Електрична духовка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем ясюня, 6 Листопад 2010.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Сестра!
    В мене в інструкції пише, який рівень для якої страви краще вибирати. Але то всьо неправда :girl_crazy:
    Поки що методом "наукового тику" виявила, що рибу/м"ясо в фользі краще ставити на самий нижній, посередині ще якусь страву, яка має довше готуватися (наприклад, голубці) або випічку, а на сам верх ставлю щось таке, що скоро приготується і вийметься - піца, лаваш.
    Але я не зупиняюсь на досягнутому, експериментую, часами спалюю бісквіти і таке інше. :ed4d70def841dc74b57
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Kroshka Enot ,
    у вас Електролюкс?
    бо у мене влазить тільки 2 рівні (може через те, що на голубці форма висока:girl_in_dreams:)
     
  3. Mawa

    Mawa Member

    Вивчаю пів дня функції і вибрала: конвекція, заміна, таймер верх, низ, низ+верх, розморозка світло, вентилятор,гриль. Ще щось треба? На скільки літрів треба?
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2015 ---
    от не знаю на яку фірму дивитись
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Так, Електролюкс.
    В мене, коли готую в більшому баняку більшу кількість тих голубців, теж тільки 2 рівні вміщається.
    Але я ще маю манюній казаночок (що хіба на нас двох і вистачає тих голубців), мона вмістити 2 дека і той казанок.
    а всього передбачено 5 рівнів, правда, я ще жодного разу більше трьох страв одночасно не готувала.
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2015 ---
    Подивіться ще самоочистку (буває, здається, двох типів).
     
  5. Mawa

    Mawa Member

    f c
    дякую. А скільки тих протівнів, решіток маєте?
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в комплекті було 2 дека (з низькими і трішки вищими стінками) і 1 решітка.
    Мені вистачає, але я себе не можу віднести до "широких" господинь, при всьому бажанні:cry::cry::cry:...
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Мали плиту 6-7 річної давності. Цього року віддали її батькам, собі взяли таку ж. Не можу сказати, що якість гірша. Така сама. Єдине - я вже навчилася як з нею поводитися. Тому миття - очищення для мене не приносить якихось труднощів.
    Щодо самоочистки- то мені дуже зручна ця фунцкція. Іноді щось накапає, набризкає. Так я б то довго драяла. З цією функцією на ніч включила, зранку стерла шматою і все.
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Хоча згадала одну річ. Ми брали в офіційних представників. Але один раз бачила ту поверхню десь в фоксмарті чи то фокстороті. То там так.. Якась та плита дуже китайська на вигляд була.
     
  9. Mawa

    Mawa Member

     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не знаю, напевне, ні. (Ми ще просто режимом "гриль" жодного разу не користувалися, тому не знаю точно).
    Я собі думаю, що я би на вертелі точно не готувала, бо після цього легше :suicide:, ніж відмити духовку.
    Поки гриль планую використовувати лише для того, щоб додати скоринку м"ясним/рибним стравам. (Як це робить @Vinnytska , в самому кінці процесу приготування).
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2015
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Дівчата, а електродуховка споживає багато світла при регулярному користуванні?
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    доф..га! :girl_devil:
    Особисто в нас до встановлення електричної духовки були наступні прилади:
    Після встановлення духовки рахунки виросли рівно в 2 рази.

    Користуюсь духовкою 1 раз в тиждень - на вихідних, готую декілька страв одночасно.
    Загалом цифра не критична, бо ми і так підбирали економічну в плані споживання ел.енергії техніку, тому наші рахунки на сьогодні знаходяться в межах 100 грн. До того платила 30-40 максимум.
    Але якщо користуватися щоденно/часто - рахунки навряд Вас потішать.:cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    якраз тому я націлилась на скороварку, різні там рагу, голубці, тушковане все підряд можна віддати їй, а духовку використовувати десь-колись для піцци-пиріжків-курогрилі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А я б не сказала. Маю її вже 3-4 роки. Користуюся не щодня, але буває і по 3-4р на день. Це як виходить. Вкладаємося у 100-200кВт, при тому, що ремонти йдуть і постійно щось електрику споживає ще.

    Ніколи не вибирала газову плиту, щоб зекономити світло на духовці. Як кажуть, зараз зварити зупу, треба теж 10грн за газ добавити.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Теж зараз ловлю себе на тому, що планую меню так, щоб поменше включати духовку, навіть раз пробувала голубці тушити на газу.
    Вніманіє, вапрос (це я сама собі його задаю, якшо шо:girl_wink:): нафіга тоді було пнутися, вистрибувати з штанів і купляти таку нафаршировану духовку? :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мій варіант: а шоб було:girl_blum:
    якби ж то духовку давали на тест-драйв на пів року, з рахунками за світло в комлекті:girl_in_dreams:
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Може, має значення марка?
    @arushka , невже тільки наші Електролюкси такі ненажери? :girl_crazy:
    З нею в 100 Квт не вкладаюся, хоч би там що, з, повторюся, використанням 1 раз на тиждень (і не 2-3 рази за день).
    У вересні були 2 тижні у відпустці, і то, здається 140 чи 150 Квт "нагоріло".
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2015 ---
    :girl_crazy:
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    У мене електролюкс.
     
  19. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Прочитала різні відгуки і про Бош і про Електролюкс. Радили нам і ці і ще глянути на Гореню. Електролюкс з техніки щось боюся брати, бо в тата маємо холоднильник і посудомийну машину, то ні тим ні іншим не задоволені. Тож духовку тим більше не ризикну брати від електролюкс. Може хтось має Гореню? Як вона вам?Бош тут прочитала і позитивні і один негативний відгук.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    :girl_haha: Це явно не опечатка. То яка така ГоренЯ - та, що Gorenje? Я маю Гореньє вже 8 років. Дуже задоволена. Мамі таку саму купила.
     
    • Подобається Подобається x 1