Джерело святої Анни

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Gajka, 20 Травень 2010.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Ніхто нікого і ні про що там не питає. Ми греко-католики, спокійно їздили, купалися, молилися в церкві, брали святу водичку.
    Їдьте і не переживайте!
     
  2. anfisa

    anfisa Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Олюшка дякую, поїдемо :)
     
  3. anfisa

    anfisa Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    В неділю ми їздили на святе джерело :) купались, молилися в церкві, набрали води, по дорозі заїхали на "Божу гору", все дуже гарно :)
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    А ми чомусь там не були? Можете пояснити де це точно є? Може ще раз поїдемо!
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    можемо
    Божу Гору видно по дорозі з Почаєва в Кременець, буде вам по ліву руку
    [​IMG]
    не доїжджаючи до Кременця в селі Великі Бережці є поворот ліворуч (якраз у В.Бережці), там і є вказівник до Божої Гори.
    Проїжджаєте Почаїв, потім Дунаїв, потім Куликів, потім глушина :) і аж потім вказівник на В.Бережці, бо саме село трохи в стороні від дороги, але гору видно.
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2011
  6. anfisa

    anfisa Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    ми їхали їз джерела на Кременець а там є поворот на Божу гору це недалеко 10км, а якщо їхати із Почаєва на джерело є також показник "Божа гора"
     
    Останнє редагування модератором: 31 Травень 2011
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Теж так їхали і знали, що десь вона має бути, але не знали точно де, а таких гір там було досить, тому і не ризикнули звертати ніде.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    як їхати З Кременця, буде по праву руку, стоїть одиноко :), більше "гір" по іншу сторону дороги
     
  9. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Дівчата.підкажіть,як маршрутками зі Львова добратися до джерела,і ще з якої автостанції вони їдуть.
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Якщо не плануєте в Почаїв, тоді напевно найзручніше поїздом/електричкою до Дубна, а звідти маршруткою до Онишківців, де і є джерело.

    Через Дубно їдуть всі електрички, що на Рівне та Здолбунів.
    Електричкою до Дубна десь 3,5 год, потягом швидше.

    А якщо по дорозі хочете в Почаїв, то :8:
    треба на маршрутку до Кременця (є ще автобус на Шепетівку, також йде через Кременець), йде з АС-2, можна до Бродів, а звідти до Кременця (Почаєва), можна електричкою до Радивилова, а звідти до Почаєва, Кременця йде автобус (чекає електричку) або машиною (стоять ті, що постійно возять), з Почаєва кожних півгодини ходить маршрутка в Кременець, а з Кременця, або таксі або маршрутка, але вже не підскажу як часто ходить.
     
  11. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Ми також їздили на джерело цього року. Як ніколи просила про малечу і десь була така сильна віра, що все обов"язково вийде, якщо в джерелі зможу окунутись (до останнього не знала, чи встигнемо заїхати на джерело, бо їхали до Почаєва і чоловік нічого не обіцяв). Тепер чекаю, може все ж моя віра і бажання дадуть результат. Але їхала туди головно помолитись, бо дійсно святе місце!
     
  12. Anyuta

    Anyuta Active Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Дівчата, от ми так само з чоловіком хочемо поїхати до джерела з надією.. але машина не на ходу, підкажіть як зі Львова туди доїхати??і ще питаннячко: чи всім можна купатись там? бо я чула ,що можна лише після сповіді.. а боюсь,що своїм ходом ми не скоро доберемся і можем не встигнути на службу.. може хто знає,що до чого там? Дякую:)

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

    про те як доїхати прочитала в темі вище:) а от щодо іншого не знаю((
     
  13. Muhalysja

    Muhalysja New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Бувала там неодноразово, і окуналася і молилася, і можу вам сказати точно, що це надзвичайне місце. :girl_in_dreams::girl_in_dreams:
    Особисто знаю жінку, що періодичнотуди їздила, окуналась, і після 10 років нарешті завагітніла(ну і звичайно не без молитв священників). А взагалі це місце для різних людей.
    Хоча чула, що зараз там не так добре як колись(в духовному розумінні)
     
  14. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Я сьогодні була в Зарваниці, там дуже гарно і також є джерело святої Анни. Купіль збудували в 2009 році. Лише намочила трошки ноги, і після поїздки ноги майже не болять, що буває дуже рідко після виснажливої поїздки

    Я десь на форумі читала, що є озеро, при зануренні в яке, з людей виходять злі духи і вони кричать і думала, що це джерело святої Анни в Почаєві, але перечитала тему і зрозуміла, що я помилилася. Таке озеро існує чи то я щось придумала? :)
     
  15. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Я була на цьому джерелі минулого року. Враження неоднозначні:категорично не сподобалась поведінка самих людей. Таке враження, що всі кудись поспішають, ніхто зайвої хвилини не хоче почекати, щоб переодягнутись. Виставляють свої голі зади та інші частини тіла. Що то за...далі навіть не знаю, як написати: неповага,блюзнірство і т.д. Можливо, що то ми тоді так попали, але якось враження від того негативні. Написано ж там, що купатись обов'язково у сорочці, ні ж, лізуть у воду просто у бюстиках і плавках!!!
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    а ви можете піти на те, що в лісі, була кілька разів там минулого року, просто благодать, бо на тому що окультурене дійсно дуже багато людей, а в на лісовому просто супер, тиша, людей нема. а водичка якраз з нього і тече в то, де всі купаються.

    правда, минулого літа в кінці серпня, то озерце перетворилося на таку собі калюжку, але цього року, казали, що джерела вже відновилися і воно знову почало протікати. сподіваюся, що вже у червні водичка буде так ж як і раніше.
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    А я взагалі чула, що джерело пересохло. Це неправда?
     
  18. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Привіт дівчатка!!! Запитання на засипку))) Хто був на Анниному джерелі, що біля Почаєва? Для занурення у водичку потрібно мати з дому халат чи там дають? а може ще щось потрібно мати з собою? відпишіть будьласка, ми хочемо завтра туди поїхати, ми ще там небули, я надіюся що Божа сила і свята водичка нам допоможе, потрібно лише сильно повірити і надіятися... Відпишіть, дякую)))
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    нічого не дають, там можна хіба купити. візьміть з собою нічну сорочку, або якусь довгу футболку, а під низ купальник чи якусь білизну, основне щоб нічого не просвічувалося, було прилично. чоловіки, переважно купаються у плавках, хоча я бачила і у футболках, але, як на мене то це зайве. а ну і деякі жінки теж занурюються у хустках.
    хустку взагалі бажано з собою мати, бо можуть до церкви не пустити, це московський патріархат. ну і бажано щоб не в штанах і не в чомусь відвертому.
     
  20. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Велике дякую!!! Зрозуміла, і щоб я без вас робила? Біжу в метро щось куплю, а то нічого такого немаю все світиться. Лише б непитали до якого ви патріархату відноситесь? Бо ми до київського, та мені взагалі немає різниці, у бога ми всі однакі, я можу ходити до любої церкви чи костелу чи дома помолитись головне щоб була віра в Бога, але дуже нелюблю коли таке питають і щей ображають(((