Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    ех, вага, вага... а нам би до нашої ваги хоч ще 3 см зросту, щоб було тих 90 в 2 роки...
    Але по таблиці - норма. Просто я весь час порівнюю з Дми, бо ж Сергійко Дмитрові речі носить. І от, хвала Богу, в 2 роки доріс до того, що Дми в півтора пару разів вдягнув і виріс.
    Різні діти...
     
  2. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    оооо, то виходить нам ще й 4 см бракує???))))))))))))))
     
  3. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    омг, не рівняйте хлопців і дівчат.
    і взагалі, я живу без поняття про всякі таблиці і норми і сплю спокійно. може моя доня теж до чогось там не дотягує, але мені якось по барабану. виглядає добре ,а головне здорова дитина.
     
  4. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    так це я жартувала)) , як на мене в ріст у неї нормальний,принаймні на мій погляд вона і так досить висока виглядає, можливо тому що не повненька, в нас дітки в 2,5р. такі ж по росту як і вона))
    ви праві, головне що здорова і активна, а все решту доженем!!!!!!!!!!)))))))))
     
  5. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    моїм по 2.10-ми теж 2 рази вдень ще по 200мл пємо кашу

    і то мало?

    ---------- Додано в 10:45 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    Цю тему почала я-бо дуже переймалася тим,що мої дівчатка такі маленькі..Але з часом воно якось пройшло- те моє переживання .Фактично нічого не змінилося - мої дівчатка у віці 2.10 мають такі параметри:86см росту і вага 10700 і 11200. Хто каже, що їхні дітки маленькі -то подивіться на моїх - і заспокойтеся .Нагадаю ,що народилися в рості 42 і 43 см і вага 1900 і 2150 .
     
  6. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    А ми в майже 1рік і 10 місяців маємо лише 76 см. То я кожному міліметрику тішуся(((
     
  7. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Мій синочок в 1 рік і 8 місяців має десь 82 см і 11 кг, і він дуже маленький в порівнянні з іншими дітками-ровесниками знайомих і в дворі... Але я дуже не переживаю бо я і чоловік невисокого зросту і дуже маленькими були в дитинстві то і він на нас вдався, хоча хотілося б щоб був трошки вищим...

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

    я щось собі не уявляю щоб моя дитина за десь стільки з"їла, їмо 4 рази на день то десь від 100 до 200 г прція їжі, і то не завжди він їсть, бувають дні що тільки яблука і бублики. Як на мене то треба по дитині дивитись, чи вона ослаблена і взагалі як виглядає і поводиться а кілограм біль-менше то все відносно
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    ми стільки ж важимо в 3! тільки зросту 92 см. Ітака вага в нас вже з рік часу...і що я зроблю? він дрібнота, та й їсть неважно... але так напевно йому добре:)
     
  9. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Моя менша в 3,5 важить 12 500, ріст 94, в садочку всі дітки беруть над нею шефство, бо вона найменша, проте найшустріша. Хоч ми з чоловіком високі. Старший син вдався до нас, бо дуже рослий, завжди випереджав норми і мене сварили за надмірну його вагу, тепер от з другою дитиною сварять за малу вагу. Хто як вдався.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    мій Марчик в рік мав 8,5 кг, зараз 1,2 - то ледве 9 кг., теж дрібненький, але дуже шустрий. Саша в рік мав 13 кг....
     
  12. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Не думала що дописуватиму в подібну тему :) враховуючи як синочок набирав в перші 6 місяців. В півроку важив 9300, ріс мав 68.
    З тогл часу дуже повільно набирає і росте. Відмітки 73 см досяг ще два місяці, як 10300 і все, так і тримається. Ні см чи 100 гр більше. Вже починаю потроху переживати, і якщо так далі і піде... Ех, вже уявляю що педіатр скаже..
     
  13. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    О мій похресник має 2 р.і 3 м. то важить 10,3кг, а ріст 88 см.
     
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    а скільки малюк важив як народився?
    в рік потроїли вагу?
    Моя малявка в півроку мала 8900,00 г, а в рік 10 кг.
    і ніколи не виглядала дрібною.
    зараз маєм 15 кг.
    не переживайте, 10 кг в рік, нормально.
     
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Нородився 3300. Вагу то потроїв, за то я не переживаю. Але то фактично за рахунок перших 6 міс. За наступні майже 7 міс набрав тільки 1 кг.
     
  16. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    В нас схоже було, правда в рік важив близько 12кг. Зараз 1,7 важить 13 кг, а зросту навіть 83 см немає, хоча синочок ніби до мене схожий, а я не висока.)
     
  17. massher

    massher New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І ми до гурту. Синочок родився на 31 тижні з вагою 1350гр і ростом 40см. В рік мав 8600гр і 70см. А в 1рік і 8міс через проблеми з травленням, лише 9000гр і 79см
     
  18. SLUVA

    SLUVA New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    В нас та ж проблема в 7р-15кг(народ. переношені 4500/57см).Були в педіатра і гастроентеролога -аналізи всі в нормі.Активна і дуже допитлива дитина.Але маму це турбує )))
     
  19. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І моя дитина мрія слінгомами, у 2 роки 10,3 кг ріст 87 і то лише зовсім недавно перетнули 10 кг, навіть не знаю як ій то вдалося, бо майже нічого крім циці не ість.
     
  20. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    а ми в 3 роки 10,5 кг при зрості 88. Так що в 2 роки Ви ще великі )))