Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Xomka, 15 Травень 2009.

  1. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Згідна на 100%.:girl_smile: Так само і лавандову олію можна використовувати локально: лаванду - на обпечене місце, чайне дерево - на прищики і небільше, дуже обережно.:girl_smile:
    Для дітей краще не використовувати ефіри.:girl_smile:
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    А мені колись лікарка порадила приймати ванну з евкаліптом і лимонну ефірну олію внутрішньо. Я тоді якісь дорогі олійки брала "Арго", здається.

    Так от відразу після прийому тої ванни, я не знала що зі мною робиться, ледь відійшла, потім ще кілька днів було погано, хоч і капнула стільки скільки сказали, а чомусь такий єфект ((((. Та й після тої що внутрішньо відразу робилося зле, тому прийняла кілька разів і закинула. І от тепер не знаю чи то лікарка була таким "ароматерапевтом" чи я якась неправильна ((((

    А коли була епідемія грипу то порозвішувала ті олійки в аромамедальйонах по всій хаті, запах - красота :girl_tender: і нікому то не шкодило.

    Дівчата, розкажіть будь-ласка як ви використовуєте ефірні олійки для зняття макіяжу, і які саме?
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    ефірні олійки не можна використовувати для зняття макіяжу!!!!! можна лише базові, такі, як олійка виноградних кісточок, жожоба, там вище хтось давав список. я використовую іноді жожоба, вона ще й від зморшок.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    А як знати що вони базові ? На них є якась відмітка, чи можна просто керуватися тим виставленим вище списком?

    А після зняття макіяжу ту олійку потрібно змивати, чи залишити на обличчі? І чи можна знімати макіяж тими олійками постійно?
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Можна і списком, але з мого досвіду - вони не мають такого запаху і просто як звичайна оливкова олія чи просто олія. Ну і там не пише слово "ефірна". я їх після зняття макіяжу ще серветкоюю протираю, бо трохи жирні.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    А якою олійкою ви змиваєте косметику? І у яких пропорціях розводите її з оливковою?

    ---------- Додано в 14:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    Ці олійки можна використовувати як засіб для зняття мікіяжу постійно?
     
  7. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Ось інформація для вас::girl_smile:
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Чи продаються в нас ЕМ не ароматики ? Шукаю, бо коли малі діти в хаті, то можна використовувати тільки декілька ЕМ, а в ароматиці їх немає.
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Я колись купила в аптеці Едельвейс ЕМ евкаліпту, а тепер немає ніде, сама шукаю, ми використовуємо в аромолампі двічі на тиждень в спальні ввечері, перед сном малечі. Класно мати ЕМ чайного дерева, але ніде не зустрічала, останній раз як були в єгипті-я там всі точки обходила, але і в них цього не було(
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    ЕМ- ефірні масла? я маю чайного дерева виробника не памятаю. в аптеці купила.
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    ем чайного дерева є в серії лямбре.от тільки незнаю де то лябре продають.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    на Ст.Банери(біля повороту на Тургенєва) є магазинчик зі всякими олійками.там є ще декількох фірм. я там брала.
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    купила собі олію іланг-ілангу - ну і запах..:bad: а ще пишуть, щото афродизіак
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    В мене теж стоїть баночка -не пішло. Кажуть його треба зовсім трошки, півкраплі.
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Вдома маю цілий склад масел,більшу кількість "Царство ароматів" кримські,самі улюблені австрійські,ще деякі "Вівасан".Останні можна приймати всередину,всі інші категорично ні ,не зважаючи на те,що кажуть тьоті в магазинах.Дуже задоволена дією ефірних масел,як на шкіру,так і на настрій...На рахунок перевірки масел капнувши на бумагу-підробка може і не залишити жирної плями,бо масло може бути розведене літучим розчинником,якимй сліду не лишить,його можна опреділити по запаху залишковому,що теж не завжди працює.Все потрібно перевіряти....Для того,щоб користуватись без шкоди для здоров"я ем потрібно вивчити дуже багато інформації,дія їх дійсно яскравовиражена,тому навіть перед тим як намазати опік лавандою чи геранню прочитайте про ці масла все,що можете,особливо про протипокази. Ще -не купуйте в магазинах масла,які в виробництві дорогі,а на прилавку коштують мало,наприклад трояндова олія не може коштувати 190 грн за 10 мл,бо ОДИН мл цієї олії коштує220-250 грн,так само ромашкова,сандал іт.д.
    В ванну не можна просто так лити олію-потрібно перед тим її земульгувати,капнувши на сіль,на чайну ложку солі 3-4-5 крапель.Інакше олійка буде плавати в ванні зверху і можуть бути опіки на шкірі.Для дітей і вагітних є стільки протипоказів,що краще уникати використання ем.Винятком є мандаринова олійка,з нею можна робити ароматизацію приміщення,масажики.І читайте докладно інфу перед використанням,бо можете реально нашкодити.
     
  16. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Я також користуюся олійками Вівасан, вони в мене незамінні для дітей при простудах.
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    В мене на роботi е ефiрнi олii чайного дерева i лаванди,вони дуже дорого коштують,в порiвняннi звичайно,але i на них зазначено-всередину не приймати.А в магазинi з дешевою парфумерiею тьотi запевнюють ,що аромамасла iхнi можна пити.не робiть так.Лiкування ем в офiцiйнiй медицинi давно прийняте,на вскидку,самi популярнi препарати-уролесан,корвалол,валокордин,валерянка,купа кремiв заживлюючих мають масла в свому складi
     
  18. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Коли починається пора простудних захвонювань , чи коли моя дитина починає погано себе почувати, я одягаю їй на шию(на ніточці) маленьку аромалампу, в яку капаю 1 краплю масла чайного дерева та 2-3 краплі таких масел(м"яти або лимону або ялиці). І так продовжую з садочка до сьогодняшнього дня відправляю в школу. Але Аромалампа повинна знаходитись між одежею(ні на тілі - щоб не було опіку від масла і не зверху - щоб не подразнювала слизові оболонки. І ще, більше одної краплі масла чайного дерева не капати, бо дуже запах єдкій. Правда не кожній дитині це підійде, важливо щоб не було алергії. Але нам дуже підходить - і профілактика і лікування!
     
  19. vladysya

    vladysya New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Користуюсь олійками Вівасан:чайне дерево,дуже люблю лимон,апельсин.Капаю кілька крапель в аромалампу і насолоджуюсь.Дівчатка,підкажіть на рахунок Тим"яну(крем Тим"ян від Вівасан).Нам лікар радила від нежитю.Я дітям не пробувала,бо трохи сумнівалась,але мені допоміг і я би хотіла дітям(8 і 3 роки).Там не пише з якого віку можна.Вибачте,може не по темі,але не хотілось створювати нову тему.
     
  20. olena

    olena New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    А мені от чомусь апельсин не пішов,пробувала носити аромамедальон з цим ефірним маслом,то страшенно від того боліла голова,а от чоловікові супер.Правда от тільки що вичитала :
    а я носила зовні,може в тому вся причина мого несприйняття.