Двомовність в Україні - реально?

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Анута, 5 Лютий 2010.

 1. Felomia

  Felomia New Member

  Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

  Все, що діється з нашою мовою - це жахіття! :girl_sad:
   
 2. Andrij Bilan

  Andrij Bilan New Member

  Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

  Відповідь на сабж - цілком реально! І в цьому наша сила. Володіючи таким потужним і досконалим інструментом пізнання світу як "російська мова", ми не тільки конкурентні у світі, але і над тою ж... Росією. Тобто "великий и могучий", котрого Росія плекала віками, обернувся бумерангом супроти неї самої. Якщо ж, звісно, у листопаді буде підписано Угоду про асоціацію між Україною і ЄС...

  Російська мова стає самодостатньою мовою населення неРосії, а цілком незалежних держав, насамперед України, Білорусі, Казахстану і Молдови. Точнісінько як англ. мова у США, Канаді, Австралії тощо.
   
 3. Exodus

  Exodus Member

  Хорошо знаю и русский и украинский языки, разговариваю на русском, но считаю, что государственным языком должен быть один - украинский, а русский язык по желанию можно изучать на дополнительных уроках в школе.
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. jenyakravchuk

  jenyakravchuk New Member

  мова має бути одна, на мою думку, державна - українська...а розмовляти нікому ніхто не забороняє тою, якою він хоче...
   
 5. nutaja

  nutaja New Member

  Маємо наступне: Українська мова - чутна де де..це я про свій регіон( І прикро за те,що в Україні,Державна мова не так поширенна як російська..Треба братись за молодь,в них ще є тенденція до змін!! В Україні - тільки Українську мову!!!
   
  • Подобається Подобається x 1