Друга вища освіта

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем New look, 4 Липень 2016.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Доброго дня!
    Підкажіть якщо хтось був у такій ситуації, як зараз правильно здобувати другу вишку:
    1. Здавати екзамени чи зно чи як?
    2. Якщо є одна освіта, але зовсім не схожа з новою, яку хочу вивчати, термін скорочено трошки чи це все-рівно повністю 5 курсів як першу?
     
  2. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я вступала в вересні в ЛНУ ім. І.Франка. ЗНО не треба, бо це друга вища і здобувається після першої вищої, а не після школи. При вступі подавала диплом спеціаліста. Вступних іспитів не було, бо поданих заяв було менше, ніж ліцензійний обсяг, тому вступили всі. Попередня освіта в мене технічна, друга філологічна, нічого спільного не мають. Термін навчання 3,5 роки (отримаю диплом спеціаліста).

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. New look

    New look Well-Known Member

    @OxyFoxy а Ви на заочну форму поступили чи денну?
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @New look в мене теж зовсім не схожа: біофак (генетика) і банківська справа. Вчилась три роки другий раз. Були вступні іспити: укр.мова і математика.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Rona такі різні сфери. Ви просто зрозуміли що банківська справа вам ближча чи перспективніша в плані роботи? Чому з генетикою не склалось? І ще, знаю що в багатьох вузах одразу на 3-й курс беруть на другу освіту, або можна йти в магістратуру в інший вуз на підходящу спеціалізацію, якщо маєте вищу освіту вже (спеціаліста).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Supernatural нашій країні генетики не потрібні, в школу вчителькою йти не хотіла.
     
  7. maavka

    maavka Well-Known Member



    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я на заочній формі навчання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    В мене перша освіта - історик, друга - міжнародні комерційні відносини. Правда другу освіту здобувала закордоном. В будь яому випадку другий раз менше часу займає, оскільки всі базові загальні предмети вже зараховані.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @maavka були, я хотіла в судмедекспертизу, та місце було зайняте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. New look

    New look Well-Known Member

    Дякую всім за відповіді!
    @jylanda а Ви як за кордон потрапили, я маю на увазі по якійсь програмі по переведенню чи просто як нову першу там здобували? і в яку країну?
     
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Спочатку вчилася на магістратурі ( історичний), потім поступила на другу вищу. Обидва рази подавала досьє і проходила співбесіди самостійно, без програм обміну і т.д. Навчалась у Франції.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Lusin

    Lusin New Member

    У мене перша освыта педагогічна (вчитель історії і правознавства), а другу здобувала в ЦМП КНЕУ спеціальність "Правове регулювання економіки", при вступі здавала екзамени і вчилась на очно-заочній формі 2 роки і пару місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Masja

    Masja Well-Known Member

    Як вам навчання? Чула, що викладання там на високому рівні, незважаючи на те, що це післядипломна.
    Я, власне, давно вже цікавлюсь навчанням там. Мене трохи лякає термін...
    Як відбуваються сесії? Чи можна поєднувати з роботою, чи треба під час сесії відпустку брати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Власне, в мене зараз ніяк, бо перервала навчання через народження дитини. Планую відновити навесні. Теж спочатку переживала, що доведеться довго вчитися, але потім подумала, що якщо я без тої другої вищої освіти дожила до двадцяти восьми, то і до тридцяти з хвостиком доживу. Загалом навчання мені подобалося, але в мене основна мова (англійська) рівня Upper-Intermediate, тому лекції англійською я розумію і конспектую без проблем. Думаю ті, що йдуть туди, щоб їх навчили, змушені будуть навчитися практично самі. Хоча мови розділені на групи за рівнями від початкового і на потоці були люди з доволі низьким рівнем англійської, які здали сесію. Викладачі хороші та досвідчені, маю на увазі, що асистентів мало - переважно доценти та професори. Часом пар не було, бо щось там не зійшлося, але переважно були за розкладом. Сесії проходять паралельно з парами. Одногрупники, що працюють, брали в деканаті "виклик на сесію" і якось той папірець їм допомагав розрулити з роботою, бо поєднати важкувато, адже навчання в різні зміни.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zoryapolka

    Zoryapolka New Member

    І я так само.