Душ шарко......

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юська, 26 Лютий 2010.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну щодо синяків, то все дуже індивідуально, колись ходила на душ Шарко, то було декілька невеличких, і то за перших два чи три сеанси, потім нові не зявлялися, а у моєї знайомої, яка ходила в той же час до того ж самого масажиста, тіло було майже синє все. Все залежить від типу шкіри, схильності до синяків, ну і напевно стану самого тіла чи фігури, якось так.
     
  2. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Ходила минулого року на Огієнка, разом з дієтою та спортом бачила гарні результати - боки "посходили".
    Цього року туди мені далеко добиратися, може хтось підкаже місця бюлижче до Зелена-Личаківська чи центр?
     
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну саме ближче, якщо до Зеленої це Сихів. Душ Шарко є на вул. Трильовського у "Дельфіні".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Natata

    Natata New Member

    питала на Хімічній, коштує 600 грн за 10 сеансів. Які ціни на Огієнка?) і чи є в когось туди контакти?)
     
  5. MarMar

    MarMar Active Member

    минулого року цікавилася, але так і не була. не знаю, чи тел. чинний, пробуйте: 2264389
     
  6. Natata

    Natata New Member

    дякую, спробую)
     
  7. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    які протипоказння для душу шарко? тре йти спочатку до лікаря, чи можна так домовитись в фізіокабінеті?
     
  8. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Двзона в Кожум"яку, там вільно починаючи з 16 червня, в Огієнка взагалі з липня :girl_cray:
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Теж дзвонила у цю середу на Огієнка, сказали що місця тільки з 29 червня, я попросила швидше, зразу мене записали на три сеанси, перший раз йду у вівторок, ціна 10 хв -40 грн.:girl_smile:
     
  10. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дівчата, а може десь є процедури в післяробочий час? (після 18 години)
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я вже була на 10 сеансах (маю ще 5) Душу Шарко на Огієнка (графік у них пн-пт 08-20 і сб 09-14), не зважаючи на синяки, результатом я задоволена. Думаю, індивідуально для мене, від цилюліту він дїєвий. Великий плюс, це те, що роблять цей "масаж" не лище на проблемні зони, але й на все тіло (окрім гомілок і передпліччя). Щодо самих відчуттів то сказати, що боляче це нічого не сказати. Мене ще досі в деяких місцях болить. Перші рази, в мене чуть сльози на очі не навертались, то медсестрички думали, що мені погано.
     
  12. juli26

    juli26 Active Member

    мені знайома лікарка з Хімічної казала,що душ Шарко на Хімчній не проводять, бо дорого платити за воду в них тепер ліміти.А тут дівчата пишуть,що в травні запитували то називали ціну за дану послугу саме там.Скиньте телефончик бо мені там підходить в ідеалі по територіальності
     
  13. Natata

    Natata New Member

    телефону не маю, підходила безпосередньо туди)
    на Огієнка відходила майже 20 процедур) разом зі спортом дуже хороший результат) пружня шкіра і мінус кілька сантиметрів в об"ємі) всім раджу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А це дуже боляче??
     
  15. Natata

    Natata New Member

    мені було зовсім трішечки боляче) головне настроїтись на позитив і думати про те, що це корисно) я уявляла, як розщеплюється підшкірний жир і я стаю суперхуденькою і гладенькою))
    або думати про свої справи і не слухати болить, чи не болить)
    спробуйте отримати від цього кайф і воно вам дійсно буде в користь ;)
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ага легко вам казати,ви вже спробували що це таке))А це якою водою роблять ,холодною чи дуже холодною?)
     
  17. Natata

    Natata New Member

    і Ви спробуєте) все буде окі!) головне результат!))
    водичка тепла)
     
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    О ну це вже добре,що тепла,а то я змерзлюх))
     
  19. Mawa

    Mawa Member

    привіт. Відпочивала я в санаторії і ходила на Шарко. То просто супер!!! Мені дуже сподобалось. Мені боляче не було, трохи відчувала на животі коли робили і по ребрах і то б я сказала, що в останні дні почала відчувати більший дискомфорт. Вилізло 2 синяка маленьких, але теж в останні дні. Треба буде якось у Львові походити
     
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Бо я дивилась по телевізору раз показували в якійсь передачі,то там такий напор ,в мене таке враження було,що він би мене зніс:girl_crazy:і потім ходила би вся синя)
     
    • Подобається Подобається x 1