Електронна книга (e-book)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ashlie, 17 Березень 2011.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Супер! Мені колібрі не пішла... Не сподобалось, що вона створює на кожну книгу окрему папку, якось ніби підвисала мені і могла вибити в процесі конвертування. Зараз дружу з он-лайн конвертором, нам добре разом: )
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дууууууууууже помічна програма, особливо для зміни формату для Кіндла :connie_pull-pigtail
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    @lovikyou , а де вона створює окрему папку? В компі вона все в одній папці тримає . В кіндл мені перенесла всі книжки і там вони ніби без папок .
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ця програма створює на кожного автора окрему папку на комп'ютері, але ці всі папки знаходяться в одній(можна вибрати де її зберегти).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В мене в книзі було все окремими папками: книга + ще якийсь незрозумілий файл..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Це сама книга і обкладинка, напевне.
    Але я ніколи не заходжу в папку е-книги. Я відкриваю Колібрі і там видно книги на моєму пристрої. І перекидаю чи форматую теж через цю програму. Мені дуже зручно нею користуватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Йой, а я підключила свій кіндл до нету, воно мені оновило все і якось не можу звикнути до нового меню((То я одна така?
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я відімкнула нет давно-давно, бо мені подобається заставка з деревом чи дівчиною, а рекламовані книги ні: )
    Щось цікаве з`явилось після оновоення ?
     
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Та, власне, в мене теж був відімкнений. А ту тут вирішила книгу закачати через вай-фай, а воно автоматично все оновилося.Не знаю, мені нічого не подобається(((Можна це якось вернути назад?
     
  10. Nicgal

    Nicgal Member

    відгукніться, хто купляв електронну книгу на амазоні. Стоїть питання чи купляти тут чи через інтернет і постало питання про гарантії. Якщо прийде щось несправне чи щось станеться чи існує там обмін?
     
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Аж цікаво стало:). Підключила, в мене ніякого оновлення немає... А давно ви не оновлювали свій кіндл перед тим?
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    І я підключила до вай фай і нічого не сталось нового .
     
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Давно, фактично ні разу не оновлювався)). А тут зовсім інше меню(( До речі, раніше я бачила, який приблизно об'єм закачаної книги по крапочках під низом, а зараз цього немає.
     
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А яка у вас модель? В мене було оновлення давніше, то трохи кнопки поміняли, але не критично, також вибір інших мов для меню. Крапки під книгами залишились.
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Kindle Paperwhite/ Кнопки всі змінили)
     
  16. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчатка, щось не можу знайти...підкажіть де ви скачуєте книжки?
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Вводите в Google назву книжки скачать і Вам вибиває сайти, де можна її скачати :girl_wink:
     
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    та то ясно, але....мені б гарний сайтик, де можна подивитись/подумати щоб то гарного почитати, бо так з ходу, то навіть не знаю...ну і щоб задурно:girl_wink:
     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Подивіться у цій темі є посилання на електронні бібліотеки Електронні бібліотеки
    Рецензії, описи до книг часто дивлюся тут LiveLib (Живая библиотека) — социальная сеть читателей книг
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    А моїй книжці вже би й новий чехол здався . Де вони є гарні ?