Феміністка - так чи ні?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Liliyah Romanova, 5 Червень 2009.

  1. Marichka

    Marichka Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ой, почитала я то всьо і геть розгублена. Не уявляю я себе на вищій посаді, ніж майбутній чоловік. Але щось вирішувати за себе самій, то треба, я згідна. Може не влаштовуватись на роботу, а робити шось інше з дому, але корисне. Наприклад, зробити якусь свою справу, нехай неприбуткову, але щоб допомогти. Але то звісно, мрії....
     
  2. Hanka

    Hanka Active Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Шановні жінки!
    Ви хочете:
    1. самореалізації в житті, тобто займатись тим, що вам найбільше до вподоби - бути дизайнером, домогосподаркою, водієм фури, ким завгодно, головне, щоб це приносило вам моральне задоволення і можливість проявити здібності?
    2. при цьому щоб ваша праця приносила вам ще й відповідну матеріальну нагороду, не меншу ніж у колег чоловічої статі (при однакових обов'язках)?
    3. безбідної старості, якщо ваш "кормилець" покине вас через кризу середнього віку, а ви все життя працювали тільки вдома (але хіба ж то робота в очах чоловіків)?
    4. реалізації права на вільне пересування (згідно конституції) рідними містами, без страху бути згвалтованою. а якщо, не дай Боже, це сталося, щоб винуватець був справедливо покараний? чи хочете ви, щоб ваші доньки так само не ставали жертвами насильства?
    5. щоб зникла практика, поширена в багатьох фірмах, коли службове просування або підвищення відбувається через ліжко керівника-чоловіка?
    6. щоб ви отримували нормальне медичне обслуговування, в тому числі і при пологах?

    Якщо хоч на одне питання ви відповіли ствердно, вітаю, ви - феміністка.
    А щодо міфів навколо цього поняття, то проведу просту аналогію. Вважати феміністок тими, хто "не реалізувався як жінка" (тупий вираз, цікаво, як має реалізуватися чоловік?) або тими, хто ненавидить чоловіків - це як вважати всіх жителів Західної України "бандьорамі" і Східної - відповідно москалями.

    ЗІ: Про себе - маю чоловіка, я яким разом вже 5 років, діти плануються:), очолюю невелику власну фірму, чоловік є моїм партнером по бізнесу, але його посада фактично нижча. Всі мої феміністичні погляди чоловік поділяє цілком і повністю, ми часто спілкуємось на такі теми. Думаю, фемінізм мені привили батьки, оскільки з юних років не робили з мене принцесу, а вчили самостійно досягати всього в житті.
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Hanka

    Hanka Active Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Дуже гарна стаття, майже "Фемінізм для чайників" :) - http://www.dt.ua/3000/3050/48674/
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Hanka

    Hanka Active Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Не втримуюсь, щоб не розмістити ще і цей лінк :) - http://zaxid.net/article/46904/
     
  5. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    погоджуюся зі всім сказаним в поданих статтях... певно я таки....
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    все має бути в межах
    Фемінізм я б сказала корисний тоді, коли він просто ставить на місця права жінок, тобто що це теж люди, які мають право вчитись, працювати тощо. Але коли він переходить у фанатизм - це зле, імхо. Бо тоді жінка стає чоловіком, а чоловік - жінкою. Не буквально звісно, але Ви зауважили, наскільки зараз ожіночились чоловіки і стали жорсткими жінки?
     
  7. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    У мене мати чоловіка (свекровь) фемінистка з великої літери. Не те, щоб вона ненавиділа чоловіків, але свято переконана у тому, що на жінках все тримається, що майбутнє тільки і тільки за жінками, що чоловіки слабкі і що жінки і без них навчаться у майбутньому розмножуватись. І далі все у тому ж дусі.
    Живе з чоловіком і, як не дивно, примудряється свій фемінізм поєднувати із повагою до свого чоловіка та захопленням іншими чоловіками, як особистостями.

    Я захоплююсь своєю свекровью, як жінкою, як особистістю, але вважаю фемінізм крайністю. А що занадто, то не здраво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hanka

    Hanka Active Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Вибачте, але, здається, у Вашої родички роздвоєння особистості, а не фемінізм:) А щодо власне фемінізму, подивіться спочатку статті за наведеними вище лінками, щоб мати про нього хоча б приблизне уявлення ;)
     
  9. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    А з чого ви взяли? :) Рівні права. Ну, і рівні обов"язанки. Для мене тільки так.
     
  10. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Повністю погоджуюсь!!!
    На мою думку, фемінізм не потрібен не тільки Україні, а загалом всім державам, справжня жінка почуває себе жінкою тільки біля сильного чоловіка (йдеться не про мускули), і поки у неї не буде повне почуття захищеності поруч, людини якій вона завжди і без сумніву зможе довіритись у всьому, справжнього чоловічого плеча поряд доти вона повністю не зможе себе реалізувати як справжня жінка....
     
  11. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Не знаю. Я буду себе відчувати приниженою людиною, не людиною взагалі.
     
  12. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я ніколи не ненавиділа чоловіків. Я їх поважаю і декого навіть люблю.:girl_smile:
    А от серед моїх знайомих чоловіків є багато таких, котрі вважають, що жінка має сидіти вдома, не працювати, займатися веденням домашнього господарства, і у всьому слухатися чоловіка.
    Якщо це підходить жінці - то будь ласка.:girl_curtsey:
    Однак, це не підходить мені. Я хочу реалізовуватися. Я не хочу бути лише домогосподаркою. Хоча, водночас, я б ніколи не дозволила, щоб в моєму домі готувала їсти і прибирала інша людина. Це мій дім - і моя фортеця!
    І ще я вважаю, що все таки чоловік має бути сильнішим. Але його сила полягає не в тому, що жінка для нього сидить вдома, бо він так хоче. Сила чоловіка полягає в тому, щоб дозволити жінці жити повним життям. Якщо біля нього буде жінка, яка отримує задоволення від того, що робить, - він теж буде цим задоволений.
    Чи я феміністка? Не знаю. Я за рівність в розумних межах, без зміни ролей чоловіка і жінки. Це фемінізм?
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я не феміністка, але з власного досвіду спілкування з чоловіками переконана, що трохи здорового цинізму ніколи не завадить.
     
  14. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я теж не вважаю себе феміністкою. Однак, чоловіки, які зі мною спілкуються, чомусь думають, що я трохи феміністична. Але хіба можна вважати фемінізмом те, що я вважаю, що жінка не зобов'язана ставати домогосподаркою лише тому, що так вважає чоловік? Це має бути вибір жінки, а не вказавка чоловіка. В цьому й полягає мій фемінізм, якщо це можна так назвати.:girl_smile:
     
  15. sani

    sani New Member

    FEMEN - смалять :)

    Дівчата з феміністичного руху Femen презентували новий логотип. Його їм намалював відомий дизайнер Артьомій Лєбєдєв. Я не зовсім доганяю за що і проти чого боряться ці дівчата, але спостерігати за цим завжди цікаво.


    [​IMG][​IMG][​IMG]

    усі фото презентації

    Дівчата може у Львові щось таке організуєте? ;)
     
  16. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: FEMEN - смалять :)

    А навіщо Вам,щоб організовували те, що ви
    Чи Вам цицьок голих в неті мало?
     
  17. sani

    sani New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Краса врятує світ! ;)
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    краса - безперечно, епатаж - о, тут вже питання
     
  19. sani

    sani New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Так он в америці феміністки виборюють право ходити топлес...
     
  20. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я феміністка по відношенню тільки до шовіністичних чоловіків. :girl_feminist: