Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. Puzatik

    Puzatik New Member

    Привіт всім, хто в очікуванні!
    Дівчата, поділіться своїми відчуттями і враженнями:
    1. які були у вас відчуття після переносу ембріонів?
    2. Чи було вдалим еко і з якої спроби?
    3. Чи були виділення і які?
    4. Які ліки назначали?
    5. Де робили процедуру?
     
  2. Yuhymka

    Yuhymka Member

    Привіт, теж цікаво знати.
     
  3. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Добрий вечір! Це нам обійшлося в 110 тис. Але в нас був чоловічий фактор, тому дорожче. Плюс, це ціна не саме еко, а і медикаментозної підтримки після еко.
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2018 ---
    Привіт! Я приймала побічок не було
     
  4. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Привіт! Але я не в очікуванні, Я вже дочекалась) мої малятам вже 1,3. 1)дуже хотілось пісяти, так, як перенос роблять на повний сечовий. Відчуттів ніяких. Лежала і просила моїх дівчаток, щоб залишились зі мною. 2)вдале, з перщої спроби двійня. 3) трошки темніші ніж до того. 4)з ліків мало, що пам'ятаю. Гонал , Ярина, аквад3, кардіомагніл , кальцій, фолієва кислота, інжеста аж до 6-го місяця. Було набагато більше, але не пам'ятаю. 5)інтерсоно, Семчишин Р. О.
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  5. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Всім дівчатам, які зараз через це проходять хочу побажати терпіння))) все в вас вийде, головне спокій і віра в чудо)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Yuhymka

    Yuhymka Member

    Хтось приймав Ліндинет чи Візан? Як ваш організм реагував?
     
  7. Zaysia

    Zaysia New Member

    Дівчата хто чув про закриття операційної в інтерсоно на ремонт незнаєте чи надовго
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ліндинет я приймала, все добре було

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  9. Yuhymka

    Yuhymka Member

    Дякую за відгук:) Ліндинет виявляється як і інші кок треба пити на вечір. Я пила два дні зранку. На другий день- нудота, голова крутиться
    :wacko: Потім перейшла на вечір-нормально
     
  10. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Привіт усім! Скажіть, хто вже церез це пройшов і дочекався свого щастя, скільки ви чекали результату, 2 тижні чи швидше?
     
  11. Myrawkaa

    Myrawkaa New Member

    Клініка Хміля
    Дівчата, цікавить будь яка інформація про цю клініку. Може тут є ті, хто проходив там лікування на питанням безпліддя, гінекології, стояв на обліку по вагітності? Буду вдячна за відгуки і Ваші враження, цікавить все) Буду вдячна також якщо якогось конкретного лікаря порекомендуєте. Дякую
     
  12. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Дівчаточка знову всім привіт! Чи тягнув в когось низ живота так як перед місячними, зразу після переносу на наступний день ???? А то я переживаю
     
  13. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Ні, я не чекала 2 тижні. Через 5 днів тест зробила, позитивний, двійня
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2018 ---
    Тягнув, так тягне, коли вагітнієте, ембріони прикріпляються от і тягне. Я думала, що місячні починаються
     
  14. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Дякую, буду надіятись, а вам також робили укол прегнілу?
    він не може показувати хибний результат?
     
  15. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Робили, але я не знаю чи може показувати хибний результат. В мене терпіння не було і я швидко зробила тест. 10 жовтня був перенос, а 14 жовтня 2 полоски.
     
  16. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Дякую, тепер я трішки спокійніша)
     
  17. Mksyuxa

    Mksyuxa New Member

    Всім привіт! Готуюсь до ЕКЗ, аналізи поздавали, одну комісію пройшли (на державну форму). Велике прохання: підкажіть з власного досвіду, як все далі відбувається, поетапно і чи є болючі процедури?...Щиро буду вдячна за будь-яку інформацію..
     
  18. kissamar

    kissamar Member

    в якій клініці ви робили ?
     
  19. OlikOlik

    OlikOlik Member

    В інтеосоно
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2018 ---
    Не знаю, які етапи в державній програмі, ми приватно робили. Болючих процедур нема. Тільки забір яйцеклітин під наркозом. Ну і в мене після забору були болючі 3 дні, але це не у всіх, я, скоріше виключення
     
  20. Mksyuxa

    Mksyuxa New Member

    Думаю, що значення не має чи за державні чи за власні кошти проводиться процедура, маніпуляції всеодно одні і ті ж.
    Дякую Вам за відповідь. Вчора вичитала, що якісь сильні гормональні препарати мають вводити. Чи можете щось по цьому сказати? Бо дуже мене це стурбувало ((( І як сама підсадка відбувається, на що відчуття схожі?
     
    • Подобається Подобається x 1