалось (сама робота, з/п), то думаю що б примирилась з тими кольорами.
    І ще, саме через їх одяг, ну дуже подобаються стюардеси:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я завжди думаю. що мені ой як пощастило, бо дрес-код і моя робота - то якісь непоєднані речі. Один день прийду на шпильках як є настрій, другий в кедах чи навіть шортах. І так у будь-якій компанії, де я працювала за останні пару років.
    Ну в чоловіка (завтра ним стане певно )))))) - точно дрес-код - військова форма :girl_crazy:
    В Австралії фактично у всіх є дрес-код, не залежно чи працюєш ти з клієнтами чи сидиш собі тихенько у свому кубрику. Мій брат мусів при +30 жари йти в сорочці на довгий рукав і чорному піджаку :8: Однак там ще можна часто бачити таку картину - після роботи йде жінка, в діловому костюми, гарна зачіска, несе в руках свої стілети, а на ноги взула шльопки і вперед по магазинах ))) ех, далеко ше львівським паням до такої незакомплексованості. В нас мусить терпіти і мучатися.
    Ну таке-то.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    а я наприклад за дрес код.
    рахую, що тоді є обличчя в компанії. я є страшним прихильником фірмових ознак - напркилад най усі носять невеличкий значок -булавку - з назвою фірми. тоді клієнт бачить , що ти є працівником компанії, а не таким самим клієнтом..

    окрім того є певні місця де відсутність дресс коду - то просто не гарно - банки, юридичні установи, держустанови і т.д.
    ясно , що обмеження в одязі повинні бути такими, щоб усі могли дотримуватися такого стилю, але погодьтеся, - декольте, міні спідниці, пляжний одяг, шорти для чоловіків-є неприпустимі.

    щодо мене стараюся дотримуватися відповідного одягу, хочу бувають дні , що ну ніяк не можу заставити себе одягнути каблук, особливо коли жара. таки переходжую той період на низькому. але ніколи в майках, сарафанах і т.д.

    ну і ще хотіла сказати, от якщо зайти в компанію, де працюють чоловіки і жінки як менеджери, і усі в костюмах, краватках чи хустинах на шию для жінок - кольору фірми. це ж одразу складається приємне враження .

    ви згадайте акцію від КРЕДО Банку - кули усі були у вишиванках на велике українське свято. як було класно! це і є КОРПОРАТИВНИЙ ДУХ!
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Пригадався фільм з Мелані Гріффіт "Ділова жінка" (Working Girl) [1988], героїня теж завжди перезувалась у кросівки :girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я теж не прихильник строгих дрес-кодів. Але на роботу, як і будь-де треба вдягатися відповідно до місця. Коли заходиш в офіс, а там сидять по-бойовому розмальовані працівниці з кілограмами дешевих прикрас і мінімальною кількістю одягу, то враження про фірму складається не найкраще. Не обовязково брати сірий костюм і завязувати волосся. Але і в порваних джинсах не пасує.
    Що ж до фірм,які постійно працюють з клієнтами, то тут кожна дрібниця важлива.
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    а ще хочу добавити, що жінці наприклад, дресс код не нав'яжеш, якщо це не її, вона змучиться так виглядати.:girl_smile:
    жінки творчих професій мають свій стиль. наприклад, жодна з рекламісток на моїх роботах так і не змогла дотримуватися стилю.і чоловіки теж до речі. ( зараз в мене такий ого рекламіст - наряди міняє зі швидкістю світла, і досить специфічні як на чоловіка)
    а жінки -рекламістки - бо то на ровері приїде, то підстрижеться на майже лисо, то білизну влітку не одягне, видно жарко їй... то є люди - художники, ніц не поробиш.
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я також за! Я одного разу таке чудо з дредами на голові і в мішкуватих штанях в господарському суді бачила! Але то напевно проблема внутрішніх переконань особи.
    В мене і так проблеми, мене всі як не "дитинця" то "доця" називають, без посвідчення чи повістки у суд не пускають, то мушу добавляти собі солідності діловим одягом:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Ну правильно, на кожній роботі свій стиль:girl_spruce_up:
    Наприклад мій чоловік людина творча і робота теж творча, то якби він до себе на студію прийшов в строгому костюмі, синій сорочці і краватці то його б не зрозуміли...а от кульчик, джинси і фєнєчки то якраз відповідний йому стиль.
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Дрес код це красиво і своєрідна зрівняйлівка. От раніше класно було, всі до школи ходили одинаково вбрані, не було заздрощів, обговорень одягу. Так само і на роботі, особливо коли жіночий колектив. Один по перед одного дефіле кожен день в офісі показують. А як одинакові вимоги до зовнішнього вигляду, то якось вже легше. Не треба собі парити мозги, що то сьогодні вдягнути.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: дрес-код

    Я за дрес-код. Це показує серйозне ставлення людини до роботи а установи до клієнтів. В мене на роботі немає дрес-коду кожен ходить як хоче, експерементує. Але є офіційні події де нас зазделегідь попереджують-потрібна певна форма одягу і звісно ніхто не має нічого проти. Певний час підпрацьовувала у одній компанії там був строгий дрес-код починаючи від нігтів і закінчуючи колготками-чесно важко це дівчата але дуже представницько коли працюєш з клієнтом договори підписуються 90 відсотків зі ста. І якщо б я заключала якийсь договір мене б дрес-код теж вразив
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я на роботі буду дотримуватися дрес-коду тоді, коли мене повністю будуть влаштовувати умови роботи.На попередній роботі я не завжди дотримувалася встановленої форми одягу, по-перше начальство було в іншому місті, а по-друге паритися влітку в босоніжках з закритим носком і в чорній спідниці просто не було ради чого.Відношення до працівників було таке, що сьогодні ти працююєш, набираєш по атестації 99 балів зі 100, а завтра тобі говорять на роботу не виходь, пиши заяву.Після того як це торкнулося моєї вагітної напарниці з загрозою викидня, я почала правила і "командний дух" просто ігнорувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    В банку чи на солідній фірмі такий вигляд був би трохи дивним...
     
  19. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    позитив дрес-коду мені, наприклад, що хоч колись приходиться вирости і вдягатися як жінка. але не розумію людей, які поза роботою ходять на каблуках, в платтях майже офіційних і тп.
    і погоджуюся із думкою, що всерівно важко тримати той офіційний стиль, весь час хилить до звичного(.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    І я за дрес-код, але 1 - в нас не так виховані люди; 2 - умови праці на деяких фірмах і держустановах не відповідають належним стандартам; 3 - малі зарплати в більшості щоб дозволити собі дрес-кодом користуватись, бо навіть та кофточка і спідничка, шпилько теж не дешово коштують перед багатьма людьми виникає делма, їсти чи дре-код; 4 - за межами роботи в нас теж є життя, в якому це все не обовязкво. Я теж в себе не дотримуюсь часто дрес-коду та й з цяцьками, декольте, порваними джинсами не ходжу вибираю щось середнє. Особисто для мене дотриматись дрес - коду моєї зарплатні на місяць не вистарчить, а зрештою і в джинсах можна гарно, приємно, охайно виглядати.
    Моєї знайомої дочка закордоном працює менеджером готеля, то в них саме такий дрес-код, як вищезазначено, то вона приходить на роботу так як їй зручно переодягається обовязково волосся дулька або хвостик, колготки, спеціальний костюм, мешти закриті, блиск і туш, і францюзький манікюр. Але в неї умови і з/п, що нам би такі от було б добре.
     
    • Подобається Подобається x 3