Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їсти"?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем truskaffka, 19 Листопад 2013.

  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    Та яка різниця, що за методи, як допомагає?
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    якщо педагогіка і психологія і просто допомагає людині повірити в себе то напевне нічого, це роблять і звичайні психотерепевти. Але зазвичай такими благими намірами сеанси не закінчуються. Часто ж манпуляція для того щоб видурити гроші, прив"язати людину до чогось, що не є справжнім, насадити якусь думку. Містифікація. Диявол - батько брехні, він не вміє творити нового, лише спотворює, містифікує, надає "нового життя" вже існуючим речам, тому треба на таке дивитись з широко розплющеними очима.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    Згідна. Навіть з дуже розплющеними і з думаючою людиною збоку.
     
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    А як з родовими "боргами"? Маю аж дві історії, якби не знала цих людей, то важко було б повірити. В мене є далекі родичі, в яких в родині передчасно вмирають всі чоловіки. І так вже третє покоління. Один втопився (нещасний випадок на рибалці), його зять впав з коней в селі, була зима і замерз, чоловік внучки помер від лейкемії (за один місяць). Всі жінки залишаються вдовами у віці до 30 років. Кажуть, що прадід у війну міг когось заховати, але побоявся і ту людину розстріляли, тому тепер наступні покоління розплачуються. В другій історії також "винен" дід, нібито неправдиві свідчення в судах давав, то його внук загинув в аварії, а правнук втопився. Важко сказати, чи це просто співпадіння, чи кара за гріхи предків.
     
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    В християнстві такого поняття, як "родові борги" нема. За благочестиве життя може бути благословіння на нащадків аж до десятого роду, а за нечестиве, за тяжкі гріхи - прокляття до четвертого роду. Ваші приклади можуть бути прикладами прокляття. І якщо людина віруюча, сповідуюча викупну Жертву Сина Божого, то треба йти не до ворожок, чи екстрасенсів, а до церкви, де священнослужитель молиться над такими людьми, які попередньо проголошують розірвання такого прокляття. Людина не мусить жити з тим прокляттям, але ворожки, чи екстрасенси не те, що не поможуть, а ще можуть більше нашкодити, бо ми знаємо, чиї вони слуги.
     
  6. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    Це ж від кого прокляття...якщо говорити про християнство? І чим то не пасує під термін "родовий борг"? Назвати по-різному можна. Чи дійсно таке поняття є у християнстві??
     
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    А чи є поняття "родові гріхи"? Наприклад, у Старому Завіті Господь карає царя Давида за гріх смертю сина. Хоча сам Давид дуже каявся, молився та постив.
    Колись читала статтю про родові гріхи. Там писало, що діти, які без гріха постраждали для навернення своїх родичів, отримають вічне життя і обминуть пекло.
    Але ми маємо молотися за душі померлих предків. Щоб Господь простив їх гріхи.
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    Я отако, до речі, сиділа і думала якось. То навіть таке просто поняття, як генетична і не лише хвороба, то по суті теж "родовий борг", нє?. Бо навіть як відкинути генетичні вади, то часто буває, що по роду в людей виникають однакові недуги (там головні болі, запалення часті). Та навіть тіж самі генетичні вади з покоління в покоління. Хотілось би почути думку на це від християн, як це Біблія пояснює?
     
  9. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    Ті хвороби що передаються генетично не варто так розглядати оскільки, якщо пригадати з генетики ми частину генетичного матеріалу успадковуємо від мами, частину від тата. Це означає щоб Бог дає допуст того чи іншого успадкування. Це не фатум і не приречення. Ну, бо ж є варіанти. Або хворий або здоровий. А часто у хворих батьків абсолютно здорові діти. Тим більше якщо розглядати хворобу з боку християнства то хвороба це
    а) часто є наслідок діяння самої людини (не вбереглася, нехтувала здоров"ям, куріння, наркоманія і т.д.)
    б) якщо хвороба є незалежно від способу життя людини, чи генетична сприйнятливість до хвороби - то це просто як ініціація до діалогу з Богом, до навернення. Бо в безсиллі людському пізнається сила Божа. І часто люди починають шукати Бога, змісту речей саме у хворобі, відбувається зміна пріоритетів, переосмислення цінностей. В цьому випадку, власне, якщо хворобу розглядати суто як кару, тим більше за гріх брата, свата і тд., то це людину пригнічує і посилюється внутрішній бунт проти такого Бога. Цим і послуговується нечистий.
    Може і некоректно, але мені сюди пасують ці рядки
    9. І сказав Він мені: Досить тобі Моєї благодаті, бо сила Моя здійснюється в немочі. Отож, краще я буду хвалитись своїми немочами, щоб сила Христова вселилася в мене.
    10. Тому любо мені перебувати в недугах, у прикростях, у бідах, у переслідуваннях, в утисках через Христа. Коли бо я слабий, тоді я сильний.
    (2 до Коринтян 12:9,10)
    Щось таке було ще у Старому Завіті. Слава Богу, ми живемо зараз у Новому, тому багато старозавітніх християнських істин неактуальні. Ну, хіба я чогось незнаю :connie_pull-pigtail
     
  10. Andriy Matsiyovskiy

    Andriy Matsiyovskiy New Member

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    може хтось знає щось про отця Ігнатія з церкви свято Михайла ?, чи прийиає він і коли?
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Енергетика, аура, родові "борги", порча і т.д. - що це і "з чим то все їст

    він часто має Літургію на 7 год. в церкві Всіх святих, на вул. Вічеві,2 там і сповідає.
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчатка, пишу тут.
    Маємо бабцю сусідку. Жили в мирі 5 років. Два тижні тому стався між нами конфлікт. Бабця досить специфічна. Кляне мені дітей. А сьогодні верещала, що піде до церкви свічки на дітей моіх капати.
    Я бабцю не зачіпаю. Після конфлікту не спілкуюсь з нею взагалі. Але десь мене в душі страхи збирають, коли чую ті прокльони. Як бути в такій ситуаціі?
     
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Помоліться за ту бабцю, прокльони завжди повертаються на того, хто клине.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1