Емоційне вигорання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем ratiana, 12 Грудень 2010.

  1. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    в мене емоційне вигорання буває раз (обов*язково), а буває кілька на місяць. І все провокує робота. А інколи буває що щось намагаюся спекти чи зварити (щось новеньке), такий азарт і настрій, а страва (випічка) не получається такою як собі надумала - то для мене найбільше "вигорання", бо після того вже і не хочеться більше нічого пробувати. Потім проходить.
     
  2. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    в мене емоційне вигоряння приходить рідко,але то не скоро минає.я пробую не наганяти то на себе ще більше,але не завжди виходить.стараюся щоб було все нормально,але ніхто незнаю що із ким завтра буде і як себе в тій ситуації повести,щоб не зірватися.
     
  3. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    В мене емоційне вигорання стається тоді, коли процес роботи стає процесом заради процесу. Я не можу плисти за течією і не бачити досить серйозних результатів своєї праці, як матеріальних так і професійних. За статистикою раз у 5 років кожна людина повинна щось міняти у професійному плані-роботу, посаду, напрямок діяльності, бо інакше приходить емоційне виснаження. От і я 3,5 роки на роботі, і бачу - насувається емоційна пустота. Важко. Відпочинки не допомагають, декрет не планую. Проблема десь всередині і набагато глибша. Собі відповідей поки що дати не можу.
     
  4. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Я чудово розумію, що за схемою "робота - дім, дім - робота" живуть дуже багато людей. Емоційно виснажилась... Не змінюється картинка...Як з цього вийти?
     
  5. nata1

    nata1 Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Повністю згідна, на останній роботі від депресії врятувала вагітність і нородження дитини
     
  6. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Людина так влаштована, що повтори сприймаються як біг по колу. В мене якось так складається, що кожні 3-4 роки змінюється вид діяльності, причому досить радикально: то з дітьми, то з дорослими, то офіс, то громадська організація, то дитячий табір відпочинку; то - переважно спілкування з людьми, то - робота "я-комп". Як на мене, це добре стимулює й розумову, й емоційну діяльність.

    І ще: коли таке емоційне вигорання варто пожаліти себе (надати собі якийсь бонус у вигляді кількаденної відпустки, скажімо, або хоч - похід в 3Д кінотеатр), або допомогти ще комусь, кому ще важче. Звучить парадоксально, але це спрацьовує. Перестаєш зациклюватися, дієш - отже - живеш по-справжньому. :)
     
  7. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Так ось шо мені треба! Бо вже 4 рік на роботі, кожен день, (і без відпустки) в мене непросто вигорання, а дах їде. Так все дратує чомусь.
     
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Емоційне вигорання

    В мене емоційне вигорання буває дуже рідко, але я зразу збираюсь на природу, відключаю мобільний, збираю друзів і на цілий день. Жодного слова про роботу і все як рукою знімає.
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Емоційне вигорання

    В мене теж зара така пора, що край - терпіла я терпіла і дійшла до точки кипіння. Робота мене влаштовує - нічого тут міняти не хочеться. А от колеги виснажили зовсім - тяжкі люди. Вже навіть чоловіка попередила що дедалі частіше мене тягне звільнитись. Поговорила з керівництвом - вирішили поміняти проект. Зара матиму відпустку, потім трошки попрацювати, потім знов відпустка і все - асталявіста. Тим і живу - днем, коли вирвусь з того оточення.
    А взагалі я собі можу напланувати поїздок на рік наперед - кругом мене тягне і маю бажання та силу, та і фінанси то всьо втілити. От тіки 24 дні і не більше - ніц тут не поробиш :sad:
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Емоційне вигорання

    А на вихідні? Виїхати до лісу десь за Львів і трошки розвіятись.
     
  11. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Як я вас розумію, в мене аналогічна ситуація. Робота хороша,державна,зарплата не найнища серед інших працюючих, але колектив.... то окрема тема. Нашу організацію минув проект про скорочення пенсіонерів, такшо половина працюючих старші люди. А ще й село і так піти нема куди,а ще й на роботі тільки й мови шо про городи і яка "та молодьож розвратна". Вдягнутися нормально не можна, бо якшо коротше шось ніж до коліна,то вже проводять поглядами і так у всьому. Незнаю шо робити.
     
  12. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    І я незнаю, що робити, немаю сил після вчорашньої сварки попила мені одна людина крові, ледве вчора заснула, а сьогодні відчуття, що вчора на городі працювала. І взагалі, треба втікати зі Львова на села, бо поїду мозгами.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Емоційне вигорання

    так, а тепер маючи свій засіб пересування це взагалі не проблема. Так і роблю. Але виходить шо живу від вихідного до вихідного. А так і час іде, життя .... Не такі мали б бути чекання в здоровому оточенні. Ну але от травень на носі - купа свят і відпочинку. Розвіюсь.
     
  14. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Час від часу потрібно просто змінювати обстановку та оточення
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Емоційне вигорання

    І знову я тут - склалась така ситуація, що не знаю як її вирішити самій, може хтось тут щось порадить. Маю людину, яка зовсім не хоче працювати, а ходить на роботу лиш для сидіння в неті: контакти\фейсбуки і т.д. Людина-початківець, тобто в моєму розумінні мала б зі шкіри лізти аби лиш набути професійних навичок і зарекомендувати себе добре в колективі та на проекті. Ну а людина того мало що не розуміє - так на всі зауваження і спроби пояснити та скерувати у правильне русло реагує просто сарказмом або пропаданням бозна де по пів дня. Важелів впливу серйозних - читай фінансових - я на неї не маю. А за кінцевий результат продукту підписуюсь я - так як керівник якості на проекті. І от маючи такого співробітника-неробу (пофігіста) я постала перед дилемою:
    - або повідомляти клієнта що продукт готовий до виходу на ринок (свідомо знаючи що не готовий бо та людина його добре не перевірила). Цього я морально зробити не зможу - бо є дуже відповідальною і всьо життя такою була. А потягнути роботу за двох теж не зможу;
    - або звільнитись самій і нехай наймають няньку - бо я себе там відчуваю нянькою в дитсадку з таким співробітником. Вже мала з ним різні розмови - спочатку в жартівливій формі, потім посерйозніше, потім з конкретними фактами і конкретним вказуванням на цілоденне зависання в неті. Нуль реакції, а ще й навіть навпаки - людина тупо ігнорить все і відразу ж відкриває контакти і за своє...

    Робота дуже добра і приносить задоволення, але в мене вже доходить точка кипіння, що я майже готова її кидати - чи це буде правильно?

    Допоможіть розібратись і може матимете добрі поради.
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Хто керівник цього працівника?
    Якщо ви, то після стількох китайських попереджень пора звільняти.
    Якщо не ви, то після стількох китайських попереджень пора довести ситуацію до відома керівника (якщо він ще не в курсі). У вас же ж не дитячий садок, людина на роботі повинна приносити користь компанії і працювати на неї. Не хоче - адьйос.
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Емоційне вигорання

    безпосередній керівник - я, але я не вирішую його долю на рах. звільнення\винагороди.

    доводила. Обіцяли поговорити і розібратись. Вже два рази я мала серйозну розмову з моїм керівником - наразі прогресу ніякого. Таке враження що вони його тримають, бо нема як вивести - клієнт може не зрозуміти. Не любить кадрових змін.
    От і надіються що я просто візьму і все сама вигребу. Щоб і вівці цілі і вовки ситі. А я вже нагодована тим :8:
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    А відключити інтернет тій людині є можливість? Чи взагалі вилучити комп. Вимагайте звіт в кінці робочого дня про виконану роботу. В кінці кінців запровадьте штраф за пропадання з робочого місця.
     
  19. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Швидше за все, мова йде про тестування якого веб-ресурсу, чи я помиляюсь? Тобто комп і інтернет необхідні. Але ж адмін завжди може точно відслідкувати "історію" ходіння по мережі - можна це все навіть роздрукувати і передати начальству. Ну і все....
     
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Ага, і пастуху вічна пам'ять.
    Я би радила поговорити з кервником проекта і просто напросто пояснити, що за двох ви працювати не будете. Ви виконуєте свою роботу, навіть готові допомагати новачку, якщо йому щось не ясно, але за двох працювати не можете і не будете. Як наслідок - або ви надаєте клієнту невідтестований проект (і ризикуєте своєю репутацією як мінімум), або виконання завдань затягнеться на дуже довгий час ( і знову, як мінімум, репутація і довготривалі стосунки з клієнтом під загрозою. Я вже не говорю про якісь неустойки за контрактом). У будь-якому разі страждає компанія.
    Відповідно в них є кілька виходів:
    1. Звільняти цю людину і брати на її місця працівника, який (ОМГ!) буде працювати.
    2. Якщо замовник не любить кадрових змін, то цього "працівника" поки не звільняти, але взяти людину, яка буде виконувати його роботу.
    3. Ви можете виконати його роботу, але вам це додатково оплачується ( то вже на ваш вибір, наскільки ви того хочете і можете).

    І про своє звільнення наразі не думайте, то точно. Якщо вам робота подобається.