Феміністка - так чи ні?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Liliyah Romanova, 5 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Сподіваюся, я ще не набридла зі своїми темами... :girl_haha:

    Я тут постійно маю нагоду бачити феміністок, стикатися з тими, хто має феміністичні зсуви (тяжко назвати це інакше), чути про нові й нові феміністичні ідеї про те, як зробити світ нечоловічим...

    От мені стало цікаво, що жінки в Україні думають про фемінізм, про феміністок... Що про них знають... І чи потрібне таке явище в Україні?
    Питаю, чи потрібне, бо переконана, що його нема.
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я також переконана, що нема.

    А ті феміністки, що такими себе вважають, ще просто не стали жінками. Або не мали коло себе таких чоловіків, коло котрих фемінізм непотрібний абсолютно.

    На рахунок якогось там рівноправ"я - ну... хто за нього бореться, той мабуть і відчуває себе неповноцінним у тому сенсі.
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    однозначно непотрібне... що тут доброго? Ненависть до чоловіків:girl_devil: чи боротьба за рівні права? Якщо друге, то це швише не фемінізм, а гендер, а він в Україні таки є...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Нещодавно зустріла одного чоловіка, який вважав, що фемінізм та матріярхат - це одне й те ж! :8:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ну чого так категорично - "фемінізму в Україні нема"? Я, до прикладу зустрічала серед студенток вузу групку дівчат котрі гордовито себе так називали. Щоправда, після ближчого спілкування виявилося, що фемінізм вони трактували лише як "ненависть до усього чоловічого":girl_feminist: -і такий собі "глямурррний" варіант":girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Жінка має бути жінкою. Якщо б жінка мала бути не жінкою то такою була би створена - не жіночною.
    Звісно шо подекуди на плечі жінок валиться стільки шо озвірієш, не те що феміністкою станеш, але то не є причина ненавидіти чоловіків. Зрештою біля них можна покапризувати, побути маленькою і побавитися в беззахисну (шоб покращити їм настрій).
    Жінки стають феміністками не тому шо вони такі погані, здебільшого до того приводить розчарування в чоловіках. На жаль мужчини вміють розчарувати.
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    А мені здається, що багато жінок уже стали настільки сильними, самодостатніми і т.д., що скоро в нас чоловіки заговорять про фемінізм і будуть вимагати рівноправя з жінками. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    в принципі згідна, але це не стосується зовсім юних панянок.
    відверто скажу, що такої течії як фемінізм не підтримую і не розумію.

    бувають погані люди (спеціально не ділю на жінок чи чоловіків - екземпляри є і там, і там), але ж це не означає, що всі такі. Просто зачасту пара, в якої стосунки зводяться до таких ненавистних емоції спарувалась не зі своєю половинкою, тобто люди кардинально різні і життя разом призводить лише до одного наслідку - накопичення негативу і примноження ненависті. Я не закидаю це комусь конкретно, я маю кілька своїх дуже близьких "шкурних" таких прикладів. І до сих пір дивуюсь ЩО тримає цих різних, без нічого спільнго людей разом стільки років? (окрім взаємної ненависті звісно). А перепадає найбільше від того всього знаєте кому? дітям. Тому що дитина любить і маму і тата, і починається боротьба за вплив, ревноші тощо... ой як це боляче :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Це типовий стереотип про них. Стереотип типовий для тих, хто з ними ніколи не зустрічався.
    Я бачу, що це ідеологія. Є одружені, є ті, що тільки зустрічаються з хлопцями, але тільки спробуйте спитати її, чи не могла б вона сир нарізати й гарно розкласти, як вона вам відгаркне агресивно: а що? чоловіки не можуть таке зробити? :girl_crazy:
    Є нормальні в принципі, але якось небагато.
    Ідеї крайніх мене вкрай дивують... Вірять у Христу, замість Христа, хочуть змінити слово history на herstory, Біблію теж переписали вже по-своєму... :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    думаю жінці відведено своє місце, мужчині своє. Отут є чоловічий погляд на фемінізм, де в чому навіть дуже не злий, як на мене.

    Фемінізм може і потрібний, але як і все повинен напевне мати якісь межі. Якщо говорити про те, що має бути рівність у всьому без статевого поділу, то це не зовсім так, навіть зважаючи на те, що у сім'ї берегинею сімейного вогнища є жінка, а Головою сім'ї - чоловік. І як то сказано давно, чоловік Голова, а жінка шия, куди Голова дивиться, туди шия її повертає.
    В суспільстві існує правда гендерна нерівність часто в колективах тих чи інших компаній, на собі теж в свій час таке відчувала, але це явище, якщо з розумом підходити, тимчасове, і буває певним випробуванням на стійкість:girl_smile:
    Я не феміністка, і точно знаю, є такі речі, які можу виконувати тільки я, а є такі, які тільки мужчина.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ядля себе кажу-Ні.
    Мені приємно коли чоловік тримає двері,коли вітається і цілує руку, коли подає руку, щоб не оступилась,коли робить багато таких приємних послуг за які певно би в Америці феміністка би в суд подала, як за домагання:girl_curtsey:
    Я в тому виросла і моя бабця для мене завжди була прикладом жіночності:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    очень весело смотреть когда мои друзья американці приезжают к нам и скаким удовольсвием они начинают открывать двери и подавать одежду и т.д. и главное, что никакого подтекста никто не ищет :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я вже зо 2 роки належу до мережевої спільноти феміністок:girl_haha:

    На початках то було дуже цікаво: всі такі впевнені в собі, зробили себе своїми руками, доглянуті, начитані, з відчуттям власного стилю:girl_curtsey:
    А через деякий час, в ближчому спілкуванні, виявилось, що всі вони, абсолютно всі, мають глибоко вкорінені комплекси, не хочуть адекватно сприймати чоловіків і, взагалі, я в них розчарувалась:girl_devil:

    Але час від часу здибаюсь з якимись феміністочками, спілкуємось - то для мене великий заряд впевненості і оптимізму (виключно в бізнесовій сфері та особистісній):girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Якщо говорити про "сучасний фемінізм", то, думаю, це яскравий приклад того, як легко спаскудити будь-яку ідею.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я вважаю себе дещо фемiнiсткою, хоча замiжня, люблю чоловiкiв.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    УРЯЯЯ! Козулька зявилася!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я особисто вважаю,що це непотрібне явище,або навіть не так ..потрібне,але "по чайній ложці раз на день".Тобто ,коли є межі,бо ці жінки ,що обєднуються , мають певну мету і потреби ,ідеї, які вони захищають-тому ,як і будь яке явище ,такого плану ,воно має право на існування,але щоб не набувало якоїсь масовості.Бо іноді ті правила фемінізму-суперечать елементарним виявам і знакам уваги з боку чоловіків.Я наприклад вважаю ,що не повинно бути приниження,секс.рабства і насилля :girl_devil:з боку чоловіків по від.до жінки.Всі інші види рівноправя-не потрібні.На наших плечах і так достатньо важкий тягар,не хотілося б його збільшувати..:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Мене часом теж називають феміністкою, коли виступаю проти речей на кшталт "Ми її не берем, бо вона кобіта", або "Хай собі народжує, а я краще ніж сидіти, на футбол піду". Не знаю, чому чоловіки називаються це фемінізмом, а для мене, то просто прагнення нормального ставлення до жінок. А не "Что позовлено Юпитеру, то не позволено быку".:girl_devil:

    Мені здається, що ми трохи поняття плутаємо. По ідеї, фемінізм - це не проти чоловіків, це за жінок.

    Коли це переростає в ненависть до осіб чоловічої статі чи маразмів зі змінами мови і т.д., то це вже клініка, і ніякий не фемінізм.
    ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ого :girl_crazy:
    Тільки уявляю тоді, що бідні мужики з ними мають.....
    Я за фемінізм, але такий собі light-варіант. Тоді, коли явно зачіпають інтереси жінки або говорять, що я мужик і мені то і то можна, а тобі - зась, бо ти - баба!
    Але може це і не фемінізм, а просто бажання справедливості :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. marichka.lg

    marichka.lg New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    дуже дивне ставлення до фемінізму... якесь.. упереджене. чомусь в україні термін фемінізм став одним із образливих слів.. кому цікаво - раджу почитати книжку соломії павличко «Фемінізм: Статті, дослідження, бесіди та інтерв'ю». Там багато мудрих речей і чимало посилань на наукові праці та дослідження питань фемінізму.
     
    • Подобається Подобається x 4