дрес-код

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем марта, 20 Серпень 2009.

  1. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: дрес-код

    сорі, взагалі не згідна

    фінанси мабуть в багатьох лишнього не дозволяли, не тільки в батьків
    але
    в юності , особисто, я, носила все витончене, модне або шите на замовлення, але не як мавпа, а щось цікаве і елегантне

    в молодості, коли тіко вийшла заміж і теж не було грошей на закордонний шопінг, то на Південному вишуковувала речі суто цікаві , індивідуальні

    наразі стараюсь мати гардероб різнобічний

    і надалі буду носити/купувати речі прикольні.

    Дрес код потрібен тим в кого нема чого вдягти, а є лише пару спідниць і 2 блюзки.
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Дрес-код потрібен перш за все для деяких установ (суди, лікарні, міністерства). Погодьтеся, супер-оригінальне плаття в суді виглядатиме недоречно ;)
    якщо робота не вимагає дрес-коду - то все ОК, головне, щоб бути вдягненим пристойно і не вульгарно:)
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: дрес-код

    дивні висновки, чесслово

    а не допускаєте думки, що компанії встановлюють свої вимоги щодо зовнішнього вигляду та одягу зокрема для своїх працівників.

    і якщо, наприклад, в нас на роботі є встановлений дрес-код, то це не означає, що мені немає чого вдягти :girl_crazy:


    до слова-в нас дрес-код досить строгий
    колготки навіть влітку, виключно тілесні, ніяких чорних, кольорових чи з візерунками.
    брюки строгі (теж без цацок), спідниці, піджак, допускається кардиган, блузки, сорочки, можна під піджак топ простий, стриманий, сукні теж можна відповідного крою, я собі часами дозволяю шорти на кант

    вільний стиль (в межах розумного) тільки в суботу, тобто це можуть бути джинси
     
  4. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: дрес-код

    то вже залежить від правил на конкретній фірмі, ми працюємо 6 днів в тиждень, тому вільний стиль в останній робочий день
     
  6. sekretarochka

    sekretarochka New Member

    Відповідь: дрес-код

     
  7. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    я вважаю, що дрес-код можуть запроваджувати фірми, які платять зарплати працівникам зарплати середні або вище середнього. а запроваджувати дрес-код, коли середня зарплата 2000 - 2500 грн на фірмі - дурня.
     
  8. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Не бачу зв'язку. Тим більше дрес-код не вимагає чогось надто дорогого чи ексклюзивного. І як Ви собі уявляєте це приміром у великій організації, яка має понад 50 працівників, з різними рівнями заробітної плати?
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Хоч я зараз в декреті, але дрес-код - це супер.
    Особливо класно, коли є форма, яку надає компанія, вехній дяг (демі і зимовий) - теж надається, взуття купую сама - але компанія повертає гроші. Також в нас дуже строго з зачіскою, макіяжем (він обовязковий і має бути якісний), прикрасами і їх кількістю. манікюром, колготками. Ну все - до кінчиків нігтів має бути "як книжка пише". Але як то класно, не треба одягу на роботу купувати, ломати собі голову. Файно.....ех ностальгія..:)

    ---------- Додано в 01:14 ---------- Попередній допис був написаний в 01:01 ----------

    В нас також і тільки 40-ка-денки, в будь яку пору року. Літом трохи некомфортно.
    І до взуття теж дуууже строгі вимоги - чорні, шкіряні (не лак і не замша), без всяких пряжок чи ще чогось, навіть нитка не може бути прострочена якась, носик або круглий або квадратний, каблук - не більше 5-ти см і не менше 3-х см.
    Навіть парфуми - дозволені, але якісні (оригінальні). Бо десь був випадок, що одній працівниці пасажир сказав "чем єто ти так навонялась":), файно пра? основне - коректно і виховано.
    Нігті також, обовязковий манікюр, колір лаку - тілесний, світлий якийсь, або френч. Довжина нігтя - макс. 5 мм. без лаку чи з прозорим - не можна.
    Але то гарно:girl_nea:. Згадалася школа.....:)
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: дрес-код

    а таке питання: а як перевіряли. чи то 40-ка -денка чи "20"-ка чи "15 ка"?

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

    тим більше. що дуже часто певний дресс-код є частиною фірмового стилю компанії
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    На око:) А взагалі ще в сумочці має бути запасна пара, обовязково, тому перевірити не важко. 15-ку і 40-ку думаю не важко розрізнити, правда, чи 40-ку і 60-ку чи 80-ку.

    ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:44 ----------

    Та й то навіть немає сенсу їх брати, хіба на перші півгодини рейсу вистарчить, нєжниє очєнь:)
     
  12. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Та то взагалі добра звичка :girl_wink:
    Як на мене, деяких установах дрес-код є необхідним, ну чомусь не розуміють деякі люди, в чому можна зранку приходити на роботу, а в чому ввечері десь вийти. Бо іноді вечірні наряди о 10й ранку виглядають просто смішно.
     
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: дрес-код

    Моя мама мені казала: "Жінка завжди повинна мати в сумочці запасну пару колгот")
     
  14. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: дрес-код

    На рахунок дрес-коду - вважаю, що в деяких установах він просто необхідний. Особисто в мене на роботі присутній жорстокий дрес-код, який я успішно перманентно порушую (не ношу колгот влітку, вбираю в страшну спеку лляні речі, які швидко мнуться, а ще, коли не включають опалення і в кабінеті просто зюзьман, я вбираюся в грубий теплий гольф ), але діловий стиль присутній, його завжди можна розбавити аксесуарами. І відразу видно куди прийшли клієнти. Вважаю це правильним.
    Ну а колготки, антистатик, набір ниток з голкою, лак д/волосся і прокладки живуть в моїй шуфляді завжди. :girl_wink:
     
  15. fruit

    fruit New Member

    Відповідь: дрес-код

    працювала я в одній компанії, прийшла до нас новенька на стажування. у нас було не дуже строго з дрес-кодом. То вона побула кілька тижнів, і виставила рахунок шефу, бо вона витратилась на одяг, " а у вас тут в будь-чому не прийдеш..." оце ми ржали ще місяць, як її згадували...:D
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Треба ввести дрес-код для стажерів :girl_crazy:
     
  17. fruit

    fruit New Member

    Відповідь: дрес-код

    що цікаво, їй ніхто не казав, що треба кофтинки і спіднички відомих брендів. Мабуть підзаробити хотіла.
     
  18. MyDream

    MyDream Member

    Відповідь: дрес-код

    На мою думку, дрес-код - річ необхідна в багатьох сферах.
    Але ж саме це словосполучення не означає білий верх, чорний низ. Я вважаю, що грамотно складені вимоги до дрес-коду забезпечать респектабельний та умісний вигляд працівників, а також залишать місце для проявів стилю та індивідуальності людини.



    І ще, я зауважила, що не завадило б в такому "респектабельному" місті, як Львів запровадити дрес-код (не строгий, але щоб обмежував явно брутальні вияви індивідуальності) для водіїв транспортних засобів. Гидко ж буває, коли тебе везе нечесаний, небритий мужик з наколкою на долоні "Вася", в майці без рукавів, з якої на всі сторони, як руку підніме, стирчать кучері :/
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Можу помилятися, але здається, що водії нових автобусів (№1, №11) їздять в сорочках і краватках. Принаймні часто потрапляла на таке.
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Загалом Львів це місто комфорту. Зайдіть, наприклад, до будь-якого банку у Львові, операціоністи будуть вбрані з натяком на дрес-код, може чайочок пити, пліткувати. І до порівняння в тому ж Києві чи Дніпропетровську - всі при краватках, зосереджені, щось там працюють.
    Та й взагалі все залежить від посади, компанії та статусу. Є мільйони пречудових речей що вписуєються в поняття "дрес-код". І ще у Львові виробився особливий вид дрес-коду, я його називаю "податкова стайл":) дуже легко розпізнати хто в податковій працює :)