Дружба між чоловіком і жінкою існує???

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kiss, 26 Лютий 2009.

  1. Soniacjom

    Soniacjom New Member

    "Дружба між чоловіком та жінкою закінчується при настанні ночі" сказав, якийсь там мудрець...
     
  2. Katori

    Katori Member

    існує) в мене більшість друзів ще зі школи - хлопці) кожен з нас має свою пару, але ми завжди можемо покластись одне на одного і довіритись без жодних вагань)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Отто Едуард Леопольд фон Бісмарк - може і мудрець в плані політичних інтриг, але далеко не в міжстатевих. Вракі то все:girl_blum::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А їхні другі половинки вас не ревнують до них?Бо в мене був друг,але коли одружився ми майже не спілкуємось,бо його дружина чомусь ревнує до мене.І через це не дає нам бачитись...Хоча я теж одружена.
     
  5. bobotol

    bobotol New Member

    Лично я В это не верю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я тепер теж:girl_nea:Переконалась на власному досвіді.
     
  7. DBar

    DBar Member

    Есть дружба до каких-то пор, потом это перерастает в сильную любовь. Мы с 16 лет дружили, а в 19 поняли, что жить друг без друга не можем. и теперь уже у нас крепкая и хорошая семья. Я за дружбу, которая перерастает в любовь
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну дійсно в більшості випадків так і є, дружба перетворюється в любов. І за власними спостереженнями, можу сказати, що дружба між чоловіком і жінкою існує на певних етапах життя, яка або переходить в кохання, або зникає...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    То ще залежить як "друг" говорить про Вас в присутності дружини і чи говорить. Ситуації бувають різні, і якщо інша жінка викликає повагу чи захоплення /наприклад в професійному плані/ то дружина на це може реагувати дуже болісно, підсвідомо порівнюючи себе з іншою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та я не можу сказати,що він якось особливо про мене говорить.В нас була одна велика компанія і зі всіма ними вона спілкується нормально(правда там були майже всі хлопці),а от до мене ревність страшенна.Хоча прекрасно знала мого чоловіка.Значить не така вже й сильна дружба була в нас напевно....
     
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    З універу. З першого курсу. Ще трошки і буде (ойойойой... скільки років)
    Відверті розмови. З усіма подробицями. . Виливання душ одне другому. Спання на одному ліжку і ЖОДНОГО натяку на відносини чи секс.
    1.5р тому свідок на весіллі (тобто в церкві. Разом з моїм чоловіком корони тримали йому і його дружині).
    Рік тому - я хрещена мама його синочка. Дружина в нього - розумна і мудра. І мій чоловік теж.
    Є дружба між чоловіком і жінкою. Є!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а обійми (дружні звичайно) були?
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Класно, канєшна, дружити із мужиками. А як ви ставитесь, коли із вашим чоловіком хтось друже жіночої статі? Ну на роботі я якось вже до всіх звикла -- ні до кого не рівную. Зрештою, я не ревную свого чоловіка, я просто злюсь, впадаю в бєшенство. Тому він знає, що навіть при привітанні нікого не можна цілувати-обіймати.

    От пішли ми із ним в оперний на відкриття шахового чемпіонату. А там -- його однокурсниці, знайомі із гуртожитка, дружини друзів (теж дівки із общаги). І я знаю, що він із ними ніколи нічого не мав -- хіба бухали. То там одна мене не побачила і намагалась його обняти так, по дружньому, типу давно не бачились -- вона теж із чоловіком була).

    Муж молодець -- відшарпнувся вбік. А все чому? Бо пам"ятає минулотижневий (чи коли там Шальке грало?) похід на футбол. Він там одній дівчині на секунду руку на талію (на пуховик) поклав. Ну він пішов каву брати, а там вона стояла і він типу "привіт" і в момент того привіту руку на талію поклав... О, шо ето било! Нє, я не кіпішувала. Я просто ушла по-англійськи. А позаяк телефону у мене не було (вдома дітям, щоб бавились залишила) -- то знайти він мене на повному стадіоні не міг. То замість того, щоб сидіти і дивитись -- мусив ходити мене виглядати. А я чо? Як завжди, зустріла знайомих мужиків і вони мене трохи розважали, поки я не зжалостилась і не повернулась до мужа.

    Карочє, нєфіг дружити із моїм чоловіком
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 4
    • Креативно Креативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Нєа. При зустрічі хіба обнімайки, цьомики-бомики в щічки.

    О. Це взагалі цікава тема )))
    З його подружками і я подружилася(ні, чесно!) Він з подругами може і в сауну піти (і з їх мужами).
    Так що в нас коліжанки мужа і колєги мої не викликають ніяких ревностей. . І нерви зато міцніші.
    Єдина колишня до якої я чогось-там ревнувала. І то: після того як побачила фото, аж обідилась на мужа: "якими очима він дивився"?! :crazy:
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я ніколи серйозно не ставилась до дружби між чоловіком і жінкою. Але зараз в мене такий період, що хочеться саме такої дружби. Щоб чути чоловічу думку на ситуації, щось обговорювати, радитись і ділитись. Дожилась :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    І правильно робить!))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    Колись почула фразу, що дружба між чоловіком і жінкою існує тільки тоді коли один з них закоханий в іншого, але вміло це приховує. Коли ж та закоханість "перегорить" то дружба буде ще міцніша)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  18. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Для мене це дуже болюча тема, чоловік постійно знаходить собі якусь коліжанку. Точніше в нього їх багато. На роботі,старі знайомі і т д. Я цього не схвалюю,але впринципі ставились з розумінням що всетаки це його право,поки нещодавно випадково помітила його переписку з одною де навиває її "Малям" і смайли з сердечками і поцілунками, від чого мені стало дуже боляче, після чого був скандал,сльози розмови. З його слів це нічого не означає що я погоджуюсь як дитина,бо що таке якісь там смайли. Після цього випадку мені просто "кришу рве" постійні підозри,переживаннями,якісь додумування,я як він в реальному житті з нею при зустрічі поводиться і т д. В нього є багато подруг,і я пояснювала йому що мене болить не від того що він з ними переписується, а те як він це робить,хоча коли він переписується в 12год ночі коли я поруч майже сплю теж мене дуже бентежить. І як боротись з цим не знаю. Боюсь перетворитись на параноїка, бо після цього випадку ревную до всіх і часто через це сваримось,бо неможу мовчати і мучитись.Боюсь щоб так не зруйнувала нашу сім'ю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Я б сама після такого хвилювалася. Просто прийміть рішення, або чи довіряєте чоловіку, або ні. Бо в сумнівах жити надто важко.

    Щодо дружби взагалі, то мені легше дружити з чоловіками, а чоловіку з жінками. В обох ненароком і флірт виходить, але ми один одного поправляємо і не надаємо тому значення великого.

    Щастя вам
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я не дуже вірю в дружбу між чоловіком і жінкою. Може десь таке існує, але мені б таке не подобалось. В мене був один хлопець, який постійно засідав на сайтах знайомств, і ніяк не розумів чому мені це не подобається. Казав, що це просто спілкування, але в переписках з деякими були явно не дружні смайлики і флірт. А з деякими "подругами" він мало не щодня передзвонювався. Мені це все надоїло, бо зрозуміла, що мені не потрібен такий мужчина за яким треба постійно слідкувати, чи то в нього дружнє спілкування, чи не дружнє. Коротше кажучи, ми розійшлися, він потім одружився і що ви думаєте, навіть після одруження і далі там засідав:girl_crazy:. Питання навіщо???Ну але це вже проблеми його теперішньої жінки :girl_blum::girl_blum::girl_blum:
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1