дрес-код

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем марта, 20 Серпень 2009.

  1. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я працюю в авіакомпанії і дуже задоволена з того, що повинна носити форму. Вона мені дуже пасує і зручна. Ще плюс в тому, що відпадає одвічне запитання "що ж то його одягти на роботу?":girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 16
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    в мене робота і творча і водночас така, що напівголою не підеш...
    вибирала класичні джинси + сорочки + хусточки чи доречні прикраси+ класичні туфлі, а взимку - чобітки на невеликому підборі.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дрес-код

    Навіяло:

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Hermes

    Hermes миється в бані

    Відповідь: дрес-код

    А в мене дрес-код - білий халат. Набридає прати і прасувати, і влітку коли жара одяг і ще халат зверху. Деколи хочеться щось гарненьке вбрати, але і так видно не буде. Один плюс - це великі кишені, можна там як в сумочці носити різні дрібнички :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    :girl_crazy:
    щось типу того:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    На моїй роботі дрес код - класичний низ (спідниця або брюки) + біла блузка встановленого зразка (видавала фірма) + фірмова хустинка. Дуже часто дівчатка приходили в чому вважали за потрібне, а на роботі перевдягалися. Зачіски і макіяж не лімітувалися.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я обома руками ЗА дрес-код. Але тільки там, де він умісний. Бо як вже сказали художники і інші творчі людим глупувато виглядають в діловому костюмі, такі люди самі собі реклама, і мають мати свій стиль, гарний, але умісний до професії. Або ще негарно коли заходиш на малюсінюку фірмочу, де власник в сорочці, кедах, джинсах, а секретарша ну прям підбори-костюмчик-краватка... Смішно виглядає. А от на великих міжнародних фірмах обов"язково дрес-код. І то при чому такий, який би у всіх співпадав. Не звосім як "совок", але щоб не майоріли в очах всі кольри райдуги на працівниах) Як по мені то має бути класичний стиль, і в певних рамках, щоб не було що одна жінка в спідниці до коліна, інша до щиколотки, ще інша в міні ледь попу прикриваючу. А то заходиш іноді, а таке враження що зайшов не на робоче місце а на показ мод :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: дрес-код

    То точно! І тим не менше десь два тижні тому, зайшовши до одного з банків, щоб здійснити певний вид платежу, мене обслуговувала банкірша...ну тааак вже одягнена :girl_crazy: в неї навіть не декольте було, а справжній "прикид" для танцю живота:). Капець. Я спершу подумала "може установою помилилась". :girl_haha: При чому кобіта перед тим як набрати на компі необхідну мені інформацію, спочатку дуже виразно поправила свій бюст...:girl_cool: Правда, не знаю нашо (на хлопа не виглядаю:girl_smile:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. pIRAtka

    pIRAtka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    А від нас керівництво вимагає та вимагає ходити "порядно" - блузки та спіднички, але ми поки не даємось...Молодих дівчат багато, у кожного звичайно кожен день свій настрій1, у кожного свій характер та бачення світу :girl_cool:
    І якщо так подумати - в нашій андресскодності :girl_haha: є та доля незалежності та самобутності, що і притягує клієнтів, вони відносяться до нас я до живих активних людей, з якими легше спілкуватися та вести справи, а не як до однотипних апаратів що роблять однотипну роботу...
    НЕ ДАМОСЯ ЗРОБИТИ З СЕБЕ РОБОТІВ !!! :girl_claping::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    За старого директора в нашому банку була троха така фривольність стосовно одягу...хто як хотів так і ходив.Деколи деякі особи виглядали аж занадто- влітку в топах без бюстихка або стрейчеві блискучі легінси:girl_crazy:Потім змінився дироектор і навів лад:girl_smile:-строгий одяг, білий верх.Це правильно. В таких установах, в праціників повинен бути приємний,охайний, строгий вигляд.
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    о !! як же все-таки добре шо у нас на фірмі немає того дрес-коду!!! і можна нігті довгі носити зі стразами, і у шортах приходти, і зачіски пелехаті носити) хоч і працюємо ми з клієнтами, все ж немеає і добре! хоча фірма велика у нас, і дєрік любить вільно одягятися) це є гуд!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    А я ненавиджу дрес-коди у застосуванні на собі;-)Працюю рекламістом багато років вже,і ранше,як була найманим працівником,то обмеження вбивали,хоч ттт були лише в рамках корпоративних заходів.А тепер,найсмішніше,що коли пішла у вільне плавання,то потягнуло до класичних речей, пастельного макіяжу та ідеалізації укладки.Отака я загадкова;-)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    В нас дрес-код поширюється тільки на вище керівництво, та й то не сильно. А всі решта ... деколи як вберуться на роботу, особливо дівчата - хоч стій, хоч падай! В основному літом. Я розумію що жарко, і є що показати, але то вже занадто... [​IMG] Або маєчку на шльовках тонесеньких вдіне, або шортики (це на досить великому підприємстві), або спідничку - моя мама такі називає "яйця під майонезом":girl_haha: А одна красуня раз взагалі видала прікол - літом одягнула маєчку півпрозору без бюстгалтера.... це з бюстом 3-4 розміру....
    Всі в обід бігали на неї в їдальню дивтись, особливо мужики [​IMG] Ось до чого може призвести демократичність в одязі...
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    А в мене дрес-код до обіду - піжама, потім джинси і футболка. На зустрічі по погоді, але не відверте. Бо часом доводиться обміряти недобудований будинок, то в міні і на підборах...по риштовкам не дуже полазиш.
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: дрес-код

    а я завжди боялася дрес-кодів. Що якщо дрес має бути такого фасону, як мені не підходить? довший час взагалі спідниць не носила, бо мала дуже худі ноги...
    от мені не дуже подобається дрес-код в Макдональдзі. Дівачтам тими споднями такі фігури не файні робляться. Талія занадто високо, а попа занадто низько... і виходять вони з такими плоскими-довгими попами ...

    але на комусь корпоративний стиль дуже файно виглядає :) Мені, як клієнту таке подобається страшенно!
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: дрес-код

    Мені пощастило, бо на нашій фірмі дрескоду нема. Усі ходять, як хочуть. Наш бос хіба сорочку часом вбере, як має відеоконференцію, але все одно до джинсів. Вбираються на щодень хіба кобіти, і то, як настрою нема, приходимо, як собі хочемо. А хлопці - шльопки, майки, шорти... Розслабон повний. Найсмішніше, коли наш бос весь день у кепці сидить. :xaxa: Коротше, у нас повна свобода й кожен сам собі стиліст. :girl_cool:
    Єдине обмеження - не приходити на роботу в піжамі. :girl_crazy:
    Та не мусять. Дійсно комплекси не дають. Нічого, може, ще колись виростуть із тих селючкових проблемочок.
    Уніформа - це трошки інше, ніж офісний дрес-код. І вона не може зобов*язувати усіх, а лише окремі сфери та установи, наприклад приватні школи, гімназії (тут - ще й католицькі), вже згадувані стюардеси, працівники фастфудів та великих магазинів. Решта - мають право на прояв індивідуальності навіть у суворому дрес-коді, бо це дає людині (в певних сферах очевидно) додаткову мотивацію.

    До речі, помітила, що тут суттєво послабили правила дрес-коду. Краватка уже не така обов*язкова, навіть сорочка ні, дозволяють просто футболку з комірцем. І маринарку не конче вбирати. Ще чула, що на деяких фірмах жінкам не дозволяють вбирати штани, або ж навпаки - ніяких спідниць. Ну, але то вже дивацтва.
    Тут лікарі сімейні не мають на собі халатів, просто охайно вбрані. По клініках мають легкі халатики й навіть їх не защіпають. Медсестри мають свій вид одягу, вони перебираються на роботі або й так і їдуть на роботу, їх тоді завжди в транспорті впізнати. У лікарнях те саме. Відповідно влітку їм не парко. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я вважаю, що навіть за відсутності дрес-коду, потрібно вдягатися на роботу відповідно, особливо коли ти працюєш з клієнтами. Діловий одяг має свою мету- він підсвідомо налаштовує на офісну роботу, перемовини з клієнтами, співбесіди... Кажуть,що жінка повинна щодня бути гарно вбрана і зачесана на випадок, якщо її раптом запросять до ресторану, тобто, щоб вона була готовою прийняти це запрошення. Зовнішній вигляд- це ще одна мова,якою ми свідомо чи не свідомо звертаємось до опонента.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Мою товаришку взяли на роботу в один із модних банків секретарем не тому, що вона фахівець із досвідом, а тому, що у 40-градусну спеку прийшла у колготах. До речі, як тільки Тимошенко стала народним депутатом, то її називали міс несмак - вона повінстю ігнорувала дрес-код, ходила влітку без колготів. Тепер вона теж дрес-коду не дотримується, бо стала законодавицею моди
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    колись та форма була жахлива просто і вона з дрес-кодом має спільного аж рівно ніц.
    Сьогоднішня форма це теж прекрасна штука, як собі пригадаю як ми в серпні з товаришкою моїй похресниці вибирали форму і сміх і гріх... гроші величезні, пощиття звиняйте "наче руки з дупи"...

    дрес-код. Вважаю його необхідним в банках і у всіх абсолютно установах, повязаних з роботою з людьми. Наприклад у Лілі на роботі він дійсно певне не потрібний, але ж працівник банку чи страхової компанії, а також прес-секретар чи працівник відділу роздрібного продажу.... хіба нормально виглядає в джинсах, шльопанцях і з банданою чи кепкою на голові? це ж викличе особисто в мене сміх і несерйозне сприйняття тої фірми.
    А от я працювала деякий час ріелтором, то мушу сказати що ніби-то і дрес-коду там не було, але також якось ДОБРЕ треба виглядати було, бо ж робота така... тобто дрес-код необхідний насправді в певних сферах, хоча не можу не погодитися з таким твердженням, що власне дрес-код часто вносить деяку організованість і впорядкованість в роботі.
     
  20. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    А хто знає, який дрес-код має бути для журналістів чи головного редактора видання? Професії все ж таки творчі?..