Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Flina, 2 Серпень 2011.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    при ЕА є можливість одразу дитинку до груді прикласти, чого неможливо при повному наркозі. Немає оцих відчуттів "виходу з наркозу". Зате є можливість іншого- сильних головних болей на протязі перших тижнів ( хоча це не обов язково, але можливий такий побічний ефект у ЕА)
     
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Просвітіть хтось мале-дурне, то при КР з використанням ЕА ти повністю не відключаєшся?
     
  3. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Наскільки я знаю, то ні.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    ні. блокується лише нижня частина тіла
     
  5. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    То тато "гріє" дитину лише поки маму "почистять і заштопають", а потім мамі? Чи мама вже потім отримує дитинку?
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    не знаю, але мене відключили повністю , але перед тим питали як я хочу - повністю чи ні....
    знайомій робили екстренно, вона була при тямі, то казала, що бідна не знала де очі подіти, в проміжках лампи над нею все було видно.....
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    В мене не було ЕА, був загальний наркоз, правда вже після самих пологів.
    Так от не знаю чи з тим наркозом пов"язано чи ні, але перший місяць-два я сльозами заливалась і стіни дерла від жахливих головних болей і болей в поясниці, які неможливо було зняти. Особливо при прикладанні. Якби була ЕА, то хоч би то було логічно, а так нічого не розумію...
     
  8. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Менi через тиждень-другий будуть робити ЕА при КР. Молюсь за позитивний результат, потiм тут вiдпишу.
     
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    То ми - колеги. Не уявляю собі, як то все має бути. В принципі, не хочеться бачити
    як мене ріжуть, а з іншої сторони - кнопу швидше побачити.
     
  10. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Коли мені робили ЕА, то анестезіолог дуже зі мною сварився за кожен рух. Казав, що я "рухома мішень", і якщо я не замру на хвилину, то взагалі не буде давати ЕА. Пояснив це тим, що якщо пацієнт рухається, то він може не точно вколоти і тоді я отримаю страшні головні болі.
     
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Аналогічно. Дуже сварився, що не можна рухатись, бо як не туда попаде, то буде кепсько. Не знаю чи всіх, а мене ще й медсестра тримала.
     
  12. Sjanulka

    Sjanulka Загублений

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Дівчатка хочу спитатися у більш толкових ніж я у цьому питанні. Я ще не народжувала, в пологовому з дівчатками не спілкувалась, тому темна я маса на рахунок ЕА Тільки от з ваших дописів для себе щось прояснюю. Питань кілька.
    1) Коли дають ЕА, то вона знімає лише біль чи затерпає вся нижня частина тіла ніби німіє? Тяжко спитати,бо власне не знаю як це відбувається)
    2) Чи використовують таку анестезію чоловікам чи це тільки для родів?))) (чоловікам як анестезію для незначних операцій на ногах)
    3) Якщо таки використовують ЕА чоловікам, то чи може вона вплинути в подальшому на ерекцію?
     
  13. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Мені робили ЕА ,власне при операції на ногу( у Військовому госпіталі) ,то все супер:good:Розмовляла деякий час з лікарями під час операції...а потім заснула, за 4 години після операції поставили на ноги і сказали ходити, правда знепритомніла, бо заскоро напевне встала, але нічого поганого від ЕА не сталось, але при поогах просто для зняття болі би не використовувала у жодному разі!!!
     
  14. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    З першим робили мені ЕА. В мене ноги не німіли. Проте лікарі сказали після ЕА лежати, бо реакція могла бути різна.
     
  15. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    а немає застережень при використанні ЕА для алергіків чи перед тим якісь проби роблять у нас - не знаете?
     
  16. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    Мені робили 2 проби не памятаю на що, царапали на внутрішній стороні руки 2 полосочки і чекали чи не буде алергії ( але ЕА робили не при пологах), тай в будь-якому випадку анестезіолог проводить розмову і питає про алегрії , хвороби серця та й інші захворювання.
     
  17. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    то безпосередньо перед самою операцією?


    ага, тільки сюжети були минулого року як породіллі ввели десь в Донецьку і кома після пологів 4 роки(((. А питали - не питали, то заднім числом не вичислиш((.Тому, тьху-тьху, краще самому перестрахуватися - тому так допитуюся....
     
  18. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    За 2-3 години десь
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    та може ну її, ту ЕА - здоровіша будете
     
  20. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Епідуральна анестезія. Воно нам треба?

    У мене подруга народжувала у Іспанії, робили епідуралку, малий потім довго головку не тримав , не знаю чи з цим повязано, але без потреби і просто для зняття болю нічоли би її не робила.