Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Xomka, 15 Травень 2009.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Мені масло евкаліпту допомогло вилізти з вазомоторного риніту - нюхала кілька разів на день до 2 тижнів, і все пройшло (захворіла ГРЗ під час вагітності і після того почало закладати ніс - 3 роки з нафтизином не розлучалася, хотіли навіть операцію робити і перегородку рівняти).
     
  2. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    У мене діти цілий місяць кашляли, то я натирала їм груди, спину і стопи 3 рази в день кремом Тимяну від Вівасану, тільки тим вилікували кашель, а то які сиропи в аптеці некупувала, нічого недопомагало. Насмарк вилікували олією чайного дерева від Вівасану, але розводила на олії 1 до 10, пройшов за три дні. Коли діти ідуть в садочок також натираю стопи зранку кремом і в аромомедальйон капаю 1 каплю чайного дерева (1 раз на 3 дні).
     
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Ми також лікуємося і піднімаємо настрій ефірними олійками. Переважно викиристовую florasecret. Хоча хочу придбати кілька vivasanівських. Порівнювала їхні запахи, різниця відчувається. От наприклад лавандова у флорасікрет має ту типову гірчинку лавандову, а вівасанівська немає її, вони очистили її від тої речовини. Вчора купила олію сандалу, капнула малому капельку на шалик, в малого лізуть зуби, через що має соплі і подразнюючий кашель. Малий перестав кашляти, вона має спазмолітичну дію. А в медальончик капнула суміш чайного дерева, лаванди та лимону. Будемо зміцнювати імунітет. Використовую олії для ароматизації приміщення, особливо у ванній та туалеті. Капаю їх на сухоцвіти у скляних баночках, і вони там собі потрошки випаровуються. Не люблю тих штучних освіжувачів повітря.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Самі робите чи готові десь продають?
    В мене наразі тільки на ватку з краплею олії фантазії вистачило..
     
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Сухі квіти продають у квіткових магазинах а також бачила у Епіцентрі та Практікері, вони ідуть зі своїм запахом, але олія перебиває його.
     
  6. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    а я худну ефірними олійками)
    палю аромолапму з апельсиновим ефірним маслом - апетит зникає:girl_claping:
    і настрій підіймає!
     
  7. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Пройшла курс масажу з ефірними олійками (вівасан) лимону і апельсину, прикінці ще й фенхель додала. Ефект вже після третього сеансу був, шкіра стала гладшою і підтягнутішою, целюлітами і не пахне. Роблю ще ніжні ванни з олійкою чайного дерева і лаванди, прекрасно освіжає ноги, знімається втома. В аромалампі найбільше люблю апельсин і лимон (ну обожнюю просто запах цитрусових).
     
  8. ursula

    ursula New Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    я теж обожнюю ефірні олії..люблю суміші робити для лиця та тіла з них, сіль для ванни...короче де тільки можна туди і додаю:girl_dance:
     
  9. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Давненько не було дописів у цій темі... Порадьте, будь ласка перевірених виробників ефірних олійок, щоб не потрапити на неякісну продукцію.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Тільки
    http://www.aroma-zone.com/aroma/accueil_fra.asp
    і беру.
     
  11. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    І я кілька маю з арома-зону: грепфрутову ( улюблена) і апельсинову для ранкової ванни - гпрно пробуджуэ, тонізуэ, настрій піднімаэ , лавандову ефірку для вечірньої ванни, чайного дерева як антисептик, ранозаживляючу, при лікуванні герпесу, нежиті, вірусів, ще маю пачулі, розмарину, ялівцю, іланг-ілангу які використовую додаючи до базових масел для масажу, масок, обгортань.
    Хочу ще спобувати ефірки з айхербу!
     
  12. Ziben

    Ziben :)

    Я завжди додаю ефірні олії у воду, коли мию підлогу, але не скажу що їх це зупиняє. Думаю, тут ще питання в якості самих олій, не «ашанівські», а Duterra напр. З пониженням температури павуки переїжджають з вулиці в будинки, тому радо послухаю рекомендації.
    В квартирі батьків з павуками досить успішно бореться кіт))

    П.С. Не знайшла більш відповідної теми
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мені здається, що павуки - то такі вічні "сусіди"(чи квартиранти) людей. Коли ми переїхали в новобудову, то рік чи більше павуків не було. Ну от зовсім. І то ми в'їжджали, коли будинок був заселений на 80%. Вперше побачила павука на вхідних дверях в під'їзді, а за кілька місяців вони почали жити і в квартирі. Якогось масового нашестя немає, але то тут, то там... Живемо вже шостий рік.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Моїм котикам павуки не цікаві... Які саме аромати ефірних олій відлякують павуків? Мені то дуже актуально.