Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Xomka, 15 Травень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    прошу, нарила в неті :)
     
  2. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    [​IMG]
    Доволі рідко зустрічається, рецептів мало.:girl_smile: Спробуйте спочатку чисту олійку, як на вас буде діяти, а потім можна ефірних олійок домішати, за типом вашої шкіри.:girl_spruce_up:
     
  3. елена

    елена New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    я користуюсь ефірними оліями фірми вівасан.вони 100%натуральні і їх можна вживати в середину.зараз як противовірусний засіб добре пити чайне дерево по 1 краплі чайного дерева на мед зранку і вечером,але вони трохи дорогуваті
     
  4. pusicat

    pusicat New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    А я користуюсь ефірними оліями від фірми Царство ароматів. Їх також можна приймати всередину.Коли була епідемія грипу я запалювала аромолампу з маслом сосни, чайного дерева.Мала від цієї фірми бальзам лікувально-профілактичний з ефірними оліями ефкаліпта,м'яти,чайного дерева.Цей бальзам ми капали по 1каплі у ніс. І слава богу ніхто не захворів!
     
  5. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Раджу бути дуже обережним із прийомом ефірних олій внутрішньо, лише спеціалізовані препарати.:girl_smile: Ні "Царство ароматів", ні від фірми "Вівасан" не є олії для внутрішнього прийому, лише зовнішнє, я би не ризикнула...:girl_sad:
     
  6. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Використовую ефірні олійки фірми Ароматика. В основному палю аромалампи, внутрішньо не вживаю. Під час епідемії використовувала олійки чайного дерева, сосни,ялівцю...,а так використовую заспокійливі та розслаблюючі олії після важкого робочого дня...:girl_smile:
    Багато фірм перепробувала та Ароматика мені найбільше сподобалась:girl_spruce_up:, таке враження що дійсно натуральні олії:girl_claping:
     
  7. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Колись давно користувалась ефірними олійками,потім щось забула за них.От сьогодні згадала,в знайомої взяла лавандову.Дівчата а де ті аромалампи продаються підскажіть!:girl_tender:
     
  8. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Anaid, я купляла навпроти пам`ятника Бандері, там є аптека чито магазин "Срібні Джерела". Вибір впринципі недуже великий,але і ціни не великі. В розділі "де купити у Львові" також дівчата вказували адреси магазинів з аромолампами.
     
  9. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Дякую Top-Olya,треба буде купити:girl_curtsey:
     
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    На різдвяному ярмарку перед оперним є ятка "Дари Криму",там і аромакулони,і аромалампи і величезний вибір ефірних олійок. Дивилася в "Алхіміку" на пр.Свободи-там вибір набагато менший,але теж є аромалампи в продажу. І в магазинчиках типу "квіти-подарунки" аромалампи майже завжди є в продажу,там же купую і свічи ті маленькі,бо шось більше ніде їх не бачу.
     
  11. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Сьогодні з ТВ взнала як перевірити чи не є підробкою ефірна олія. Треба взяти лист паперу і капнути одну кралю оліїї, якщо за деякий час 15-20хвилин, а деколи і годину олія не лишила жирної плями (допускається тільки колір) це означає, що олія якісна. Щоправда казали, що такі оліїї як розова наприклад можуть лишити жирну пляму, т.я. в їх вміст таки додають по технології жирну основу, але таких олій зовсім мало.
    Я вирішила перевірити олії різних фірм, що є в мене, так ось Олія евкаліптова ОАО комбінат "Крымская роза" та олія розмаринова від "Ароматика" ніяких слідів не залишили, а ось ефірна олія чабрецю від "Царство ароматов" і через годину залишила жирну пляму на папері.
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Вчора вирішила прийняти ванну з олійкою апельсина...напевно перелила тої олії, бо алергія пішла страшенна. Шкіра на спині бедрах і ногах почала страшно пекти і почервоніла..коротше, тепер буду знати, що з тим тре обережно..а ще була ситуація одна неприємна з олійкою лимону. Люблю деколи знімати макіяж олією жожоба. От і цього разу взяла баночку, капнула масла на ватний тампон і протерла очі. Але замість олії жожба не подивилась і взяла лимонну...думала , що осліпну. обпекло мені шкіру конкретно..добре, що все обійшлось..
    Одним словом, закликаю всіх бути обережними і знати міру у використанні ефірних олій. А ще ,я кщо маєте їх багато, перед використанням пересвідчитись, що взяли саме потрібну вам олію.
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    також перевірила олійки "FLORA SECRET" - ні сліду на папері не залишилось, а я хвилювалася... бо знайшла їх в аптеці по 15 грн/25

    Mazerati, я раз приймала ванну з олійкою ялиці... з ванни вискакувала! пекло все! капнула лише 2-3 каплі, не більше, і алергії не маю.

    Ще одне, а не страшно самою ефірною олією змивати косметику? мені вона такою концентрованою здається, що завжди розводжу оливковою, може то зайве?
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    на ефірні олії алергія дуже часто буває. я, як алергетик, завжди на зап"ясті перевіряю. то одного разу від суміші коричної і гвоздичної така алергія була, шо десь півтора тижня висипка на тому місці трималась. хоч корицю та гвоздику, як спеції, вживаю без проблем. видно, тут немає залежності

    ---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

    Mazerati писала, шо сплутала лимонну із олією жожоба. а олія жожоба належить, здається не до ефірних, а до базових
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    угу, саме так:)
     
  16. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Перечитала багато літератури про ароматологію, хочу нагадати, що є ефірні олійки, а є базові, це дві колосальні різниці!:girl_devil:
    Єфірні олійки обов*язково!!! треба розчиняти в базі, навіть, коли робите пробу на індивідуальну чутливість.:girl_smile: Інакще можна дістати сильний опік шкіри:girl_cray:. Вийняток - олійка лаванди, чайного дерева, їх можна наносити на шкіру нерозчиняючи.:girl_smile:
    Якщо додавати у ванну, теж обов*язково!!! розчинити (молоко, сіль, сода, кефір, тощо), бо інакше, ефірна олія у воді не розчиняється і плаває концентрованими плямками, і можна дістати опік шкіри:girl_cray:.
    Базові олії можна використовувати чистими або змішувати між собою.[​IMG]
    До ефірних олійок треба ставитися серйозно і буде все в порядку, тут не можна " на око" додавати.:girl_smile:

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

    Олійки можуть бути неякісні, з домішками, або зіпсуті:girl_mad:. Після відкриття флакону треба зберігати лише в холодильнику. Найменьший термін придатності в цитрусових, приблизно 1 рік з моменту відкриття, а найдовший у трояндової ефірної олії - 5 років. Просрочені олійки, якщо шкода викидати:girl_sad:, можна пустити на аромалампу або миття підлоги.
     
  17. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Базові олійки - це ненасичені жирні кислоти, що мають низьку молекулярну масу і допомагають эфірним оліям проникнути в організм.
    Ось деякі з них:girl_smile:: Абрикосових кісточок олія
    Авокадо олія
    Алоє олія
    Арахісове масло
    Виноградних кісточок олія
    Вишневих кісточок олія
    Гарбузова олія
    Гірчична олія
    Гранатових кісточок олія
    Грецького горіха олія
    Жожоба олія
    Звіробою олія
    Какао масло
    Календули (нагідок) олія
    Касторова (рицинова) олія
    Кокоса масло
    Конопляна олія
    Кукурузна олія
    Кунжутна (Сезамова) олія
    Льляна олія
    Макадамії олія
    Мигдальна олія
    Обліпіхова олія
    Пальмове масло
    Пальмових ядер масло
    Персикових кісточок олія
    Примули вечірньої (Энотери) олія
    Пшеничних зародків олія
    Репяхова олія
    Соняшникова олія
    Черного тміну олія
    Ши (Каріте) масло
    Шипшини олія та інші. :girl_in_love:
     
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Лаванди так, а от чайного дерева ні.. олія чайного дерева сильний антисептик та дизинфікуючий засіб. Є алергеном і з нею треба поводитися дуже обережно не тільки в прямому контакті з шкірою але й при аромотерапії. Для дизинфекції кімнати в період єпідемій грипу чи коли вдома хтось хворий вірусними інфекціями аромотерапія допоможе дизинфікувати приміщення.
    Властивості цієї олії схожі з дією антибіотику тому часто її називають природнім антибіотиком.
    Її можна наносити на слизову носа для лікування простудних захворювать, на ранки чи шрами з запаленнями, але в випадку коли потібно діяти радикально. Найкраще її всеж таки розводити в базовій олії ростків пшениці чи льняній
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    олію герані показано наносити в чистому виді при опіках шкіри... але сама олію використовувати регулярно неможна і навіть бажано проконсультуватись з лікарем...
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Дівчата, будьте обережні з використанням аромоламп у приміщеннях, де є діти. Бо я своєму такий алергічний кашель тим спровокувала, що ледве вилізли з нього.