Електронна книга (e-book)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ashlie, 17 Березень 2011.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мій Nook без підсвітки. Але з технологією Ink чорнила, яка береже зір.
    Дівчатка, чесно, очі значно менше втомлюються.
    Спробуйте почитати один вечір з підсвіткою, другий - без; відчуєте різницю.
    Плюс ще в тому, що мій Nook не дає мені читати в поїзді, в темноті і в інших несприятливих для збереження гостроти зору умовах.
    І це не є зле, я Вам скажу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене був Texet TB-780HD.
    Тільки зараз побачила, що там й діагональ була більша - 7, але думаю, що й до 6 звикну :). Великим плюсом було читання практично всіх форматів, не потрібно ніяких конвертерів.
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2015
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дякуючи Олі- @Virginia , я вже щаслива власниця kindle! Маю питання - є листок-вкладиш, що мол , перед початком роботи потрібно зайти на сайт й почитати хід дій. Ну але там ніби нічого аж такого не пише - по суті зарядити, зайти туди -то то й зареєструвати. Ще поки що ніц не робила, бо пам"ятаю, що щось писали дівчата, які вперше реєстрували за якісь нюанси - не підкажете?...Бо ж пише, що є гарантія на рік, якщо все правильно зробити. Буду дуже вдячна за роз"яснення!
    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2015 ---
    А можете дати посилання на Вашого продавця чохла?..
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    До речі, знайшла нормальни чохли для Нуків. Правда в Києві, але шлють НП.
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Я вже близько місяця насолоджуюсь електронною книгою. Придбала pocket book basic 614.
    Купила ще дуже акуратний чохол на магніті. Якось викладу фото. Якістю задоволена дуже, і не знаю як я жила без цього раніше)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ще питання по реєстрації - я її зареєструвала через вай-фай з самої книги. При реєстрації змінила на нового користувача - бо ж книга була прив"язана до екаунту @Virginia, як покупця. Потім з ноута зайшла на амазон в свій новостворений профіль, але щось там ніде книжка не відображається. Це означає, що я її неправильно зареєструвала?...Бо на самому кіндлі світиться, мол, Tetyana's kindle....
     
  8. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Дівчатка, хто має Kindle 3 з пошкодженим екраном - куплю. В мене все ціле, але полетіла материнка, сказали можна замінити середину.
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я кожного вечора про таке думаю. Що захотіла - читаю, через пару хвилин після озвучення бажаного
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Хто має Kindle Paperwhite Kindle (7th Generation) - чи є можливість змінити оту дивну нумерацію - в мене замість сторінок якісь "місця" й % прочитаного. То хотілося б по -людськи оті сторінки відображалися...Я вже ніби й звикла, але все ж....Перечитала на амазоні купу інфи, але щось не знайшла відповіді на це питання. Й аналогічно з підсвіткою - я так розумію, що саме в цій моделі якийсь інший принцип - й нема піктограми щодо регулювання яскравості?...
     
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    я десь читалася, що електронна книжка працює за таким принципом, що сторінки не можуть відображатися, бо все залежить, в якому ти форматі закачала книгу і тд. Я ті "місця" міняю на час, скільки залишилося до кінця глави чи книги (треба кілька разів натиснути пальцем на ці локаціон). Мені так зручно - вже звикла. Мене лише на початку дратує, коли вказується, наприклад, один час на прочитання книги до кінця, а потім він в рази збільшується))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мій Barnes and Noble "Nook" відображає сторінки. Крім того, є можливість "перейти на потрібний %", "перейти на потрібну сторінку".
    Книги качаю в форматі фб2, читаю в Кулрідері.
     
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Немає. Просто привикніть. Я навіть на це уваги не звертаю :girl_smile:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Мені також спочатку було незручно, але швидко звикла - гортаю по розділам або по тим %.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В мене теж пейпервайт, але не зрозуміла чому неможливо відрегулювати підсвітку, вроді купа градацій...

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Без імені.jpg
    В 7 версії нема такого - я вже на оф. сайті знайшла відео - там так само нема такої піктограми, то вже заспокоїлась, 6 версія має, а ця чомусь ні....Нема самого того значка "лампочки" на панелі й в налаштуваннях теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Аа, ясно, певно в мене 6-а версія

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  18. gaby

    gaby Member

    Дівчата, а де ви скачуєте сучасні книжки англ. мовою? в електронних бібліотек переважно тільки класика, а сучаних щось я не можу знайти (приблизно починаючи від 2010р.)
    а також ніби на амазоні можна купити не саму книгу, а електронну версію для Кіндл, чи хтось таке робив?
     
  19. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    З амазона я завантажую лише безкоштовні книги, а це класика або сучасне по акції. Про те, які з сучасних книг тимчасово безкоштовні, взнаю на реддіті - r/FreeEBOOKS. Переважно там молоді автори таким чином дають про себе знати, але буває і щось з популярного. Наприклад, таким чином я собі недавно завантажила "Дівчину з татуюванням дракона". Просто треба за тим слідкувати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. gaby

    gaby Member

    Дякую Вам, дуже корисний лінк. На жаль, там нема тих книжок, які я хотіла, але все одно є багато іншого доброго. Дуже дякую!
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2015