дрес-код

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем марта, 20 Серпень 2009.

  1. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: дрес-код

    На попередньому місці праці в нас теж була умова їсти і пити тільки на кухні, ніяких горняток, печеньок на столах. Якщо чесно, то мене це трішки злило, бо не завжди був час піти на кухню і випити чайку. Але коли я прийшла на співбесіду на теперішнє місце праці, то першим що я побачила була секретарка, що їла вафлі і потім змітала ті крихти руками:girl_nea:. В бухгалтерії на столах стояли по 2 горнятка, і якісь тарілки з залишками обіду - це жах! Тому я підтримую правило не їсти на робочому місці (за умови, що в офісі є добре обладнана кухня).
    І ще інколи шкодую, що в нас немає хоч "легенького" дрескоду, бо фін. директор в коротенькій сукні з драконом, викладеним камінчиками... :no:.
    Дуже шкода, що деякі люди не мають відчуття смаку, тому ті "пориви душі" варто б було стримати правилами.ІМХО
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    закладаюся, що ні в кого нема таких умов дрес коду як у мене на роботі. при вході в офіс висить табличка і на ній написано: зніміть будь ласка взуття, це частинка нашої культури. і то таки дуже класно, скажу я вам. хто хоче, той має тут тапки домашні, хто хоче, ходить босий. в нас всюди ковролін і тому не холодно, а літом то взагалі супер... у нас навіть клієнти роззуваються, маємо для них запасні тапки, такі як в готелях))) а щодо решти одягу то тут теж повна демократія, ніхто нікого не змушує до дрес коду. добре коли молодий колектив)) ну і ще один момент, але це скоріше дрес код щодо культури спілкування: в нас заборонені нецензурні висловлювання, за кожне порушення штраф (хоча то більше жартівливо, шукаємо цензурні відповідники і деколи то направду весело))
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: дрес-код

    стосовно правил не їсти на робочому місці- якщо чесно, то я за те, щоб у кожному офісі було обладнане окреме приміщення, де би працівник міг розігріти узятий з дому обід чи просто спокійно попити каву з тістечками. Але на багатьох підприємствах кервіництво на тому економить. В результаті є два абсолютно неприйнятних варіанти: або працівник буде ходити голодний ( бо не у кожного зарплатня дозволяє за півгодини обідньої перерви щодня бігати поїсти у кав ярні) або буде інша ситуація, коли під робочими столами та у шуфлядка буде склад печива, а на столі- сліди від кружок ( в першому моєму робочому офісі моїм сусідом по кімнаті був старший пан, який регулярно споживав на обід сало та часник. На другому- не було встановленої обідної перерви, тому кожен працівник їв демократично- коли хоче. В результаті складалася не зовсім приємна картина, коли приходили клієнти, а працівник якраз канапки розкладав, варені яєчка чистив і т.п).Тому тим власникам, які дуже турбуються про дрес-код, необхідно потурбуватися і про "дрес-умови" праці ( якусь окрему хоча б мінімально обладнану кухонну зону з холодильником, кавоваркою. мікрохвилівкою, столиком)
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    на попередній роботі в нас була кімната з чайником і мікрохіильовкою....і камерою спостереження в куті...то був жах якщо чесно!добре хоч в туалеті на було))
     
  5. Metaxa

    Metaxa New Member

    Відповідь: дрес-код

    Все повинно бути в розумних межах. Але що заважають бідні зелені вазонки і як вони впливають на продуктивнсіть праці, не знаю. Але коли вафлі їдять на столі теж нікому не подобається. Хоча в молодості працювала я секретарем і в мене не було обіду то прийшлося втіхаря печенько із шуфлядки з наказами діставати, і за 10 сек ликнути щоб ніхто не побачив , і каву із-за факсу сьорбати. І сидіти з довольною міною -тіпа "язика не попекла". Умови праці і вимоги бувають різні. Але згідна якщо вже щось вимагати то все має бути відповідно, в т.ч і зарплата.
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    з такими умовами почуваэш себе як пес.
     
  7. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: дрес-код

    ну камери то добре, щоб попередити казуси,коли хтось з'їв ваш дбайливо приготовлений обід)))):girl_dance:

    ЗІ: в мене на роботі трапляється часом, що хтось поїв чуже або переплутав обіди (бажаючі замовляють обіди в кейтерингових компаніях)
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    таде там))) зображення бачив тільки шеф в Австрії))
     
  9. Марго

    Марго Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Хороша річ той дрес-код!!!!! Звичайно з умовами! Приємно на тій чи іншій фірмі бачити охайно/подібно одягнутих людей, а не показ мод на подіумі ще й з віковим поділом ( я про короткі шортики, мала милість спостерігати нещодавно в серйозній конторі )!!!!
     
  10. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: дрес-код

    в нас в п'ятницю вільний день від дрескоду, ну без фанатизму звісно. А так, моя думка, якщо працівник напряму не спілкується з клієнтом, тобто не виступає як іміджеве лице фірми, то можна і не в костюмі, а просто охайно зручно. В мене трудовий колектив чоловічий і ця тенденція добре прижилася.
    А ще я не вірю охайному айтішнику і дизайнеру)))в костюмі
     
  11. accessories

    accessories New Member

    Відповідь: дрес-код

    Вважаю, що дрес-код повинен бути лише у компаніях вузького кола діяльності: фінанси, юриспруденція, нотаріат, телекомунікації. Крім того нормально коли "по-формі" виглядають працівники компаній, які надають послуги інтелектуального змісту. В нас на фірмі дрес-коду немає, так як ніхто не знає "що дасть нам день прийдешній" - чи доведеться просто з клієнтами працювати, чи їхати на об'єкти (а наші об'єкти - будівництва, а на них "в костюмчику" людина має вигляд як мінімум недоречний, а зазвичай - підозрілий), і в принципі ніхто не жаліється.
    Читав в попередніх повідомленнях про погляди на місця та процес харчування працівниками, компаній - запевняю, що наявність обладнаної кухні не означає те, що на робочих місцях не буде тих же печеньок і т.д., але я особисто, нічого поганого в цьому не бачу. Гірше коли стіл з робочого перетворюється на стіл обідній. А загалом щось легенько "вкусити" на робочому місці - це нормально.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    а я вважаю що дрес код повинен бути взагалі всюди не залежно від того чим займається організація... бо уніформа це теж свого роду дрес код. В продавця свій, перукаря свій, фінансиста свій... ніколи не забуду як в МЕТРО була ( а може і є) така модна блондинка з вечірнім насиченим макіяжем, довгим волоссям, такий же гламурний прикид і ходе між рядами виставляє товар..)
     
  13. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я коли її побачила, то була вона на в шоці. Дуже смішно виглядало, як вона виставляла туалетний папір в такому вигляді ніби вона Оскар вручає:girl_haha:
     
  14. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: дрес-код

    Мій дрес-код - білий халат:)
    Не люблю обмежень, але вважаю, що в даному випадку це добре, оскільки:
    такі кадри не додають авторитету фірмі.
    Уявляєте лікарів без халатів? Вони б тоді зливались з пацієнтами.
    А кухарів без форми? Ойойой... антисанітарія
    Так і в бізнесі він має бути. Ну якщо не дрес-код, так хоча б певні обмеження в одязі.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    а ще є дрес код подарунків ) чол каже шо він не має права приймати подпрунок на роботі який перевищує вартість 100 долларів... бо як виходить за межі то його треба реєструвати у відповідному журналі, во.
     
  16. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: дрес-код

    цікаво почути вашу думку щодо дрес-коду працівників нотаріату!?
    згідна з вами, що деякі обмеження щодо одягу мають бути, але не аж такі, щоб зводити цю групу людей до вузького кола діяльності тих, лише в кого має бути суворий дрес-код. сподіваюсь, зрозуміло пояснила:). якщо ні, то спробую "розжувати" свою думку;)
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я собі уявила, як заходжу на роботу, а там весь відділ (50 людей) сидить в однакових сорочечках))) Я проти уніформи (якщо це не міліція, пожежники і так далі). Всім іншим (якщо дрес-код таки є) достатньо, щоб одяг був подібним (наприклад, лікарі. Мають же ж різні халатики, хоча дуже подібні. Я права? Ну чи банківські працівники). Сама дрес-коду не люблю :girl_bye:
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    ну звичайно... я вела про те, одна справа якийсь діловий одяг чи просто повсякденний а інша справа стояти між полиць і в вечірньому наряді розкладати товар.
    Подібний одяг який відповідає місцю праці -теж своєрідний дрес код.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: дрес-код

    дрес-код не дорівнює автоматично уніформі. Дрес-код- це просто певні встановлені вимоги до одежі, наприклад, білий верх-чорний низ. А варіанти блузочок-спідничок можуть бути різними.Уніформа- це спеціальний форменний костюм певної організації чи установи
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: дрес-код

    Я в курсі :) Але я б уніформу назвала суворим дрес-кодом. Бо вимоги не просто як Ви кажете: білий верх, темний низ, червоні краватки чи щось типу цього, а навіть покрій такий самий. От коли сидять всі однаковісінькі, хоч не в міліції - це для мене як уніформа. Хтось мені розказував: колись (а може і зараз) в одному банку були такі вимоги до дрес-коду, що навіть гудзиків мала бути певна кількість і вони мали бути однієї величини. Може, для когось це і не секрет, але для мене був трохи шок. На минулій роботі в нас стиль теж мав бути діловий (штани на кант, ніяких коротких спідниць і відкритих рук), але ж не до такої міри, щоб прикраси рахувати! Хоча, тут теж залежить: бо таке
    це вже явно перебор. Це теж дрес-код, можливо :) , тільки для іншої пори доби і для інших місць :)
    Але, глобально кажучи, є установи, де дрес-код мусить бути.