Думки про клініку "Новодерм"

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samosaboy, 22 Листопад 2011.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    А ціну не підкажете за 1 см?
     
  2. July jully

    July jully New Member

    Чимерис Мар'яна назначила купу аналізів, близько 1000 грн., які виявились в нормі. Назначила лікування вітамінами та біодобавками, і шампунь за 1100 грн. Але по зверненню до 3 інших фахівців виявилось що діагноз помилковий. Краще до Чемерис не ходити - викачування грошей
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    в мене аналогічна ситуація!
     
  4. Dulce

    Dulce New Member

    Лікувала в Новодермі випадінні волосся, курс дорогий, аналізи також, все обійшлось в декілька тисяч гривень. Проблему так і не вирішили. Там просто здирають гроші , призначають дороге лікування. Після цього пішла в дермо-венерологічний центр, там проблему мою вирішили за відносно незначні кошти. Не раджу туди іти.
     
  5. SweetKriss

    SweetKriss New Member

    Скажіть будь ласка,а що вам порадили в Дермо-веннрологічному центрі?Я також була в Новодермі і нічого не допомагає,всі аналізи в нормі
    --- дописи об"єднано, 21 Лютий 2016 ---
    А до кого ви ще зверталися?бо я вже з ніг збилася
     
  6. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Дзвонила в Леодерм, там Лазером не прибирають шрами. Доведеться таки звертатись в Новодерм, бо, здається, у Львові альтернативи нема. Розумію що до Чемерис краще не записуватись, а є там хоч якийсь вартий довіри дерматолог?
     
  7. dasha

    dasha Well-Known Member

    @Olessya спитайте в Персона Люкс. тел. кину в пп, якщо треба. В Новодермі дуже жорсткий лазер, в мене після нього були почервоніння, ним хіба тільки бородавки видаляти (знайома видаляла - їй підійшло.) В Персоні мають декілька лазерів після Новодерму то просто небо і земля, вирішили мої проблеми за один сеанс. В Новодермі ходила 3 рази, а потім мусила то коригувати в Персоні. Причому в новодермі початкова консультація 180 грн, в Персоні заплатила тільки за процедуру.
    Ще якщо вже почала то маю відгук за їхню рецепцію. Дівчата взагалі некомпетентні. Неуважні, спілкуються між собою, не з вертають увагу на клієнта, часто не можуть знайти картку, обговорюють клієнтів поза спиною. Чи то чиїсь протеже чи що, але їм там точно не місце.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
  8. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Дякую Вам велике. Напишіть, будь ласка, тел. в Персону і до якого лікаря в них можна записатись. А що Ви робили? Мені треба два не великих і не глибоких шрами прибрати.
     
  9. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    А до кого ви там звертались? Бо Чемерис так хвалили на ФБ, а тут виявляється, вона нездала....
     
  10. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Ми малу зараз лікуємо в Новодермі, в неї загострення Атопічного дерматиту. Приймала нас лікар Дехтярчук Андріана, мені вона дуже сподобалась,назначила адекватне лікування і аналізи, і саме головне з її допомогою ми визначили основну причину АД. А до того я була з малою у різних дерматологів - алергологів в державних установах, мало того що там все галопом, навіть не встигаєш нормально розпитати про дієту та інше, бо в коридорі велика черга , так причин там ніхто нам і не шукав, просто купа мазей і кремів, які коштують не мало і все.
     
  11. niklajjj

    niklajjj New Member

    Вчора був на консультаціі у трихолога. Якість ніяка!!!! Їй до трихологіі як мені до луни!!! Де ви таких берете? Замість того щоб мені надати пораду та розписати комплексне лікування постійно говорила про те що неможливо нічого зробити та відправляла до терапевта. Та звернть увагу на те що попереднй лікар досить професйно надав поради було все розписано. Я у вас був 5 разів такого ставлення лікаря непотерплю!!!!! Чоловки - трихолога у Новодермі - НЕМА!!! Чекайте на нові публкаціі в соц мережах,блогах та форумах!!!
     
  12. Bublikk

    Bublikk Member

    Можливо за цей час ви знайшли іншого хорошого трихолога? Поділіться контаками))
     
  13. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Маю грибок на нігті руки. Алоє, левомеколь, ламікон - нічого не допомагає( В Новодермі є хороші спеціалісти?