Душ шарко......

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юська, 26 Лютий 2010.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    як на мене то втому і сонливість трохи вимиває. Якась живіша я після нього.

     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Сьогодні був перший раз в Дельфіні...Перший мій шок- процедуру проводить мужчина))) , чомусь не чекала:)
    В загальгому сподобалось, правда підводний масаж все ж краще, і відчуття приємніші, і голова суха, бо тут аут, все лице потекло( я ж не думала що там таке буде)
    Приїхала додомцю і одразу в зеркало на дупцю дивитись)))..а там...:eek: вся в маленьких червоних крововиливах, завтра напевне повилазять синці...ну нічого, сподіваюсь до моря встигнуть зійти
     
  3. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Підкажіть а на душ Шарко треба ходити кожний день чи можна через день
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Говорила з однією лікаркою про душ Шарко, каже уяви собі, якщо на тілі синці такі, то як то бє по органах!!!! Безслідно то не проходить, як не тепер то потім..і думай собі тепер правда чи ні
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    через день рекомендовано.

    .цікаво , та лікарка напевно уяви не має,що воно таке душ шарко. які органи? ноги/стегна/руки, по спині дуже обережно.. ну і синці то індивідуально від людини. В мене тільки парочка на дупці і спереду на ногах..і то маленькі. ніц страшного
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    казала про нирки, що там досить відчутні удари. Ну і по яєчниках перепадає, коли "миють живіт"
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    мені по нирках не б"ють:)
    по животі теж як по задниці не шпарять...ніжніше...
     
  8. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Душ шарко......

    Я попередила Анатолія (теж ходжу в Дельфін)щоб живота не рухав (щось мені страшно), люблю коли масажують спинку і ступні:connie_pull-pigtail. Після важкого робочого дня Шарко знімає втому, піднімає настрій, ще й розбиває жирок:girl_spruce_up:.
     
  9. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Душ шарко......

    насправді, це дивно. я кілька тижнів тому прочитала всю темку, страшенно загорілася. дуже люблю воду, а тут плюс купа позитивних змін "на ліцо"))). запитала маму про таке чудо, а вона ціле життя працює в фізіотерапії, і була в шоці. виявляється, колись такі процедури були мало не в кожній поліклініці, але з часом якось стало менше призначень, водні процедури загалом стали менш популярні (тяжко сказати, з чим це пов'язано), і тому нині це виглядає досить екзотично. але справді, цей душ має дуже позитивну дію, особливо на шкіру, її тонус і т.д.

    ще одна цікава річ. шукала, де в нас у Львові роблять душ Шарко і натрапила на один салон краси, ціна була вказана - 100 грн. думаю, оце ж інтересно, за що - за курс? виявляється, за одну процедуру! причому зазначено, що її тривалість - 30 хвилин. дівчата, які ходять на душ, ви собі уявляєте витримати тиск води в кілька атмосфер протягом півгодини? шок. так, щоб на всі гроші))))))))
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Напевно вони по якомусь іншому методу роблять... не думаю що всі 30хв. під таким високим тиском.
     
  11. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Душ шарко......

    можливо, але тоді питання про ефект процедури (не кажучи про співвідношення ціна-якість і про відповідальність того, хто пропонує такі послуги - все ж, як би не було, йдеться про здоров'я).

    як на мене, краще йти в поліклініку або хоча б в той заклад, де точно знаєш, що тебе "поливає" спеціаліст, медик.
     
  12. Відповідь: Душ шарко......

    Якщо це салон біля Краківського ринку, забула його назву,то там 15хв душ Шарко,а 15 хв підводний массаж.Ціна 100 гр.
     
  13. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Сходила я вже два рази на шарко. Перший раз робили під мінімальним натиском, то я все думала, де той біль, про який читала. В суботу була другий раз, і тоді я все відчула. На ногах маю тааакі синці, то скоріше суцільний синець, а не нога. І от питання: дівчата, хтось зі свіжими синцями ходив на шарко знову, чи чекали, пока пройде?
     
  14. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Ходили-ходили... Все добре було... Потім через 1 місяць наніц все посходило :girl_crazy:
    ... лишилась задоволена...
    (вже писала, зразу результатів не видно було, аже десь через місяць-другий помітили оточуючі, що шкіра підтягнулася, і, взагалі, якось так пострункішала ))))
     
  15. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    теж ходила, мала на внутрішній частині стегон, то мені тоді меншим напором там масували.
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Хто може сказати щось за Хімічну? Ціна, години прийому?
    Або десь інше, бажано район Топольної-Чорновола-Хмельницького. Важливо щоб було після 17.00.-18.00
     
  17. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Дівчата, а це холодною чи теплою водою масують?
     
  18. Відповідь: Душ шарко......

    Відгукніться ті хто пройшов курс повністю,який результат?
     
  19. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Душ шарко......

    записалась сьогодні на Шарко на Огієнка, почнемо аж із 11 червня, бо зараз всі до обіду уних зайнято. Ппройду курс - 14 занять до 29 червня, буду ходити кожен день, окрім вихідних. Першого липня їдемо на моря, а я переживаю, щоб не була вся в синяках...але думаю, там ті синці будуть лише на перші рази, а далі не мало б бути. Можна себе й трошки помазати якимись кремами від синців, щоб швидше сходили?
     
  20. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Душ шарко......

    Дівчатка, будь-ласка, підкажіть координати (номер тел, тощо в приват) на Огієнка та на Хімічну! Буду дуже вдячна.