Душ шарко......

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юська, 26 Лютий 2010.

  1. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    А де це саме, який кабінет.

    ---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:33 ----------

    а хто зараз ходить на хімічну на Шарко? Яка там адреса, а може є телефончик?Хотіла б туди попасти.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Душ шарко......

    Дівчата, так і не розібралась, хто ходить на Хімічну, чи брали ви якесь направлення у лікаря, і якщо брали, то де саме? у свого, чи там? І чи приймуть мене, якщо я прийду "з вулиці"? Відходила трохи в залізничній, раз була в Любіні Великому, але хочу спробувати там, на Хімічній :)
     
  3. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Іринка,а чим тобі в залізничній не сподобалось?
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Душ шарко......

    ні, чого, сподобалось, але якщо на Хімічній будуть робити те саме, але за 10 (чи скільки там) гривень, то буду ходити туди :) чоловік мене пускає знов туди, але я перше хочу за Хімічну взнати, бо якщо зможу піти, то і чоловіка потішу, і собі ще одну орхідею куплю ;)
     
  5. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Я сьогодні бачила ще один Душ Шарко на Леонтовича в салоні краси, але ціну не питала.
     
  6. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Душ шарко......

    я ходила на хімічну кілька раз. Під час душу потрібно бути повністю голою. Направлення брала у їхнього лікаря, здається завідуючої. , працює до 13.00 ((
     
  7. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Душ шарко......

    хочу поднять эту тему - может есть новая информация про цены в Железнодорожной клинике??7
     
  8. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    зараз ще лишилась ціна 30 грн
    але з квітня точно піднімуть)))).
     
  9. TetyanaO

    TetyanaO миється в бані

    Відповідь: Душ шарко......

    Дівчата, телефон поліклініки на Хімічній 252 33 00
     
  10. denied

    denied New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    --здається 15 хв., якщо цікавить детальніше, то я маю туди телефон, треба буде - звертайтесь, скину в приват

    скиньте будь-ласка в приват телефон. Я зацікавилася процедурою, подзвонила в Кожумяку, там ціна 45 грн - можливо десь є трошуи дешевше...
     
  11. denied

    denied New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    allusya, скиньте будь-ласочка контакти в приват

    може хто знає яка там зараз ціна? бо на СИХОВІ зараз 45грн
     
  12. Rihanna

    Rihanna New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    На Огієнка ціна не змінилася - 30 грн., 15 хв., процедура не дуже приємна, за те дуже корисна, кому потрібно контакти, пишіть у приват
     
  13. cheboturka

    cheboturka New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    дякую за контакти Rihanna, але процедура у них триває 10 хвилин, як каже медсестра, тому і різниця з Кожумяки, там 15хв.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    хочу поділитись своїми враженнями про "душ шарко". Заставило мене на нього піти жахливе самопочуття, біль в спині і ще і поправилась на 10 кг за пів року..... Колись робила його в санаторії, у Львові знайшла салон "Кожумяка" в "басейні "Дельфін". Мені дуже сподобалось! Роблять професійно. Правда в перші дні жахливі синяки на ногах утворились, але з кожним разом шкіра стає пружнішою і синяків вже менше. В целюліта точно немає шансів залишитись, бо мені здається навіть машини легшим напором миють :girl_crazy: Але чого не витерпиш за ради краси і здоров,я..... Пройшла вже 7 процедур, спина перестала боліти вже після третього душу. Тому хто має терпіння- дуже раджу:girl_yes:
     
  15. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Душ шарко......

    яка ціна 1 ої процедури ?
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    45 грн. за 15 хвилин.
     
  17. Shuronster

    Shuronster New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Дівчатка може хтось знає яка ціна в залізничній лікарні душу шарко і куди там звертатись
     
  18. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Теж цікавить залізнична лікарня, ціни і контакти! буду дуже вдячна!!
     
  19. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Душ шарко......

    і мені контакти залізничної, будь-ласка! в пп
     
  20. annywka

    annywka New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    підскажіть де можна зробити дешево ?адресу и телефон

    ---------- Додано в 20:07 ---------- Попередній допис був написаний в 19:54 ----------

    там потрібне направлення від лікаря?і чи можна без нього обійтись

    ---------- Додано в 20:09 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

    відпишіть дівчатка в приватні повідомлення