Електрична духовка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем ясюня, 6 Листопад 2010.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @mokhnatska lesia так, ми купили набір Gorenie. Була файна ціна на розетці

    Духовка крута (порівнюючи з газовою стандартною)

    Дуже рада, що купили, а не чекали поки кухню зроблять

    Стоїть собі невбудована, активно користуюсь

    Ось перше ліпше фото з інтернету, щоб зрозуміти як виглядає Screenshot_20191028-195059_Chrome.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @lilochok а варильна поверхня як лежить? Просто зверху на тумбі? Чи так не можливо поставити?
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Холодильник ви мені тут нарадили, порадьте ще духовку.
    - електрична, економна;
    - щоб можна дві страви одночасно готувати (і чи це добре);
    - без наворотів, але щоб добре пекла піцу і бісквіти;
    - не космічно дорога;
    - щоб легко чистилася;
    - надійна, з хорошою репутацією:)
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми взяли Bosch ))
    Наразі живу коло неї лиш місяць. Але в інструкції дуже впало в око про те енергозберігання і економію. Якось картопля порізана на 4-6 частин пекла ся там 1,5 год при 180С і не спеклася. З чого я зробила висновок - духовка справді енергію береже, я певно вибрала неналежний режим і там тепло було в якомусь конкретному місці, десь не там де я поставила свою форму з бульбою))
    Ще випікала печиво, запікала м`ясо - то все виходило вже добре, але мусила підівчити інструкцію, бісквіт ще не пекла, піцу лише розігрівала морожену.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    В листопаді ми взяли HANSA FCMW53050 наразі задоволена,піцу печу кожного тижня, свекруха бісквіти часто випікає поки нарікань нема. Єдиний нюанс - чомусь пар буває виходить як відкриєш духовку,я так одного разу очі чуть не попекла
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В моїх батьків Бош, то вже старенька вона, але теж є нюанси з випічкою - отак довго гріє, насправді для деякої випічки це не підходить категорично, скажімо, той же бісквіт там не особливо вдається, тільки те, що просто може довше стояти, щоб пропектись: м'ясо, картопля, пісочне тісто. Тато її вивчав вздовж і впоперек, дійшов висновку, що справа скоріше за все в тому, що там встановлені специфічні форсунки, які розраховані на кращу якість газу, тоді б мабуть все працювало, як належить.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В мене електрична, не газова.
    Але я чогось думаю, що вона на кожен режим має різний спосіб прогрівання і максимальна кількість тепла може концентруватися в різних точках , тому ще мушу підівчити інструкцію


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А, ну тоді це просто випадкове співпадіння) сподіваюсь, що Ви зі своєю таки розберетесь.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Haidee, маю електролюкс. Та з більшим об'ємом, де вентилятор по центру. І дві страви, і два поверхи, і любе рябе, миється і розбирається добре.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Яка конкретно модель? В пп теж мені таку радять.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    у нас найпростіша модель бош, яка була доступна по ціні 5р тому. Пече все, я не нарікаю. якби мені бульбу пекла 1,5год - я б здуріла, в мене 40 хв, щоб хрустіла так. , Пекла в ній еклери, тарти, хліб, піцу, бісквіти, кекси, печиво різне, пряники, сирники, мясо шматок, мясо на грилі, рибу на грилі, крильця на грилі - не знаю, на що там нарікати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Haidee, в мене без того електрощупа, я його не хотіла брати
    EOB53410AX
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На старій квартирі мала бош, досить "наворочений", як на той час, все пекла по вищому розряду, звісно, все треба пробувати і перевіряти, інструкцію перечитати варто теж, дуже помагає...
    Зараз маю вірпул вже 5 років, теж все добре, всі режими використовую, бісквіти печуться добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    я правильно зрозуміла, що картопля готується лише на грилі? Розкочегарили духовку (доречі, скільки хвилини?), а потім 20+15 хвилин гриль? Вимикаємо духовку і картопля там доїодить?
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можна і не на грилі, це мій чоловік так робить, ідея в тому, що картоплю треба запихати в максимально гарячу духовку, а в мене можна розігріти максимум до 250 (але насправді режим "розігрів" нагріває швидко лише десь до 100), а коли виключаю після грилю (максимального) - то на табло більше 300. Можна пробувати нагріти на максимально можливу т-ру, поставити на режим "верх-низ", але не ставити одразу, а хвилин через 5. Ви як спробуйте кілька варіантів, то зрозумієте. Картопля хоче високу температуру, мінімум 200, краще більше на початок, при низькій буде довго і несмачно (я колись по молодості спекла на середній т-рі з обдувом, довго і нудно, і висохло на камінці:girl_crazy:). І олії трошки обов'язково давайте, буквально щоб змастити - без олії не те.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1