Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дівчата, все у вас ОК, у вас дуже навіть середньостатистичні діти. :)
    Я тут якраз переглядала таблички зросту/ваги
    Антропометричні таблиці

    На тому сайті гарно розписано показники по колонках "очень низкий/низкий/ниже среднего/средний/ выше среднего/высокий/очень высокий".
    Хвилюватися і шукати причини можна якщо "очень низкий", а трошки нижче середнього то геть не страшно. :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ура , в мене срєдній реб*йонок . Люблю середніх дітей . З ними менше домахують оточуючі . Шкода , що по характеру ми далеко не "срєдний" .
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    о, цікава табличка. ми з великих дітей, але все одно було цікаво. Результати: по вазі та по зросту малий на межі високих та дуже високих показників. Ще цікаво було по окружності голови подивитися, бо все собі думала, що в малого велика голова, бо народився із голівкою 38 см (в таблиці це дуже високий показник), але наразі голова наша просто вище середнього)
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Дрібненькі дітки

     
  5. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    малому 2 роки і важимо ми 11 кг, а ріст 87 см, він теж дрібненький, але ще за рахунок дрібненького личка і маленької голови. бо наші однолітки друзі не виглядають такими худенькими, через широкі обличчя, хоч важать так як і ми і менше...)
     
  6. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І в нас вага середня, але личко дрібненьке, тому й здається худеньким хлопчиком. Але то хвилює тільки нашу бабусю, бо як же це: їмо, їмо, а ніяк ті щоки не наїмо))
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми в 2 роки теж важимо десь 11,5кг, в рік було 8,9кг.Я на це не дуже зважаю, ми просто дуже рухливі:)Але ще б апетит був кращий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    В 1 рік - Веронічка мала 73 см, 9 кг. В 2 роки - 87 см, 12.200 кг. За табличкою ми середні, дуже рада, бо мені дехто говорив, що Веронічка маленька і худенька. Правда, говорили мені ті люди, в яких діти належать до високих, напевно зі своїми порівнювали).
     
  9. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Хто здавав своїм діткам аналіз на гормон росту?Відгукніться, будь ласка! Де саме і як готувалися до обстеження?
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Маю питання: кому виписували вітамін Д в каплях? Дитині 2 місяці. Зауважень до здоров'я нема. То через те що зима? Гуляємо щодня 1-1,5 год

    P.s. Прошу модераторів перенести в потрібну тему. Випадково написала в цій і з телефону не можу розібратися як скопіювати.
     
  11. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Ми родились в листопаді, сказали також давати по 1 кр щодня з віку 1 місяць. Я даю, правда, часом забуваю(
    То ніби всім "зимовим" дітям його кажуть давати. Братова родила в липні, то зараз теж дає, хоча я вважаю, що то зайве.
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    А ми маємо 1 рік і 9 міс, 81 см, 9.5 кг. Моя мама та свекруха мене заспокоюють, але переживаю... З народження завжди йдемо по графіку нижче середнього. Апетит як був "не дуже" так і далі. В рік перевіряли дитину, сказали що здоровий. Є ще в когось такі дрібненькі діти?
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    @Fleshka як у вас справи з синочком? Зріст, вага? Чи здавали гормон зросту?
    У сестри сину 6,11, а по зросту і вазі нижче за нижню межу (та що 3:wacko: для віку 6,2. Здали аналіз - гормону росту дуже мало. Призначають гормон. Сестра в розгубленні. Чи приймати чи ще чекати. Чи було в когось, що дитина витягнулася без гормону?
    В абсолютних величинах: 110см зріст, 17,5 кг. Їсть нормально, фізично і розумово розвинений прекрасно, в сім‘ї дрібненьких таких нікого нема (хіба що всі худі, але не низькі).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Genka

    Genka New Member

    Наш малюк у 2 місяці важить 5500 і ріст 56 см ( народився 52 см) . З вагою все в нормі. А ріст - мені здається , що замало.
    Хоча лікар нічого не сказала. По одягу , ми вже перейшли на 62 розмір. Нам якраз.
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вам здається :), діти ростуть ривками, а частенько після пологового ще й «зменшуються» :girl_crazy: ( неправильно міряють)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене Ядвіга, яка народилась 60см в довжину певний час не росла - тільки товстішала.
     
  17. Genka

    Genka New Member

    У моєї куми було таке з сином. Приймав гормони. Зараз йому 18 років. Повністю здоровий з нормальним ростом.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую за допис. В якому віці приймав гормони?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще цікаво, що ж то за аналіз такий? Бо мої такі дрібні, що я вже теж починаю переживати. Інколи.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А якого росту Ви і чоловік? В чоловіка племінниця старша від нашої дочки на 8 місяців, а менша на півголови і дрібніша, і на 5 кг. менша (а розмір ноги навпаки більший десь на піврозміра). Але в мене чоловік 185, я 165, а чоловікова сестра трошки нижча мене, її чоловік (то другий шлюб) так добре нижчий від мого. Найстарша моя дочка 175 чи може і вища виросла, а старша дочка чоловікової сестри від першого шлюбу менша ростом ніж я, але і її батько малого росту, десь такий, як я.
    Мені здається, тут спадковість має значення...

    Я би бачила проблему , якщо діти спинились в зростанні на довгий час, а якщо народились дрібними , але стабільно потрохи ростуть - то скоріше всього проблеми не має бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2