Епідіти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем фіона, 3 Грудень 2009.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Епідіти

    Добре, ми почекаємо, поки у Вас з'явиться час і настрій на
     
  2. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Щиро дякую всім хто відгукнувся на моє повідомлення! Інколи так бракує того слова у підтримку, навіть і віртуального!!!! Я розумію, що далі навряд чи є потреба розвивати цю тему, оскільки вона є складною, і однозначної відповіді на всі запитання і так не отримати. У кожного своя історія, своя біда, і немає одного ліку від неї, у кожного все індивідуально.
    Я дітей лікую гомеопатією, хоча із старшою наразі зрадила гомеопатичним препаратам, моя лікарка просила не давати ніякої хімії, зачекати, я промучилася тиждень вирішуючи чи починати місячний курс лікування, що призначили нам на Дністровській чи ні. Але ми з чоловіком вирішили все ж таки подавати той місяць. Оскільки, дитина знервована, перелякана, а гомеопатію потрібно трошки довше приймати для стійкого ефекту. Ми подумали, що того запасу часу ми не маємо. Але слава Богу, моя гомеопат підтримала мене, і сказала все одно паралельно з ліками приймати горошки. Ми вже скоро знову йдемо на прийом до лікаря, будемо слухати, що нам скажуть. Дуже дякую всім ще раз за повідомлення у темі.
     
  3. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Хороший лікар на Орлика Куртяк Л.А. моя доня після прививки на гепатит дістала судоми і саме лікарка нам допомогла, приємна жінка, дала всі контакти, зробила всі аналізи, навіть зараз якщо треба дзвоню, ми лікувались дома, зараз Слава Богу все нормально. Тримайтесь все буде добре.
     
  4. Barbariska

    Barbariska Member

    Відповідь: Епідіти

    Ми також півору лікувались в Куртяк на Орлика. Враження не з приємних. Потратили купу грошей, а приступи не зменшились навіть почастішали. Викидали гроші на ліки, а можна було зробити дітині пенсію і брати ліки безконтовно. про пенсію ніхто навіть словом не обмовився. В них на Орлика я замітила якась манія зразу класти в лікарню і уколи, уколи і ще раз уколи.В нашій ситуації ті уколи тільки погіршили картину з епі. А Козубенко сказав, що я погана мама, що моя дитина в півроку не вміє ще нічого робити. А що дитина могла зробити, якщо ті приступи просто викручували її в різні сторони і вона була весь час вяла і хотіла спати.От такі мої особисті враження . Це пишу з власного досвіду.
     
  5. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Пройшло вже трохи часу з тих пір як я останній раз сюди заходила, на те були причини. але перш ніж розповісти, хочу сказати які ви всі МУЖНІ, СИЛЬНІ батьки діток з епісиндромом!! Низький вам уклін і повага. Я ДУЖЕ хочу щоб дітки переросли і позбулися цієї хвороби, хоча кажуть це не хвороба, а синдром, а синдром не лікується.:girl_sad:Значить так, продовження історії моєї донечки таке: ми зробили МРТ головного мозку, нам поставили діагноз артеріовенозна мальформація лівої потиличної долі.(АВМ). Це був шок, якщо не сказати більше. Це патологія судин головного мозку, яка є вродженою. Одним словом це клубок судин розміром в до 2-х см. але відправили на консультацію до нейрохірурга. Ми відразу поїхали в Київ в інститут нейрохірургії, до лікаря який займається епісиндромом. Він сказав по результатам МРТ, що на 90 % це АВМ, і є вроджене. Але потрібно пройти ангіографію з введенням контрасту, це все відбувається під загальним наркозом. Я упускаю всі деталі. Одним словом, нам підтвердили цей діагноз. попередньо нам запропонували їхати на гамма-ніж в Прагу, де успішно проходять такі операції - вони є безкровні, і дають хороші результати, і наш випадок підпадає під тавке лікування, ми вже до проходження ангіографії були на таке налаштовані. Але після розмови з власне ХІРУРГАМИ, ми вирішили видаляти це через трепанацію, і після операції нам сказали, що наше рішення було вірним оскільки сама АВМ виявилася більшою ніж на знімках, та були включення, які гамма-ніж навряд чи повністю закрив. Отака в нас історія. Зараз ми вдома, відпочиваємо, набираємося сил. Слава БОГУ, що все позаду. Надіюся, молюся, прошу Бога щоб ми про це забули назавжди.
     
  6. Barbariska

    Barbariska Member

    Відповідь: Епідіти

    Я ніколи би не подумала, що таке страшне слово епілепсія буде стосуватися моєї дитини:sad:. Хоча в нас симптоматична епілепсія (ремісія більше ніж рік), але для мене, то як вирок і весь час думаю, чи ми таке тавро скинемо чи ні. А ще недавно логопед наголосила, що якщо дитина буде вже дорослою, то про права на водіння можна забути. Можуть докопатися, що в діагнозі було те страшне слово і по всьому. Можливо ви скажете, що це дрібниці, але таких дрібниць назбирається багато, в яких те слово стане перешкодою. А ньюансів є так багато, при які ми і не думаємо в дитинстві.
     
  7. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    набирайтеся сил разом із донечкою, а ми всі разом будем молитися за її здоров"ячко ( нашіть її ім"я). Все буде добре, дитина скоро забуде те все, а в мами на жаль рубець на серці і страх за дитину залишуться назавжди.
     
  8. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    дякую за такі влучні слова, і вони є дуже влучними.:girl_sad: Її звати Марта. Дуже дякую!!!!! всім за підтримку. Хотіла ще поділитися з почутим і побаченим. На рахунок діток з епі нападами. В тому інституті нейрохірургії є ціле відділення яке займається епілепсіями. Приїздять туди зі всієї України мами з дітками, кажуть їм там щось капають, і поітм у дітей немає приступів, я деталей не знаю точно, що капають. але можу дати адресу де то в Києві знаходиться. принаймні можливо комусь потрібно буде на консультацію туди з’їздити. Буду рада допомогти. Знаю що роблять операції дітям з епі нападами - блокують кровопостачання в ті частини мозку через які стаються напади.
     
  9. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    це цент на Богатирській? Напишіть може в цій темі, може колись пригодиться.
     
  10. Barbariska

    Barbariska Member

    Відповідь: Епідіти

    напишіть, мені також цікаво...
     
  11. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Епідіти

    Якщо інститут нейрохірургії - то на Мануїльського.
     
  12. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Так, інститут нейрохірургії знаходиться на Мануїльського, 32 - тепер Майбороди 32. станція метро Лук’янівська.
     
  13. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Епідіти

    А скажіть хто вас оперував, просто в мене свекруха туди зверталась із хворобою паркінсона, тоже хотіла оперуватися, але передумала.
     
  14. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Оперували нас двоє: професор Цімейко Орест Андрійович та лікуючий лікар Мороз Володимир Васильович - ми лежали в клініці паталогії судин головного мозку. Там сам інститут поділений на купу клінік, і кожна вузько-спеціалізована. Ще ми консультувалися в Цимбалюка віталія Івановича - десь дуже поважна вельмищановна людина. Про них всіх можна погуглити, тому я не буду розповідати хто чим займається.
     
  15. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Епідіти

    Не знаю як кому, але ми туди возили сестричку і забрали звідти рослину.Якщо до їхнього капання вона була адекватною, нормальною дитиною, то після...просто жах.Там капають розчин один раз на день, склад приховується, ніхто не знає, що там.Відношення персоналу жахливе.Якщо поставлять крапельницю, то знімати ніхто навіть і не подумає прийти.
    В палаті лежали дітки , яким робили операцію, мама потім ще довго спілкувалася з мамами тих діток-тільки одній дівчинці допомогло у інших напади тривають до цього часу.
    Після другого разу такого лікування(бо сказали, що треба кілька курсів)стан погіршився, вона не могла ні сидіти,ні говорити.Стали телефонувати до Лапоногова(тодішній зав.відділенням)сказав купити якісь ліки, пізніше виявилось, що вони давно зняті з виробництва,і він про це знав!А потім взагалі сказав. щоб не заважали йому працювати.А батьки були у відчаї і не знали, що робити:sad:
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2010
  16. Barbariska

    Barbariska Member

    Відповідь: Епідіти

    Нам пропонували також їхати на консультацію до Цимбалюка і в нього ж робити підсадку стовбуравих клітин.Але добре подумавши, поговоривши ще з багатьма лікарями ми передумали. Гарантії ніякої ніхто не давав, та і до того всього хірургічне втручання в голову дитині(мозок), трепанація черепа - могло би привести до гіршого. Про лікарів тих, що ви пишете чула тільки позитивні відгуки.
     
  17. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Дуже прикро чути таке.. Нам теж ніякої гарантії ніхто не давав. Я мала неодноразово бесіди з нашим лікуючим лікарем Морозом В.В. перед операцією. нам теж ніякої гарантії не давали 100% - на все воля Божа. Мозок- це така субстанція, там не видно які з нейронів задіваються, єдине про що нас попереджали це про те, що МОЖЕ випасти поле зору правого ока. ТАк воно і сталося, і зараз по-трошки відновлюється, дуже надіюся, молюся, сподіваюся, що відновиться. Я теж, перед операцією, не могла змиритися з тим, що дитині будуть дирку вголові робити, але зваживши на те, що наша АВМ - це бомба сповільненої дії, в любий момент -інсульт, з непередбачуваними наслідками, прийняли рішення про операцію. Я знаю як це - прйимати рішення за свою дитину, і мучитися чи ти робиш не гірше своїй мальоті. Дай Боже нам всім терпіння, здоров’я.
     
  18. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Епідіти

    Моїй донечці поставили діагноз епілепсія драве її 7-м місяців,лікуємось на орлика в Рудковської,не обнадіювала ,сказала ,що може впливати на розвиток,інтелект!!!!!!!!!!!
    я записалась на прийом до Домініка Густановича на Шпитальній,може ,що підкаже.
    Якщо хтось,стикався з таким то напишіть де були,чим лікувались,все,буду дуже вдячна.
     
  19. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    ми в нього колись лікувалися, але не довго, бо без підтвердження виписав дитині протисудний сильний препарат бензонал( здається так), однак Бог дав розуму проконсультавати із іншими лікарями та його недавати. На даний час проблем вже немає. І в Рудковської були, однак також у неї не лікувалися. Виздоровлюйте.
    А як у вашому випадку воно себе проявляє?
     
  20. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Епідіти

    дякуємо
    Самого початку руки , ножки підгинала , очі завертала догори і всю трасло і сильно плакала. Останній раз було інакше шию спазмувало!( незнаємо куда ще податись....