Дружба між чоловіком і жінкою існує???

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kiss, 26 Лютий 2009.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ну ніфіга собі!!!!! Знаєте в сімейному ложі, приділяти час іншій, то є емоційна зрада, навіщо йому таке спілкування, яке несе привід ревнощів для Вас....Йому байдуже на Ваші почуття? Він не розуміє що робить Вам боляче?
    Вибачте, но Ваш чоловік хитровимаханий, він робить Вас винною в ситуації, де виною він.По -перше він оте все подає за норму, мол то така повсякденна дружба з гуртом баб, яка нічого не означає, і кожен мужик має по такій зграйці....Е-е-е-е-еееее.Чесно, щось таких не зустрічала, брешу зустрісала, був потенціцний кавалер в мене такий писака, то він не розійшовшись з колишньо пробував мутити шось зі мною і тоже такий скритний і тоже баби там йому коментували багато, уявляєте приблизно що то за людина...По-друге
    Це хто ще руйнує сім'ю, Ви бо грають на Ваших почуттях і нехтують сім'єю, чи людина яка собі заводить на разі віртуальний гарем.Спитайте для чого? Самоутвердження як чоловіка? Але є ви , і ви маєте його надихати...Чи шукає запасні аеродроми, бо знаєте добре, коли все добре, а коли ви посваритеся, де приземлеться Ваш чоловік...
    П.с. я належу трішки до гарячоголових форумлян, проте за таке мій чоловік летів з мого ліжка разом зі своїм компом, як ракета.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Natur

    Natur Well-Known Member

    Влучно сказано. Наймовірніше так воно і є.


    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Arletta

    Arletta Member

    я дружу зі своїм однокурсником вже років 6. Мені з ним комфортно і добре. Хоча я знаю, що він у мене закоханий ще з універу. У мене є хлопець. Я з ним майже два роки. Спочатку хлопець мене ревнував, зараз все налагодилось. Якщо чоловік і жінка дружать то хтось один із них точно був, є або закохається в іншого !!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А Ви не боїтеся, що така падруга появиться у Вашого хлопця? Вам же можна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    І я такої ж думки:girl_yes2:З часом звичайно може все пройти і залишаться просто друзями, навіть можуть дружити сім"ями, але все одно думаю в такій дружбі є певний період де хтось в когось закоханий.
    Мені також набагато легше знайти спільну мову з чоловічою статтю, і в школі і в інституті більше спілкувалась з хлопцями. Але це просто спілкування, дружби як такої не було. Дружила і дружу з дівчатами, подружками дитинства (хоча зараз бачимось і рідко):friends:
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не подобаються мені ті варіанти дружби заміжніх жінок, ладно хлопець то таке. ...А от сім'я, і ти пропихаєш норму близького спілкуванні з кимось іншим.....Половинка звісно ревнуватиме, може навіть з часом змириться.....Але одного прекрасного дня на шляху Вашого партнера може знайтися така собі падруга, а дружити тут можна, яка при дуже близькому спілкуванні на рахунок раз забере людину з сім'ї.Дівчата, життя то біг на довгу дистанцію і треба мудро розприділяти сили...Я то все діло називаю ВІДРЕКОШЕТИТЬ...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Kudryashka , ви в громадському шлюбі?
     
  8. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Я завжди не розуміла, для чого "дружити" з людиною, котра явно в тебе закохана, якщо не можеш відповісти на її почуття. Ця ж людина плекатиме якісь надії на майбутнє, на потенційно можливі стосунки. На мою думку, це доволі жорстоко. Маю такий реальний приклад перед очима: хороший знайомий закоханий в одну дівчину вже багато років. Вона про його почуття знала/знає. І продовжувала підтримувати дружні стосунки, він страждав, чекав примарного "а раптом все зміниться". Потім вона вийшла заміж. А він і досі не може її забути :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Ні, а чому запитуєте?
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну бо якщо ви пошлюблені то така поведінка геть не достойна . Хлоп самостверджується , але цікаво чи ті подружки знають що він одружений ? @Kudryashka
     
  11. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Так вони знають,навіть не знаю що написати, за його словами це нормально і він нічого поганого в цьому не бачить,що я просто не знаю його, і якби я його знала то розуміла б, і не хвилювалася би.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    зрозуміло . написала багато і стерла . Бажаю вам найти в собі сили і повагу не терпіти таку поведінку . @Kudryashka
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Такі неоднозначні крапки)
    Можна дофантазовувати по мірі своєї розбещенності,пра?)
    А люди всього-навсього товаришують. Дівчина знає свого колегу набагато більше часу,чим чоловіка, тим не менш, таки вибрала собі іншого супутника долі,який цілком влаштовує не тільки як друг.
    До слова,вірність чоловіка-це половина заслуги дружини,інша половина-в його свідомості.
    Ще ні одні "єжові" рукавиці дружини, ні один найсмачніший борщ і найрозбещеніший інтим не втримав чоловіка,якщо в нього на це своє бачення.
    Так що не треба "ля-ля" на :"А вот я би...")
    Нам дружина мого друга не дозволяє наближатись один до одного відколи вона з'явилась у його житті. До слова-наші батьки дружать ще з тих пір,як нас не було. Тісно дружать до сих пір.А нам-зась. Ну що можна сказати-сміємось ми всі з неї і її фобії,навіть на зустріч випускників один зі всіх учнів приходив з нею))Пильнувала вона його,пильнувала,обмежувала у спілкуванні з жіночим родом,а він взяв і зрадив,не зі мною,якшо шо))
    І не розуміє,що якби зірки зійшлись у нас,то вона би і не підозрювала,що такий існує. Так я і залишилась без єдиного друга-брата, з яким виросла, день в день бачачись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    а мені не смішно з таких жінок . От чоловік 100% бачив і до одруження що вона ревнива , має купу страхів . Для чого нервувати дружбою з іншою кобітою свою дружину ???
    Але як я хочу своєму другові щастя то також зрозумію ту дружину і потоваришую з нею , чи просто відійду і знайду Мільон причин не бути причиною іх сварок ...
    Читаю я то все , жінки хитрі і закомплексовані часто , дурні і безпорадні і ше цілий букет моментів штовхає на те що елементарною своєю присутністю в житті чужої пари ( пари в якої купа проблем , страхів і тд ) роблять біду , скандали , руйнують сімейні відносини .
    Жінка яка мати , добро , любов - наївно кліпає очками , каже : не стіна посунеться , або : він мені не треба , я так для здоров'я і фінансової підтримки з ним , я просто дружу а та дурепа жінка не розуміє -ми не спимо , ми розказуємо проблеми і ділимося емоціями .
    Дівчата, хлопці мають більше поваги один до одного а в нас лише конкуренція навіть якшо хлоп далеко не твій .
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2016 ---
    І крапки завжди мають бути однозначні . Нехай краще той друг на мене образиться але сім'я є сім'я .
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Цей коментар стосується мого посту?)
     
  16. Melian

    Melian Well-Known Member

    В мене є хороший друг ще з студентських часів, постійно разом прогулювали пари і класно туснячили...він завжди витягував мене з депресняків,в які мене вганяв тодішній хлопець-теперішній чоловік. Після інституту ми підтримували дружбу, фактично він єдиний з одногрупників, з яким я спілкуюсь. Мій чоловік знав про друга з самого початку і якось ну взагалі не ревнував до нього, а от мама постійно дивувалась і не розуміла як так - виходить заміж за одного,а гуляти йде з іншим:haha: похнайомились мій чоловік і хороший друг на нашому весіллі і одразу знайшли спільну мову, навіть жартували що друг щоб зі мною піти гуляти тепер буде попередньо питати в чоловіка чи він мене відпускає і складатимуть акт прийому--передачі:)))
    А ще якось так вийшло що я свого друга познайомила з його майбутньою дружиною:) вона - моя хороша знайома з роботи, дуже класна дівчинка, але а неї я помітила нотку ревності до наших відносин..мабуть, це тому що з другом ми вже спілкуємось дуже давно і як то кажуть "на своїй хвилі", і їй важко на неї попасти. Тому останнім часом ми гуляємо сім'ями, а влітку запрошені до них на весілля.

    До чого я веду? До питання довіри: якщо я довіряю людині, то все одно якої статі його/її друг.
    П.с. можу також тут написати про подруг мого чоловіка, одна з яких в кінцевому результаті стала хресною матір'ю нашій донечці, а друга дуже допомагає мені порадами, бо має малявку трохи старшу за нашу, але то багато писати) висновок робіть самі


    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ні, я погортала сторінки з початку . Згадала своїх товаришок і мені стало страшно . Всі з якими ми були близькими подругами -всі! мали відносини з одруженими чоловіками . @Vinnytska
    @Melian , добре якщо все добре .
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Але,мабуть,це зовсім не стосується теми дружби. Це не дружба, а зрада чистої води.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Вони з початку товаришували , помагали один одному , одна так захищала жінку співробітника як вони посварились , намагалась вставити клепки і помирити шо аж стали коханцями . Нє не всі . Одна пара без дружби .
    @Vinnytska
    Ну тим не менше . Вірю що є і адекватні відносини десь . Але масло і вогонь річ не сумісна коли один до одного близько .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Дівчата, дружба є дружба звичайно. Просто всьому мають бути рамки. Наприклад, ніколи не обговорювати свого чоловіка з другом, не виливати йому душу і т.п. Бо не дай Бог якась критична ситуація в сім'ї, кризи є у всіх і навіть не помітите, як ви вже з другом, або чоловік з подругою. Справа навіть не в довірі. Ми всі слабкі і ранимі(не маю на увазі тваринних інстинктів) і той ваш друг, який у вас закоханий, в потрібний момент і в потрібному місці, надавить де треба, дасть те, що вам треба і світ рухне.
    Я не проти товариства з протилежною статтю, я не проти флірту, але то все лише поверхнево. Тіло і душу оголяйте тільки перед коханим.
     
    • Подобається Подобається x 2