Душ шарко......

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юська, 26 Лютий 2010.

  1. Відповідь: Душ шарко......

    Хто знає вартість в залізнічній і на хімічній?Чула , що на Хімічній тільки одна струя, а це гірше,чи правда?
     
  2. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    В залізничній 30 грн.
     
  3. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Дівчата, а де на Сихові можна записатись на душ шарко, крім Дельфіну?
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Сьогодні була 6-й раз. Ходжу в Залізничну лікарню. Там є дві операторки, працюють через день, то ходжу до обох. Мені обидві подобаються. Коштує 30 грн. Триває 10 хвилин.
    Раніше як читала, то думала що всі дівчата такі ніжні і делакатні, а мене боліти не буде. Ага... Болить, особливо 2-4 раз. І синяки дуже сильні в мене, може тому що шкіра чутлива. Але з 5го разу вже навіть приємно:) Ще боялась чи не буде холодно, то ні - вода там від теплої до чуть гарячої, дискомфорту нема.
    Перед сеансом треба обовязково щось поїсти, бо раз не встигла, то трохи зле стало, казали їсти.
    Про результати напишу після повного курсу, поки нема чогось надзвичайного. Але загальний стан покращився однозначно.
    Ще би хотіла порівняти з іншими закладами, але не маю часу

    ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

    В Залізничний апарат має два такі крани, але використовують теж один. Завтра запитаю.
     
  5. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    а в мене коліжанка ходить власне в Дельфін, то дуже задоволена. каже, по ногах і пресу - ще нормально. але коли бочки "поливали", то важко було))
     
  6. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Скажіть куди саме ви там зверталися? Там на Огієнка я ніколи не була. Там потрібні якісь довідки - направлення чи ні? Хочу піти на душ Шарко, Хімічна мені ближче по дорозі але вони вроді працюють тільки до 13-00, а на Огієнка вони до 20-00 , правильно?
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    На Огієнка з 8 до 20. Тел 226 43 89. Знайти перший раз важко, краще питатися в персоналу. Довідок-скерувань не треба.
    Можна без одягу
    Треба мати взуття, рушник і шапочку. Фен там є.

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

    Там ще є півдодний масаж і ще якісь процедури - може хтось про них щось знає?
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Ось, сьогодні, питала у свого тренера за душ шарко, то вона казала, що її подружка ходила і на одному з сеансів втратила свідомість. Каже, що з ним треба дуже обережно. А, власне, підводний масаж, дуже хвалила, бо там також вода йде під тиском , але завдяки тому, що це відбувається у воді, вода "гасить " силу струменю. Але пояснила :girl_nea:...
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Чому обережно? перечитала тему: у мене сіточки на ногах, то мені нізя???? а ще: коли буде дуже боліти, то можуть припинити? чи терпіти зціпивши зуби?
     
  10. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    ага.. :girl_blum: Я терпіла, хоч хотілося втікати одразу. ))))))
     
  11. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Мені починає здаватися, що шарко це мій останній шанс повернути собі фігуру + три рази на тиждень спортзал і колодка на бузю, щоб не жерти солодкого. Певно запишусь в "Кожум"яку".
     
  12. Відповідь: Душ шарко......

    А в залізничній лікарні велика черга?Треба довго чекати?і на якому поверсі душ?
     
  13. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Зануда, а скільки в Кожум"яці коштує медовий масаж? І скільки часу триває сеанс?
     
  14. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    таки бідна..)) я як була перший раз, то думала, шо так файнюньо, боліло, але дуже терпимо і дика по тому легкість. другий раз... ледве стримувала гримаси, як стояла лицем до мед.сестри, а як повернула свою дупу для екзикуції, то вже накривилась вволю:) боліло.. але апетит відбиває начисто! ходжу ввечері, то вже ніц не з"їж, бо думка про то як ті кг непросто збиваются, псує апетит. але буду ходити і потерплю, бо теж маю думку, шо
    , тай товче вона там якраз ті бридкі місця, з якими найскладніше боротись.

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    а шо маєте на увазі? я подзвонила вранці і на вечір записалась, але може бути, шо і на 2-3 день для вас буде місце. а про поверх на якому вони, то ви ржачно спитали, бо вони в таких бункерах і катакомбах знаходятся, шо любі партизани позаздрять:girl_wink::)
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Сьогодні була 9 раз. Вага не змінилась зовсім.
    Моя думка про то. Якщо ви плануєте, що походите 10-15 разів і будете худенька і красива - то ніц не вийде.
    Але це добре для початку, щоб розрухати ті всі відкладення. Так само ходила на медовий масаж і лімфодренаж колись, то зразу результату не було великого. Зато потім якщо далі працювати, то має йти легше.
    Переваги душу для мене - ціна і те що має вплив на весь організм, не тільки на проблемні ділянки.
    Ну і більший результат буде в тих, в кого більше зайвих відкладень. Ходила знайома 52го розміру, то майже на розмір похудала.
     
  16. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Зорянівонька, дякую, що дали відгук. Бо я сама вже незнаю, що мені треба шарко чи медовий масаж, а ніби не є дуже товста 55 кг, сиджу на ситемі -60, в ідеалі хочу 50 кг, але трохи є цілюліту і той спасательний круг на животі, якого дуже важко позбутися. Короче, ще незнаю куди точно піду?!
     
  17. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Я відходила минулого року 20 разів, то вага не змінилась, але я ходила не заради ваги, а мене дуже болить спина, то на спину мені дуже помогло! Цілий рік проблем не було, а зараз знову почалось, то напевно піду ще.
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

     
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Ой, Танюш якби... Ну але я ходила ввечері в 21.00-21.30, то приходила додому і спала, як немовля)))
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......