дрес-код

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем марта, 20 Серпень 2009.

  1. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Їздять, і це дуже радує око, бо коли заходжу то зразу згадується Європа і цивілізація. Помітила, що і водії таких маршруток теж одягають сорочки, правда не всі, але вже прогрес і то добре:)
    А то як, бо шось не можу зрозуміти:)Хіба похмурі обличчя:)
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    чоловік давніше ше показував правила дрес коду в них на роботі, то там без колгот можна ходити жінкам при умові шо ноги загорілі)) але строгий однотонний костюм, годинники не дорожче 2х окладів, рекомендації щодо стрижки, в чоловіків годинник тільки з римськими цифрами, круглої форми....... запонки, перстені, і інші прикраси строгі і делікатні. також по взуттю.... зокрема чоловікам навіть висота каблука яка має бути і яка модель мешта.....
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: дрес-код

    з цього приводу: приходить нещодавно звідти хлопчина, такий "качок"- начальник одного з відділів- чорні джинси, шкірянка, яку він навіть у офісі не знімає, цепура. Чесне слово, якби не знала, що він з податкової- подумала, що зовісм з іншої "організації"
     
  4. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: дрес-код

    Мене дуже тішить в плані дрес-коду моя теперішня робота))). В нас досить вільний дрес-код. Головна умова чистота та охайність. Заборона лише на спортивні костюми, шорти, майки та вєтнамки і домашні капці на перезувне. А в дні присутності в офісі замовників - дрес-код має бути наближеним до бізнес кежуал.
    Мене так дуже влаштовує - і головне ніхто з працівників не ходить вбраним будь-як, всі охайні чистенькі та приємно виглядають. Думаю чим білше обмежень тим більше буде усяких казусів. Люди будуть менше думати про виконувану роботу, а більше уваги приділяти тому чи правильно вони вдяглись на роботу чи ні. А жінки вже з обіду будуть думати над своїм завтрашнім виглядом))))).

    ---------- Додано в 10:21 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

    Мене дуже тішить в плані дрес-коду моя теперішня робота))). В нас досить вільний дрес-код. Головна умова чистота та охайність. Заборона лише на спортивні костюми, шорти, майки та вєтнамки і домашні капці на перезувне. А в дні присутності в офісі замовників - дрес-код має бути наближеним до бізнес кежуал.
    Мене так дуже влаштовує - і головне ніхто з працівників не ходить вбраним будь-як, всі охайні чистенькі та приємно виглядають. Думаю чим білше обмежень тим більше буде усяких казусів. Люди будуть менше думати про виконувану роботу, а більше уваги приділяти тому чи правильно вони вдяглись на роботу чи ні. А жінки вже з обіду будуть думати над своїм завтрашнім виглядом))))).
     
  5. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: дрес-код

    І я за дрес-код. Але не за "уніформу", а просто, щоб бути вбраним по-діловому. Основні правила: одяг Завжди чистий, ніде не порваний, немає ніяких очок, стрілок. Помялась блузка - несмертельно, основне, щоб була без плям. Ніколи! не прийду на роботу в джинсах, кросівках, балетках, речах, які дуже облягають фігуру, бо робота - не подіум, кольорових "попугаячих" шматтях, не вбираю десятки браслетів і усього, що дуже кидається в очі. Коли шия надто відкрита - вбираю ланцюжок або тонкі коралі. Люблю шалі. Комбіную сорочки/водолазки з діловими спідницями/штанами, светрами/піджаками і дуже люблю плаття, але без претензійності. Просто і елегантно. Але дуже не люблю комбінації білий верх-темний низ. Іноді виглядає надто урочисто, особливо коли ніяких святкувань не намічається. Іноді нагадує шкільні часи. Краще до білого вбрати щось помірно-яскраве. Кольори: усі, крім дуже яскравих. Можу вбрати і червоне, але якщо не надто вибивається з цілого образу. Не люблю взуття на шпильках. Переважно немає можливості перевзуватися туди-сюди, треба бути між людьми, тому взуваюсь так, щоб було комфортно цілий день і ноги не відпадали. Дуже кумедно виглядають жінки на шпильках, які ледве ноги тягнуть, а ще гірше, коли не вміють гарно на них ходити. Загалом все. Найбільше нервуюсь, коли щось купила, але не вбираю. Стараюсь "переносити" все, що в шафі лежить, бо для чого гроші тратила.
     
  6. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    За 5 років роботи в банку я втомилась від дрес-коду.... Обов"язковий білий верх і чорний низ, бажано спідниця, капронові колготки, закрите взуття, стриманий манікюр і т.ін... Так, це правильно, але так втомлює... працюючи з документами, договорами, за день рукава сорочки не білі ,а сірі, і треба прати. в тиждень передіваю 3-4 блузки. на вихідних перу. за пів року блузку можна викидати... вже не має вигляду...А як важко в жарку погоду їхати в маршрутці вся така ділова, тебе і повимазують, і по ногах постають, і жарко. А коли їдеш додому, то ноги від каблуків так втомлюються, що ну дуууже хочеться сісти, а транспорт переповнений :sad:
    Домовились з друзями зустрітись після роботи, сходити на пиво, всі вдіті по-буденному, а я вся така ділова і з бокалом пива :) (для таких випадків передівалась в туалеті на роботі)
    одного разу мені зробили зауваження що блузка не біла ,а в сіру полоску, ще раз за бежеву жилетку, і за сірі колготи з візерунком дісталося. о, і за рожеві нігті :)
    Діловий стиль це красиво і правильно, але трохи напряжно.
    Зараз сиджу в декреті, і висять мої блузочки і спіднички в шафі :)
     
  7. opko

    opko Member

    Відповідь: дрес-код

    Речі тих, хто перебуває в декреті практично усі живуть в шафах. Що нам потрібно, крім джинсів, футболок та кросівок?
     
  8. puha

    puha New Member

    Відповідь: дрес-код

    у рамках дрес коду прийшлось придбати на зиму високкі каблучки, висооокі холєвки.... замість ковбойок, якеі тааак сподобалися в інтертопі..!
     
  9. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: дрес-код

    Моя коліжанка теж працює в банку з таким "дрес -кодом". Вона на роботі тримає весь комплект одягу. Приходить - перевдягається, а на вулиці ходить в тому, що зручно і подобається.
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    я теж тримала на всяк випадок, хоча в мене особливого дрес коду не було та все ж. В чоловіка на самій роботі два дрескоди які зумовлені ТБ костюм, як тільки виходить в робочу зону то повністтю робочий комбез куртка і шолом, а по п"ятницям дозволено бути не в костюмі а в джинсах))
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    в багатьох організаціях так заведено, що в п'ятницю можна і послабити вимоги щодо дрес-коду.
    На минулій роботі у нас теж був розписаний дрес-код, навіть які мають бути шкарпетки у чоловіків і жінок. Правда все було не так строго. Інколи дівчата приходили в шортах (звісно нормальної довжини, типу ділових), то їм робили зауваження, але тільки тому, що у когось був поганий настрій:) Бо в хорошому настрої на такі речі увагу не зверталось.
    Є деякі правила дрес-коду (у нас такого не було, але читала про інші фірми), які я ніяк не можу зрозуміти, для чого жінкам брити волосся на руках? Читаєш такі вимоги, і думаєш, що хочуть мати на роботі робота, а не людину.
    Зараз у мене на роботі теж дрес-код, тільки специфічний:)
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: дрес-код

    Я в шоці! :khomyak::khomyak::khomyak: Така постанова справді існує?
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    так, руки не повинні бути волохатими:)
    ноги - само собою:)
    ті ж колготки - повинні бути завжди.
    не пам'ятаю для якої то компанії було, здається для менеджерів Тойоти.
     
  14. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: дрес-код

    дивлячись яке волосся :girl_yes::girl_yes: коли я працювала в Києві, у нас була дівчина років 25, з дуже "повишеною волохатістю", їй ніхто нічого не говорив, але вона сама почала брити, десь прочитала, що для офісного дресс-коду так потрібно)))))))
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    мій муж полюбляє всілякі модні стрижечки, ну не ерокез звичайно, але аля стас п"єха і тд +- довжина то теж нізя, тре шоб було дуже пристойно)
     
  16. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    О, на попередній роботі теж були вимоги до стрижки чоловіків, і ще, щоб було побрите лице, або охайна борідка.
    А зараз на роботі в правилах прописано, щоб не носити дешеву біжутерію або дорогі ювелірні прикраси.
     
  17. Metaxa

    Metaxa New Member

    Відповідь: дрес-код

    Працювала колись я на одній роботі. То з головного офісу прийшла бамага як і в чому ходити. То взагалі абзац, ніяких шортів взагалі, спідниці вище коліна, каблук не вище 8 см, а босоніжки тільки "с задніками". Ніяких фото рідних близьких, улюбленого цуцика, ніяких ознак релігійних приналежностей.і ні ознак чаювання чи кавопиття. Отаке то
     
  18. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Плюс до вищеперечисленого, ніяких квітів чи вазонків, не відповідає корпоративному стилю :)
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    чес слово, такі крайнощі в тих хто придумує ті коди ) я бачила робочі приміщення свого чол, то там місцями цілі сади і то притому шо за тим всім доглядає суто чоловічий колектив.
    А вище писали про каву, то як працювала в фін установі то ні кави ні чаю, тільки воду можна було пити. І не дай Боже шось з"їсти з запахом )
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    це вже якийсь брєд, а чоловічі руки мають бути волохатими? От наприклад, в мене є волосся на руках, але я свідомо нічого з ним не роблю і робити не збираюся, і навіть не уявляю, якби мене поставили перед фактом, що я це повинна зробити.

    Я в шоці, то просто якісь знущання.
    Вимоги просто жахливі, я правда ще не стикалася з таким, але готова була б хіба таке терпіти при умові дуже високої зарплати.