Душ шарко......

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юська, 26 Лютий 2010.

  1. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Я кілька років тому сходила на душ Шарко двічі. Перший раз було цілком терпимо, але набило водою на стегнах добрі синячиська. А другий раз як мені пройшлися водою під напором по тих синяках - більше я не пішла. Краса, звісно, вимагає жертв, ну але не таких.))
    В коліжанки синяків було набагато менше, то вона ходила довше.
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Цікаво, чула що є такі насадки на душ, які по оздоровчим характеристикам не поступаються душу Шарко. Можно собі вдома встановити такі. Хто-небудь чув про таке?
     
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Це ви маєте на увазі насадки для душу такі є?
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    так для душу, саме для домашнього користування.
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    То має бути хороший напір води вдома,а то інколи його немає:girl_crazy:так як і води:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. Mawa

    Mawa Member

    Там де я робила, то був турнічок-ручка, щоб триматись, то я просто спиралась, але не знесе- це точно. Мені дуже сподобалось. Можливо той напор буває різний, хоча не думаю, але струя сильна була
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я все сподіваюсь, що ця насадка підходить під будь який напір)) все ж таки виробник повинен зауважити особливості використання насадки в домашніх умовах :girl_yes:
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну я дуже в цьому сумніваюся,що виробник щось продумав на рахунок цього.Тим більше,якщо це made in China:girl_haha:Так як більшість товару,що продається у нас)
     
  9. Eshta

    Eshta New Member

    В мене така насадка є. Душ Алєксєєва - називається
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Хочу взимку походити на душ шарко, дуже тонізує весь організм, але почитала відгуки інших про целюль, що всім допомагає схуднути і не зрозуміла, чи душі не плутаю:girl_in_dreams:. Десь два роки тому пройшла курс з 10 процедур, але на моїй фігурі це ніяк не позначилося
     
  11. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Дівчатка, на цю процедуру ще жодного разу не ходила...все щось боюся. Скажіть будь ласка, чи потрібна попередня консультація в лікаря, і якщо потрібна, то в якого саме? В мене є на ногах варикозне розширення, ще невелике...лише сіточка але все ж є...чи можна мені йти на душ-шарко?
     
  12. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Дівчатка, хто має варикозне розширення...чи ходили Ви на процедури душ-шарко?
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    І як після тих процедур були синці на тілі?Бо як подивилась відео про то й душ шарко ,то подумала,що з таким напором води мене до стінки притисне і потім буду вся синя)))
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Ні, в мене синців не було, а напір там регулюється, боятися нема чого
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Цікаво:girl_smile:треба буде спробувати декілька разів і подивитись чи буде хоч якийсь результат)
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Результат точно є, такі приємні відчуття після душу, я з задоволенням ходила
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А вода там яка тепла чи холодна?
     
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    вода була тепла, коли мені робили
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Це потрібно показати лікарю, який робить душ Шарко і він скаже чи можна Вам робити цю процедуру. Вони можуть оминати цю ділянку на Вашому тілі. Ну і щоразу нагадувати про свою проблему перед процедурою, бо можуть забувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я думаю ,що краще уточнити у флеболога чи можна йти на таку процедуру з варикозом,а не в того хто буде робити душ шарко.