Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Дякую☺️Семчишин Р. О. Це лікар репрудоктолог. Завжди була нею задоволена, але це мене дуже здивувало, неприємно здивувало!
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2018 ---
    Дякую☺️
     
  2. Galina malina

    Galina malina New Member

    --- дописи об"єднано, 20 Листопад 2018 ---
    У мене вже 5 разів еко у різних клініках,1 яєчник вирізали другий після 4 протоколів немає жодної яйцеклітини через це я пішла на донорські ембріони і знову мінус,мені дальше говорять іти на перенос донор ембріонів але в чому причина що не приживаються може лікарі щось пропускають може потрібні ще якісь аналізи,кожен раз ідеш платиш а результату нема необхідні аналізи в нормі
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Можливо тому, що вона не лікар УЗД, а береться за все...На жаль, зараз багато таких, що хочуть бути профі у всьому, але це збільшує кількість їх помилок
    В інстаграмі є чудова група planiruem_vmeste Там в основному дівчата з Росії, але дуже багато історій про ЕКО Я, наприклад, була вражена, що хтось і по 5-10 спроб проходить, є дуже складні випадки, може буде корисно. І може варто поздавати якісь аналізи на мутації, тромбофілії, може десь тут криється причина?
    Але можливо вам варто ще відпустити цю ситуацію, не наражати більше своє здоров'я. Можливо, ваша дитина має прийти до вас іншим способом?
     
  4. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    А ТТГ та гомоцистеїн ви перевіряли? вони у Вас в нормі? десь читала що гомоцистеїн впливає на імплантацію ембірона і подальший розвиток.
    В мене наприклад гомоцистеїін 10 це по нормах лабораторії норма, але лікарка сказала для того щоб завагітніти треба його зменшувати.
     
  5. Myrawkaa

    Myrawkaa New Member

    Привіт))))були на консультації в інтерсоно....в загальному все сподобалось....направили здавати аналізи....підскажіть будь ласка з яких саме аналізів розпочати адже вони мають термін дії....
     
  6. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Я від щирого серця вас вітаю) легкої вам вагітності)
     
  7. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Добрий вечір! Ви маєте на увазі Скляр? Якщо її то так, 063 237 07 77, Русових 4,вона дуже хороший спеціаліст
     
  8. Galina malina

    Galina malina New Member

    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2018 ---
    Дякую ТТГ здавала,а вот гомоцистеїн ніколи -переглянула аналізи ,але ніхто не назначав мені його здавати щойно прочитала що це таке.
     
  9. Galina malina

    Galina malina New Member

    Дякую попробую зареєструватись.А на рахунок здоров,я є вислів(або пан або пропав)виходу у мене немає,буду з вашою допомогою пропонувати лікарям може це зробити може це здати.Останній раз я говорила може потрібна гістероскопія ?мені сказали ні не будемо травмувати матку причому я її робила 5 років тому .У мене складається враження ,що коли у людини немає вибору лікарі цим користаються куди б не звернулася всюди одне-платимо стільки ,пємо таблетки,колимо уколи все буде добре,ніхто не хоче розібратись чому попередні спроби невдалі,ніхто не запропонував нічого нового навіть у Києві усюди ніби ідуть по одній програмі
     
  10. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Дуже дякую! На даний момент вже 2 тижні провела в лікарні, та зараз ніби все позаду і я вже вдома! Надіюсь все буде добре!
    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2018 ---
    Дякую)
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Galina malina, а як у вас з ендометрієм? Можливо він затонкий, чи затовстий? І тому не може ембріон прижитися. Чи є ще якісь проблеми ( ендометріоз, ендометрит)? Можливо в цьому напрямку порадьтесь з лікарем
     
  12. OlikOlik

    OlikOlik Member

    А Чому в лікарні, що сталось?
     
  13. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Починалась кровотеча-мазання(
     
  14. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Гематома? Будьте дуже обережні. Я майже місяць лежала, а потім все добре, працювала майже до родів
     
  15. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Остаточної причини так і не назвали, так як детального узд не робили спочатку, ще сказали що гіпер тонус матки є, але відпустили додому, відпочиваю поки☺️☺️
     
  16. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    А як часто ви робили узд ?
     
  17. OlikOlik

    OlikOlik Member

    12 тиждень, потім 18. Після 18 кожних 2-3 тижні. Останнє дородове на 32 тижні. А дальше вже в роддомі. В контакті є дуже класна група двійнят, трійнят. Вони мені добряче допомогли)
     
  18. Mksyuxa

    Mksyuxa New Member

    Я щиро-щиро радію такій гарній новині))) Нехай Бог Вас береже!! І вдвічі більше тепер вважайте на себе:girl_yes::girl_yes2:. Нехай все у Вас буде добре:girl_angel::girl_angel:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Mksyuxa

    Mksyuxa New Member

    Дівчатка, ще цікавить таке питання, можливо хтось стикався...Я десь до кінця місяця буду про результати державної програми ЕКЗ, але чоловік збирається їхати за кордон. Чи приходилось вам заморожувати сперму, чи мусить бути свіжа? Це зараз дуже важливо для мене, бо не знаю як поступити..Хтось каже, що заморожувати не добре, бо в кожного чоловіка сперма індивідуально переносить заморозку. Що би ви порадили? :girl_sad::sorry::sorry:
     
  20. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Доброго дня! Ми робили еко з заморожених сперматозоїдів. Завагітніли з першого разу, але справді, багато після розморозки загинуло