дрес-код

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем марта, 20 Серпень 2009.

  1. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    А у нас дрес-код ввели після того, як одна дівчинка, хоч і дуже симпатична, прийшла на нараду в міні і трусиках, вибачте не трусиках, а шнурочках, сіла і (напевно жарко стало) ножки розсунула. Важливі поточні задачі керівництву вирішувати стало неймовірно тяжко. Тепер існує навіть заборона пускати через прохідну тих, хто порушує дрес-код. Хоча, наскільки я знаю, охорона до цього ще не припускалася.
     
  2. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    А у нас на роботі обовязково чорний костюм бажано брючний і біла блузочка а як побачуть:eek: інші кольори зразу на кавьор і вичитують моралі :girl_devil::girl_devil:чим ти краща за інших що так вдягнулася
     
  3. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Ви,певне,на колєї працюєте...
    Найцікавіше, що пристойність одягу, і гарний смак того, хто його вдягає мали оцінювати охоронці.
    Хоча межі все таки якісь мають бути.Нехай не діловий костюм, але і не голий пуп.
     
  4. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: дрес-код

    І у нас не було дрес-коду, правда мені раз зауваження зробили що я не у дитячий садок прийшла:girl_sad: (з косичкою на бік і в ласінах). Не люблю класичний і строгий стиль.
     
  5. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: дрес-код

    У мене на самій роботі дрес-коду я такого не було. Я ходила так як зручно - переважно у джинсах та футболках чи светрах. Але коли я зявлялась на роботі у строгому діловому костюмі чи у спідниці та ще й на підборах, то всі знали - ховайся - я йду сьогодні в суд чи іншу подібну установу, або укладаю якусь угоду чи ще щось подібне. Нічого поганого в дрес-коді не бачу. Але він має бути доречним і відповідати роботі яку виконує людина.
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Найгірший дрес-код, що був у мене на роботі - "білий верх -чорний низ" :girl_mad:
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Як добре на комп'ютерній фірмі - у них там антидрескод :girl_in_love:
     
  8. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: дрес-код

    А я обожнюю. Можливо так вимагали на роботі: піджак, спідниця max вище коліна 6 см, блузки не прозорі і без великого декольте, колготки не порвані і не затягнуті, мешти на невеликих підборах, волося акуратно зачесане і поменьше "бляшок". Добре хоч не вимагали якогось певного кольору одягати. І такий вигляд працівників, був досить таки гарний як на мене. Але була в моєму колективі співробітниця, яка ходила в дуже коротенькій спідниці(або широкому поясі) і на височезних підборах. От обслуговує клієнта-пенсіонера, так після розмови з ним, він зайшов до мене і звернув увагу , як одягаються дівчата. Мені було дуже стидно.
     
  9. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: дрес-код

    О, в попередній компанії ми теж мали дрес-код: діловий стиль, ніяких босоніжок, джинси дозволяли тільки в п"ятницю... за тим всім строго стежив адміністратор, порушення корпоративного стилю ШТРАФ на 100 грн :girl_crazy: ... Оскільки моя посада вимагала від мене частої участі в презентаціях, виставках, курсах, навчальних лекціях - то байдуже яка погода Я повинна бути в білій блузці і чорній спідниці, на ногах чорні класичні мешти :girl_cool: ... і це байдуже чи то відбувалось у Львові, в Україні чи закордоном!!! Від керівника я чула одне:girl_mad:: ТИ ЛИЦЕ КОМПАНІЇ!!! ... інколи складалось враження, що я стюардеса, а не івент-менеджер :girl_cool:
    :girl_in_dreams: отак-от ! весело було!!!
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Дрес-код не тільки від надто відвертого вигляду рятує, а часто і від неприкритого несмаку.)
    Здогадуюсь чому прийнято білий верх та чорний низ. Бо нерідко вулицями ходять такі світлофори рожевого з салатовим і синім вкупі кольорів. А коли так все яскраво то ще й тіні собі фіолетові хочетьс домалювати.) Окремо розповідати чому ці фінгали на очах недоречні - багато часу, тому обмежелися загальними правилами, щоб стримати певну фантазію.)
    В нас офіційно ніхто дотримання дрес-коду не перевіряє, достатньо погляду, яким зміряє керівництво якщо прийдеш в чомусь надто не діловому. :girl_cool:
     
  11. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    У нас на роботі є також своєрідний дрес - код, це медична форма, взагалі мені це подобається, не уявляю собі як би ми везли хворого в операційну на підборах, трохи не зручно. В нас за цим дуже слідкують.
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    у нас фіндиректор жіночка років 45-ти (не одружена! ) одягається як 18-літня дівчина і лосінки і туніки обтягуючі і брязкальця-браслетики блискучі, шо вже тут нам казати молодшим))))))якось в такому вигляді вона й на семінар для директорів та фіндиректорів ходила.
     
  13. Відповідь: дрес-код

    Знаєте, я якось нормально до такого ставлюся. Є жінки, які з такими усякими брязкальцями дуже гармонійно виглядають. А є і такі, на яких діловий костюм виглядає "чужим", недоречним.

    На деяких фірмах дуже суворий дрес-код. На інших - його майже немає, як такого. Я щаслива, що у мене другий варіант. Одягаюся під настрій, під подію. Можу прийти і в строгому костюмі, і в джинсах з майкою. Головне, щоб я у цьому одязі почувалася зручно. Не маю на увазі фізичну зручність (я б тоді, певно, в піжамі ходила :girl_crazy:), а психологічну зручність. Тобто, якщо я знаю, що їду на зустріч в компанію, де суворий дрес-код, то одягаюсь по-діловому, щоб бути якомога ближче до співрозмовника. А якщо я їду на будову, чи увесь день планую роботу за комп'ютером - відповідно одягаюся простіше.
    Хоча, на мою думку, ідеальний варіант - це щось середнє, наприклад, джинси і кофтинка чи светрик.
     
  14. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    в мене, коли бачу отак одітих жіночок - завжди одна думка - їм в молодості того не хватало. або в юності. їм або батьки не дозволяли гарно й стильно одягатись, або ж фінанси батькам не дозволяли, але я більш ніж на 100 %% впевнена, що саме це і є причиною.. вони "наздоганяють" втрачене..
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я за діловий стиль в одязі якщо робота передбачає спілкування з клієнтами чи ділові зустрічі. А якщо це робота в офісі за комп'ютером чи фізична праця, то, на мою думку, людина може вдягатись так як їй зручно.
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    А що до одягу має її сімейний стан?:)
    Хай собі вдягається, головне аби їй личило і виглядало доречно :)
    Правда, те, що в такому вигляді пішла на семінар трохи мене бентежить:)

    ---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:35 ----------

    І я так кажу :)
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: дрес-код

     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Це вже інше питання - власне, як людина розуміє доречність одягу. Зручність - це добре, але не означає, що варто вдаватися в крайнощі:)
     
  19. Camomil

    Camomil New Member

    Відповідь: дрес-код

    Коли я була держслужбовцем, то нам заборонили ходити в джинсах. Санкції ніякої не було, але всім оголосили про необхідність вдягатися наступним чином: спідниця має бути не вище коліна, блуза повинна повністю закривати плечі, туфлі тільки із закритими носами... Все це викликало море обурення і через якийсь місяць все повернулося у колишнє становище (але джинси ще довго не носили).
     
  20. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: дрес-код

    Держслужбовцем мені точно не бути....в моєму гардеробі десь біля 10-ти пар штанів і всі джинси....:girl_crazy: