Двомовність в Україні - реально?

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Анута, 5 Лютий 2010.

  1. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Вот с этим постом я согласна от начала и до конца. Даже нечего добавить.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Грудень 2010
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    В часи навального тиску на українську культуру і мову і вимог двомовності яка без сумніву закінчиться зникнення української мови хочеться відмітити справжню українську жінку - Фаріон. На відміну від нелічених колЯборанток ця жінка вигідно виділяється розумом, інтелектуальним розвитком, сміливістю і порядністю. Риси які зовсім не притаманні гомо-совєтікам яких успішно клонують і до сьогоднішнього дня вчорашні комуняки і їхні дітки.

    І це на фоні істеричних вимог двомовності російських діЯспорян в Україні. Справді чи мають будь яке моральне право ці діЯспоряни що не будь вимагати і тим більш критикувати всіх вся? Бо на совісті цих діЯспорян або їхніх предків найстрашніші злочини в історії людства. Історія найогиднішого націонал-фашизму - червоного фашизму. І ця непересічна жінка, Фаріон не побоялась виступити проти цього фашистсько-кримінально-діЯспорянської банди якою заселено майже половину Львова. Виступити проти 300-літнього лінґвоциду імперських виродків. Браво Фаріон! З такими жінками як Ви в України можливо ще є майбутнє!
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    під столом
    а що ж в ній справжнього крім садочкових відвідин і "Лизи", і нещирості, бо в очах свічки з бажанням дорватись до влади. У Франка є казка гарна, "Фарбований лис". То певно про Фаріон, бо не знаю, Вороне, де Ви вичитали про її
    бажання щось будувати, але кілька інтерв'ю з нею під час виборів на Радіях дуже гарно її характеризують.
    Ви ж не будете сперечатись, що розумна людина буде вважати, що всі навколо дурні, а вона одна мудра), бо такі твердження про саму себе пахнуть Кульпарковим))), а по Фаріон, всі дурні, вона одна розум і майбутнє держави.
    постили вже, ціла тема була, але не зашкодить
    http://www.youtube.com/watch?v=-6IgWwSs1kg
    http://www.youtube.com/watch?v=FuXxYhgEfP4&feature=related
    Жінка, яка одержима, жінка, яка перекрутила все з ніг на голову
    http://www.youtube.com/watch?v=2gbxpNLcRt8&feature=related
    один роздор від таких як Фаріон
    бо Ви так вирішили? чи бо Вам так хочеться думати? Нікуди вона не зникне, навіть більше, ніякої двомовності не буде, то все окозамилювання, питання про яке піднімається лиш або перед виборами, або в час виборів, або в міжвиборний час, щоб насправді зайняти думки народу чимось іншим, аніж наприклад економічними проблемами і т.д.

    ---------- Додано в 09:44 ---------- Попередній допис був написаний в 09:40 ----------

    а то певно робота для пана Левандівки)) - виділена "жирним" фраза відношення до двомовності у цій фразі і до теми загалом немає.
    лиш Ненависть, НЕНАВИСТЬ, ненависть... шкода Вас.
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    О....Це було б смішно, якби не будо страшно....Невже є люди, які справді так думають????
    Або це "стьоб", або ж

    Дійсно, шкода таких людей...
     
  5. Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Так думають :girl_blum: Ірина Фаріон вела в мене пари в Львівській політехніці. Одна з небагатьох викладачів до якої хотілося ходити на пари та не пропускати. Завжди цікаво та змістовно все викладалось, має відмінне почуття гумору. Загалом дуже розумна та освічена жінка. Ще тоді, коли я була студенткою відмічалась порядністю (не брала хабарі) казала "для мене ваші знання мови краща грошова винагорода":blum1: Ми її бачили з кращої сторони
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    весь ваш пост написаний в минулому часі.

    Ви краще прокоментуйте відео, яке Богданка виставила. Отака Фаріон як є зараз - це приклад для інших?
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Додам від себе. Я людина двомовна, родина з одного боку суто російськомовна, з другого - суто україномовна. Я є УКРАЇНКА і вважаю, що мова в нашій країні має бути одна (звичайно, українська). Спілкуюся я на форумі виключно українською, навіть у відповідь на російськомовні дописи (просто, так мені хочеться, хоч це і не є принципово).
    Але от чого не виношу, це закидів про мову, у будь-яких виявах (москальська, хохляцька, жидівська), мене від того просто трафляє. Треба мати повагу. Як буде повага, то і буде мова. І нехай вдома буде хоч китайська, але мову своєї країни треба знати. Я проти двомовності, я за знання і повагу до різних мов.
    Богданка права, хочеться миру і країні, а повага - це основа миру. (Пам"ятаєте, коли на День незалежності по ТБ крутили ролики, де різними мовами співали гімн України? Так файно це було, мені дууууже подобалося :girl_smile:)
     
  8. senka

    senka New Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    От і я дивуюся, чому як російська мова то зразу москалі, а як наприклад англійська чи будь-яка інша то іноземці? Я спокійно розмовляю і на українській, і на російській мові. Вдома спілкуємось російською. Ми українці і повинні знати державну мову, а вдома, дійсно, хоч на китайській говоріть. А ті що почувши російську/українську мову (я маю на увазі і Львів, і Схід, і Крим) кажуть я не розумію/нє понімаю.... Ой, то вже в темку рагулі. Коротше кажучи я проти двомовності на державному рівні.

    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    А на рахунок Фаріон, то таки страшно...
     
  9. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Мене свекор також переконував, що вона дуже розумна й адекватна, і робить дуже багато добрих справ, а зі садочком - "хто не помиляється".
    Однак після Табачника вона би була найвластивішим міністром освіти. Ну, щоби методами Табачника діяти, але в інший, ніж він, бік. Бо із його політикою та політикою компанії Януковича я вже не така певна, що укрмова
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2010
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Вважаю, що коли плюндрують ТВОЄ, про лібералізъм краще забути. Загарбника (а реальні дії на знищення нашої культури не бачить хіба сліпий) ліберально на місце не поставиш, з хати не випросиш.
     
  13. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Абсолютно згідна з більшістю думок на нашому форумі про Фаріон:girl_crazy:... Оскільки просто переконана про слова Т.Шевченка, що чим більше мов людина знає, тим більше разів вона є людиною. І ще хотілося б додати, з попередніх дописів, що в мене, наприклад багато подруг зовсім не можуть розмовляти по-російськи з відповідним співбесідником. Як на мене, це не правильно. МОжете мене засуджувати, але я вважаю, що розмовляти потрібно на тій мові ,на якій співбесідникові легше (наприклад, я володію декількома мовами, можливо не ідеально), але вважаю, що коли ми приїжджаємо до інших країн, то, знаючи МОВИ, ми змусимо їх поважати себе, як високоосвідчених українців.:i-m_so_happy:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2010
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Гм-м-м...
    Часто отримую мейли польською. Відповідь шлю не польською (багато помилок буде), не російською (хоч її вони точно потрафлять зрозуміти), а українською. Треба пояснювати причину?

    Рубайте, куме, березу! Бо прийде москаль, і скаже, що тут його рОООдіна. (с)

    ЗІ: замоскалили нашу культуру, а віру - засвіДчили.
     
  15. Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Чомусь жоден росіянин приїзжаючи до України на українську мову не переходить, навіть, якщо ця людина розмовляє лише українською. А нащо йому вчити ту мову, нехай краще українець перейде(прогнеться під великий та братський) на ту мову, якою йому легше спілкуватися.
     
  16. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    а це не Леніна(Ульянова) В.І. слова?
     
  17. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

     
  18. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Я б не була такою категоричною стосовно першоджерела, наскільки я памятаю , першоджерелом прийнято вважати імператора Карла 5-го, який жив у 16 ст,інші ждерела віддають перевагу Йогану Вольфгангу фон Гьоте(19ст), Одо Маркварду(20ст).Досі ведуться суперечки, кому ж таки належить цей вислів
     
  19. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

     
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Цікаво, чому? ;););)
    А взагалі, у Львові як ніде можна побачити таке явище, що російськомовну людину посилають " у московію", а якщо розмовляти польською/англійсьгою/... - ставлення нормальне. Чомусь деякі люди вважають, що можуть робити комусь зауваження, на яій мові спілкуватись і т.д. Це від так званою любові до рідної мови?